08.10.2015
Tomasz Nowicki sędzią meczu w KaliszuTomasz Nowicki z Szamotuł poprowadzi jako sędzia główny spotkanie dziesiątej kolejki III ligi grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej w którym Polonia Środa zagra na wyjeździe w Kaliszu z tamtejszym Włókniarzem. Asystować na liniach będą mu panowie Murawski i Kaniewski. Sędzią technicznym będzie Łukasz Chodnicki.
W tym sezonie sędzia ten nie miał jeszcze okazji prowadzić żadnego spotkania trzecioligowego jednak jest to doświadczony arbiter który chociażby w minionym sezonie poprowadził 19 meczów trzeciej ligi w tym dwa z udziałem polonistów. W tych dziewiętnastu meczach pokazał 75 żółtych kartek, 8 czerwonych kartek i podyktował cztery rzuty karne.
Pełna obsada dziesiątej kolejki III ligi:
10 październik, sobota, godzina 15:00
Nielba Wągrowiec - Sparta Brodnica
Sędziowie: Mateusz Gajewski (Złotopole), Łukasz Bania (Toruń), Mikołaj Chromiński (Ciechocinek)
Wda Świecie - Warta Poznań
Sędziowie: Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz), Dariusz Drozd (Bydgoszcz), Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Sokół Kleczew - Start Warlubie
Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Piotr Ciesielski (Włocławek)
Unia Swarzędz - Kujawianka Izbica Kujawska
Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń), Karol Kobędza (Toruń), Patryk Gryckiewicz (Toruń)
10 październik, sobota, godzina 11:00
Centra Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Sędziowie: Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
10 październik, sobota, godzina 18:00
Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp.
Sędziowie: Tomasz Nowicki (Szamotuły), Mateusz Murawski (Poznań), Kaniewski (Poznań)
Sędzia techniczny: Łukasz Chodnicki (Poznań)
11 październik, niedziela, godzina 15:00
Pelikan Niechanowo - Jarota Hotel Jarocin
Sędziowie: Łukasz Jasiak (Krotoszyn)
Najnowsze aktualności
-
18.12.2023
Udany początek Halowego Pucharu Prezesa (2011)
W weekend zespół Polonii 2011 wziął udział w turnieju I rundy Halowego Pucharu Prezesa. Nasi zawodnicy rywalizowali w strefie konińskiej i nie zaznali goryczy porażki. Podopieczni Kamila Kudły i Kornela Ladrowskiego wygrali cztery mecze i raz bezbramkowo zremisowali. W kolejnym etapie nasz zespół zagra w grupie mistrzowskiej strefy konińskiej.
-
18.12.2023
Spotkanie Świąteczne Polonii Środa
W sobotę 16 grudnia w hali Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej odbyło się Świąteczne spotkanie Klubu Sportowego Polonia Środa Wlkp. Impreza zgromadziła wszystkie sekcje klubu sportowego. Na hali pojawili się zawodniczki, zawodnicy, trenerzy, rodzice i zaproszeni goście.
-
18.12.2023
Wyróżnienia dla zawodników akademii
Podczas sobotniego spotkania świątecznego dla wszystkich sekcji sportowych KS Polonia wręczone zostały upominki dla wyróżnionych zawodników z zespołów naszej akademii. Nagrodzeni zostali młodzi piłkarze z najwyższą frekwencją oraz szczególnymi osiągnięciami. Poniżej przedstawiamy listę wyróżnionych zawodników.
-
13.12.2023
Poloniści zagrali w SBG Cup (2009)
Podczas gdy część zawodników Polonii 2009 rywalizowała w turnieju eliminacyjnym MMP U-15 w futsalu w Pile pozostali zawodnicy wzięli udział w turnieju SBG Cup w Jarocinie. Nasz zespół zajął w nim 13. miejsce.
-
12.12.2023
Zwycięski sparing z Wartą Poznań (2013)
W sobotę 9 grudnia zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013) udał się na poznański Golęcin, gdzie podejmowali mocnego rywala jakim jest Warta Poznań. Od początku spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. Obydwie drużyny starały się utrzymywać przy piłce i tworzyć sobie sytuacje bramkowe. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonistów 5:4.
-
12.12.2023
Sparing żaków z UKS Śrem (2015)
W niedzielę 10 grudnia grupa biała rocznika 2015 udała się do Śremu by w hali sportowej rozegrać sparing z miejscowym UKS Śrem. Mecz kontrolny stał na wysokim poziomie i był wyrównany.
-
11.12.2023
Poloniści w III fazie eliminacji MMP w futsalu (2009)
W weekend Polonia Środa Wielkopolska 2009 wzięła udział w turnieju II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostwa Polski U-15 w futsalu. Nasz zespół pewnie przebrnął kolejny etap, wygrywając w Pile dwa mecze i jeden remisując. W trzeciej fazie udział weźmie pięć drużyn, spośród których dwie awansują do turnieju finałowego.
-
11.12.2023
Polonistki z awansem w MMP w futsalu (Dziewczyny)
UKS Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz oraz Polonia Środa Wielkopolska uzyskały awans do kolejnej fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu kobiet. Zawodniczki z Bydgoszczy były bezkonkurencyjne w pewnie wygrały turniej rozgrywany w Środzie Wielkopolskiej, natomiast nasze zawodniczki wygrały decydujące starcie z AZS UAM Poznań.




























































