16.09.2013
Trampkarze rozgromili MikołajaNa swój drugi mecz w tym sezonie trampkarze udali się w sobotę 14 września do Dominowa. Cały zespół podbudowany cennym zwycięstwem z Wartą Śrem pragnął podtrzymać dobrą passę i w tym spotkaniu. W pełni im się to udało , bo nie dali żadnych szans swoim rywalom aplikując im aż 19 bramek nie tracąc żadnej. Gdyby nasi zawodnicy w pierwszej połowie wykorzystali wszystkie swoje sytuacje wynik mógłby być jeszcze bardziej okazały, a tak tylko sześć razy piłka po strzałach Polonistów lądowała w bramce gospodarzy.
W drugiej połowie nasi zawodnicy lepiej ustawili swoje celowniki i poprawili swoją skuteczność dzięki czemu ich łupem padło jeszcze 19 bramek. W całym meczu najwięcej bramek , bo aż 7 zdobył M. Chudy. Kolejno po 4 gole dołożyli: B. Bartkowiak i K. Grabowski, F. Radek 2 razy wpisał się na listę strzelców , a po jednym razie do bramki trafiali : B. Widera, i F. Lesiński. Jak widać rywal nie postawił wysoko poprzeczki przed naszą drużyną toteż zwycięstwo przyszło im bardzo łatwo. Kolejnym przeciwnikiem będzie Orlik Miłosław , który w pierwszym meczu 11 : 2 pokonał rówieśników z Dalewa. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie , na które wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy w sobotę 21 września na boisko Polonii.
W Dominowie zagrali :
F. Górski, Ł. Spyczała, P. Ratajczak, F. Lasiński, P. Sokowicz, K. Furmanek, K. Grabowski, G. Małolepszy, W. Łuczak, B. Bartkowiak, B. Widera, M. Chudy, K. Gołębiewski, M. Graczyk, F, Radek, K. Szymczak, W. Dominiczak, R. Szymczak
Najnowsze aktualności
-
18.06.2025
Polonia II wygrała 2. ligę wojewódzką C1 (2010)
Drugi zespół Polonii 2010 zwycięstwem na Stadionie Gminnym im. Zygmunta Woźniaka w Klęce z Orkanem Chorzemin (4:0) zapewnił sobie zwycięstwo w rozgrywkach 2. ligi wojewódzkiej C1, grupy drugiej. W decydującym meczu trzy gole strzelił Jakub Przybylski, a jednego Kacper Pustkowiak. Mimo zwycięstwa w rozgrywkach drużyna Polonii II nie może awansować do 1. ligi wojewódzkiej z przyczyn regulaminowych.
-
18.06.2025
Polonia wygrała 1. ligę wojewódzką D1 (2012)
Polonia 2012 prowadzona przez trenera Bartosza Tomaszewskiego wygrała rozgrywki 1. ligi wojewódzkiej młodzików D1, grupy południowej! We wtorek nasz zespół wygrał 3:1 (2:1) po dwóch golach Marcela Hoffmanna i jednym Kacpra Lecieja zapewniając sobie końcowy triumf, wyprzedzając drużyny Lecha Poznań/Południe oraz SMS APR Ślesin.
-
17.06.2025
Akademia: Zapowiedź (17/18.06.2025)
We wtorek i środę rozegrane zostaną ostatnie mecze mecze ligowe dla wielu drużyn naszej akademii, a ostatni zespół zakończy sezon w niedzielę. Przed nam mnóstwo emocji i walki o mistrzostwa! Pod tym kątem najbardziej emocjonujące będą spotkania Polonii 2012, która z Polonią 1912 Leszno powalczy o triumf w 1. lidze wojewódzkiej D1 oraz Polonii 2013, która w przypadku zwycięstwa z SKP Słupca awansuje do 1. ligi wojewódzkiej D2. W środę rozegrany zostanie też mecz rewanżowy barażów o awans do CLJ WU-16. Polonistki będą chciały zwycięstwem z Kaperkami Puck przypieczętować awans na szczebel centralny.
-
16.06.2025
Orlicy przypieczętowali mistrzostwo (2014)
W ostatnim meczu 2. ligi okręgowej młodzików D2 zespół Polonii 2014 wygrał 6:4 (2:2) z Mieszkiem II Gniezno, czym przypieczętował zwycięstwo w całych rozgrywkach. Poloniści, którzy rywalizowali w starszej kategorii, w ośmiu meczach odnieśli siedem zwycięstw i raz zremisowali.
-
16.06.2025
Polonia z awansem. Siedem goli Jakubiaka (2013)
Polonia 2013 II wygrała aż 11:1 (6:1) z dotychczasowym liderem rozgrywek APR Poznań/Mosina w bezpośrednim meczu o awans do 2. ligi okręgowej. Świetnie spisał się Michał Jakubiak, który do siatki trafiał aż siedem razy. Dzięki trzem punktom Polonia wygrała rozgrywki 3. ligi okręgowej.
-
16.06.2025
Młodzicy utrzymują prowadzenie (2013)
Polonia 2013 wygrała 6:2 (2:1) wyjazdowe spotkanie z drugim zespołem Polonii 1912 Leszno i utrzymała prowadzenie przez pierwszym zespołem z Leszna. Do końca rozgrywek pozostało jedno spotkanie, w którym rywalem Polonii będzie SKP Słupca. Zwycięstwo da naszemu zespołowi awans do 1. ligi wojewódzkiej. Mecz zostanie rozgrany w środę o godz. 19:30 na stadionie CSiR.
-
16.06.2025
Zwycięstwo z Wisłą. Jedenaście goli Marciniaka (2012)
W ostatnim meczu 2. ligi okręgowej D2 zespół Polonii 2012 II wygrał 27:0 (8:0) z Wisłą Borek Wielkopolski. Niesamowitą skutecznością popisał się Karol Marciniak, który bramkarkę zespołu gości pokonał aż jedenaście razy. Nasz zespół zakończył wiosenne rozgrywki na trzecim miejscu w ligowej tabeli.
-
16.06.2025
W Rychwale na szóstkę z minusem (2012)
Polonia 2012 odniosła pewne zwycięstwo w Rychwale. Zespół Bartosza Tomaszewskiego wygrał 6:1 (2:1) ze Zjednoczonymi i na kolejkę przed końcem rozgrywek utrzymuje prowadzenie w tabeli 1. ligi wojewódzkiej. W ostatnim meczu Poloniści zmierzą się z Polonią 1912 Leszno.