08.10.2015
Tomasz Nowicki sędzią meczu w KaliszuTomasz Nowicki z Szamotuł poprowadzi jako sędzia główny spotkanie dziesiątej kolejki III ligi grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej w którym Polonia Środa zagra na wyjeździe w Kaliszu z tamtejszym Włókniarzem. Asystować na liniach będą mu panowie Murawski i Kaniewski. Sędzią technicznym będzie Łukasz Chodnicki.
W tym sezonie sędzia ten nie miał jeszcze okazji prowadzić żadnego spotkania trzecioligowego jednak jest to doświadczony arbiter który chociażby w minionym sezonie poprowadził 19 meczów trzeciej ligi w tym dwa z udziałem polonistów. W tych dziewiętnastu meczach pokazał 75 żółtych kartek, 8 czerwonych kartek i podyktował cztery rzuty karne.
Pełna obsada dziesiątej kolejki III ligi:
10 październik, sobota, godzina 15:00
Nielba Wągrowiec - Sparta Brodnica
Sędziowie: Mateusz Gajewski (Złotopole), Łukasz Bania (Toruń), Mikołaj Chromiński (Ciechocinek)
Wda Świecie - Warta Poznań
Sędziowie: Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz), Dariusz Drozd (Bydgoszcz), Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Sokół Kleczew - Start Warlubie
Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Piotr Ciesielski (Włocławek)
Unia Swarzędz - Kujawianka Izbica Kujawska
Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń), Karol Kobędza (Toruń), Patryk Gryckiewicz (Toruń)
10 październik, sobota, godzina 11:00
Centra Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Sędziowie: Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
10 październik, sobota, godzina 18:00
Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp.
Sędziowie: Tomasz Nowicki (Szamotuły), Mateusz Murawski (Poznań), Kaniewski (Poznań)
Sędzia techniczny: Łukasz Chodnicki (Poznań)
11 październik, niedziela, godzina 15:00
Pelikan Niechanowo - Jarota Hotel Jarocin
Sędziowie: Łukasz Jasiak (Krotoszyn)
Najnowsze aktualności
-
19.04.2023
Transmisja z Koła
Ze spotkania pierwszej rundy Wielkopolskiego Pucharu Polski w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Olimpią Koło przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji w środę 19 kwietnia o godzinie 17:15.
-
18.04.2023
2. miejsce w Okna Tradycja Cup (2013)
W weekend drużyna orlików młodszych (rocznik 2013) wzięła udział w turnieju piłkarskim Okna Tradycja Cup w Nowym Sączu. Nasz zespół do ostatniego meczu walczył o triumf w turnieju, ale ostatecznie musiał zadowolić się zajęciem drugiego miejsca w silnie obsadzonych zawodach. Wyróżnienie indywidualne otrzymał Karol Maleszka, który znalazł się w TOP3 najlepszych zawodników turnieju!
-
18.04.2023
Towarzysko ze skrzatami PS Gniezno (2016)
W sobotnie południe na średzkim orliku spotkały się zespoły skrzatów z akademii Polonii Środa Wielkopolska oraz Piłkarskiej Szkółki Gniezno. Gospodarze bardzo licznie przywitali gości z Gniezna. Pomimo niesprzyjającej aury gra rodzice zobaczyli świetne widowisko.
-
18.04.2023
Zagrali towarzysko z GAS Krobia (2015)
W sobotę 15 kwietnia żaki z rocznika 2015 podejmowały na własnym terenie drużynę GAS Krobia. Mecze odbywały się na dwóch boiskach jednocześnie.
-
18.04.2023
Ligowy turniej w Śremie (2013)
W niedzielny poranek zespół orlików E2 Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2013 - grupa żółta) rozegrał mecze w ramach turnieju Wielkopolskiego ZPN. Gospodarzem rozgrywek był zespół Warty Śrem. Na boiska wybiegły zespoły: Polonii rocznika 2013 oraz Polonii rocznika 2014, Warty Śrem, Orlika Miłosław, a także Sparty Sklejki Orzechowo.
-
18.04.2023
Zatrzymać Bałtyk
Tym razem w niedzielę kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa a ich rywalem będzie znajdujący się w strefie spadkowej Bałtyk Gdynia. Będzie to doskonała okazja dla średzkiego zespołu żeby zainkasować komplet punktów ale trzeba pamiętać że w ostatnich czterech meczach ligowych Bałtyk zanotował trzy wgrane i poniósł tylko jedną porażkę.
-
18.04.2023
Turniej ligowy w Kamionkach (2012)
W sobotę drużyna orlików (rocznik 2012) wzięła udział w turnieju ligowym Wielkopolskiego ZPN w Kamionkach. Młodzi Poloniści rywalizowali z rówieśnikami lokalnych klubów - Avii Kamionki, Kłosa Zaniemyśl, Kotwicy Kórnik oraz Warty Śrem.
-
17.04.2023
Premierowe zwycięstwo młodziczek (2010)
W sobotę swój drugi mecz w lidze młodzików młodszych rozegrały młodziczki Polonii. Zawodniczki pokonały na boisku w Topoli kolegów z Orlika Miłosław 4:3 (3:2). Goście trzykrotnie wyrównywali, ale w ostatnich minutach Polonistki zadały decydujący cios. Gole dla średzkiej drużyny zdobyły Julia Wawroska - dwa, Wiktoria Piotrowska oraz Lena Błaszak.



























































