08.10.2015
Tomasz Nowicki sędzią meczu w KaliszuTomasz Nowicki z Szamotuł poprowadzi jako sędzia główny spotkanie dziesiątej kolejki III ligi grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej w którym Polonia Środa zagra na wyjeździe w Kaliszu z tamtejszym Włókniarzem. Asystować na liniach będą mu panowie Murawski i Kaniewski. Sędzią technicznym będzie Łukasz Chodnicki.
W tym sezonie sędzia ten nie miał jeszcze okazji prowadzić żadnego spotkania trzecioligowego jednak jest to doświadczony arbiter który chociażby w minionym sezonie poprowadził 19 meczów trzeciej ligi w tym dwa z udziałem polonistów. W tych dziewiętnastu meczach pokazał 75 żółtych kartek, 8 czerwonych kartek i podyktował cztery rzuty karne.
Pełna obsada dziesiątej kolejki III ligi:
10 październik, sobota, godzina 15:00
Nielba Wągrowiec - Sparta Brodnica
Sędziowie: Mateusz Gajewski (Złotopole), Łukasz Bania (Toruń), Mikołaj Chromiński (Ciechocinek)
Wda Świecie - Warta Poznań
Sędziowie: Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz), Dariusz Drozd (Bydgoszcz), Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Sokół Kleczew - Start Warlubie
Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Piotr Ciesielski (Włocławek)
Unia Swarzędz - Kujawianka Izbica Kujawska
Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń), Karol Kobędza (Toruń), Patryk Gryckiewicz (Toruń)
10 październik, sobota, godzina 11:00
Centra Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Sędziowie: Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
10 październik, sobota, godzina 18:00
Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp.
Sędziowie: Tomasz Nowicki (Szamotuły), Mateusz Murawski (Poznań), Kaniewski (Poznań)
Sędzia techniczny: Łukasz Chodnicki (Poznań)
11 październik, niedziela, godzina 15:00
Pelikan Niechanowo - Jarota Hotel Jarocin
Sędziowie: Łukasz Jasiak (Krotoszyn)
Najnowsze aktualności
-
21.02.2023
Gra kontrolna z Lechem (2013)
W sobotę zespół orlików młodszych (rocznik 2013) udał się do Poznania na ulicę Bułgarską, gdzie rozegrał grę kontrolną z Lechem Poznań.
-
21.02.2023
Piętnaście lat rozwoju seniorskiej piłki nie może przepaść. Chcemy zyskać na czasie i dokończyć ten sezon
Na początku lutego istnienie seniorskich drużyn piłkarskich KS Polonia Środa Wielkopolska stanęło pod ogromnym znakiem zapytania. Zasłużony dla średzkiego sportu klub dowiedział się o radykalnym zmniejszeniu dotacji Powiatu Średzkiego. W ostatnich dwóch latach dotacja przekraczała 700 tysięcy złotych rocznie, teraz jest to zaledwie 100 tysięcy złotych.
-
21.02.2023
Kontrolnie z Wartą Śrem
W niedzielę 19 lutego piłkarze drugiego zespołu Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem rywalem naszego zespołu był lokalny rywal – Warta Śrem.
-
21.02.2023
Trójmecz i gra kontrolna orlików (2012)
Bardzo intensywny piłkarski weekend mają za sobą zawodnicy z grupy drugiej orlików starszych (rocznik 2012). Sobotę spędzili na grach w Nowym Folwarku koło Wrześni, gdzie rywalizowali z Huraganem Pobiedziska oraz Zjednoczonymi Września. W niedzielę natomiast na orliku przy ulicy Lipowej gościli zespół dziewczyn Warty Poznań.
-
20.02.2023
Piąte miejsce młodziczek w HMW U-15 (2010)
Młodziczki Polonii Środa Wielkopolska mają za sobą intensywny weekend. W sobotę piłkarki wzięły udział w Halowym Mistrzostwach Wielkopolski do lat 15, w których zajęły piąte miejsce. W niedzielę Polonistki przegrały w meczu sparingowym z Wartą Poznań 1:7.
-
20.02.2023
Halowy trójmecz w Borku (2010)
W sobotę w hali sportowej w Borku Wielkopolskim zespół młodzików starszych (rocznik 2010) rozegrał kontrolny trójmecz z Wisłą Borek Wielkopolski oraz Zawiszą Dolsk.
-
20.02.2023
Porażka z Legionovią (2006)
W czwartek juniorzy Polonii rozegrali mecz sparingowy w Jarocinie z przebywającą na obozie Legionovią Legionowo. Rozgrywany na wysokim poziomie mecz zakończył się jednak porażką naszego zespołu 1:6. Jedyną bramkę dla średzkiej drużyny strzelił Adrian Olejniczak.
-
20.02.2023
Trudny pojedynek w Racocie (2009)
W niedzielnym meczu sparingowym z grającym w Lidze Wojewódzkiej PKS-em Racot zespół Polonii Środa Wielkopolska wygrał 2:1 (0:1). Mimo, iż nie był to najlepszy mecz Polonistów, zdołali wygrać między innymi dzięki fenomenalnej postawie bramkarza Bartłomieja Wiczyńskiego. Bramki dla średzkiej drużyny zdobyli Jakub Janiszewski oraz Antoni Łukaszewski.



























































