18.09.2014
Strzelcy III ligi po 7 kolejkachZa nami siedem kolejek trzeciej ligi grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej. W sumie w 62 meczach piłkarze zdobyli 195 bramek co daje średnią 3m14 bramki na mecz. Póki co w klasyfikacji najlepszych strzelców na pierwszym miejscu jest zawodnik beniaminka III ligi Sparty Brodnica Krzysztof Kretkowski który piłkę do bramki rywali kierował aż 7 razy. Tuż za nim z 6 trafieniami są Tomasz Kempiński z Ostrovii 1909 i Mateusz Molewski z Unii Swarzędz.
Najlepszy strzelec Polonii Środa to jak do tej pory Krzysztof Bartoszak który trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców.
7 bramek - Krzysztof Kretkowski (Sparta Brodnica).
6 bramek - Tomasz Kempiński (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Mateusz Molewski (Unia Swarzędz).
5 bramek - Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Błażej Cyfert (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Piotr Gross (Chełminianka Chełmno), Krystian Łukaszyk (Warta Poznań).
4 bramki - Tomasz Adamiak (Centra Ostrów Wielkopolski), Arkadiusz Bajerski, Łukasz Cichos (Sokół Kleczew), Michał Fertikowski (Nielba Wągrowiec), Mateusz Prylewski (Sparta Brodnica), Przemysław Sulej (Start Warlubie).
3 bramki - Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska), Filip Brzostowski (Warta Poznań), Artur Grządzielewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Wojciech Mielcarek, Krzysztof Urtnowski (Start Warlubie), Patryk Urbański (Wda Świecie).
2 bramki - Hubert Antkowiak (Jarota Jarocin), Patryk Buczkowski, David Topolski (Victoria Września), Błażej Duszyński, Karol Kopliński (Pogoń Mogilno), Piotr Garbarek, Michał Kucharski, Dawid Kuczyński, Jacek Pacyński, Jakub Michalski (Centra Ostrów Wielkopolski), Michał Giecz, Daniel Kaczmarek, Maciej Stawiński (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Tomasz Grzelecki, Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno), Dawid Jasiński (Nielba Wągrowiec),Patryk Kiełpiński, Maciej Kot, Oliwer Moranowski (Wda Świecie), Tomasz Kowalczuk (Sokół Kleczew), Damian Mikołajczyk (Unia Solec Kujawski), Daniel Mitura (Sparta Brodnica), Krystian Pawlak, Jakub Solarek (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Sobkowiak, Mateusz Świergiel (Unia Swarzędz), Łukasz Spławski (Warta Poznań), Arkadiusz Suchomski (Włocłavia Włocławek)
1 bramka - Michał Chmielecki, Michał Stańczyk, Szymon Grzelak, Radosław Barabasz, Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska), Rafał Baranowski, Mateusz Komur, Oskar Nalaskowski, Wojciech Ernest (Chełminianka Chełmno), Bartosz Cierniewski, Łukasz Białożyt, Dominik Chromiński, Adam Durowicz, Michał Goliński, Jędrzej Ludwiczak, Bartosz Kieliba (Jarota Jarocin), Robert Bochiński, Bartosz Dylewski, Arkadiusz Trzciński, Kamil Bzdziel (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Grzegorz Brzeziński, Dawid Cylc, Bartosz Czerwiński, Tomasz Stachewicz, Borys Klimczewski, Jakub Witucki (Wda Świecie), Adrian Owczarek, Michał Ciarkowski, Wojciech Onsorge, Kacper Ciupa (Warta Poznań), Damian Czech, Damian Michalski (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Jakub Dębowski, Mikołaj Pingot, Łukasz Urban, Robert Jędras (Sokół Kleczew), Jacek Figaszewski, Błażej Nowak, Paweł Wicher, Maciej Klawiński (Nielba Wągrowiec), Piotr Fontowicz, Dawid Juchacz, Niklas Zulciak (Lech II Poznań), Michał Góralski, Maciej Matuszak, Paweł Lisiecki, Szymon Trawczyński (Victoria Września), Adam Kacprzak, Adam Wiśniewski (Unia Solec Kujawski), Marcel Krosnowski (Włocłavia Włocławek), Szymon Maziarz, Michał Zarembski, Radosław Simson (Start Warlubie), Tomasz Mierzyński, Łukasz Wiącek (Centra Ostrów Wielkopolski), Paweł Noga, Marcin Wasielewski (Unia Swarzędz), Krzysztof Szal (Pogoń Mogilno).
Najnowsze aktualności
-
08.03.2015
Zdjęcia z niedzielnych spotkań
Już są dostępne zdjęcia z niedzielnych spotkań towarzyskich Polonii Środa z zespołami Lechii Kostrzyn i Kłosa Zaniemyśl. Zdjęcia wykonał tradycyjnie Czesław Kościelski.
-
08.03.2015
Pewna wygrana z Kłosem
W drugim spotkaniu towarzyskim rozgrywanym w niedzielę 8 marca Polonia Środa zmierzyła się z Kłosem Zaniemyśl. Do pobliskiego Zaniemyśla trener Mariusz Bekas zabrał teoretycznie najsilniejszą osiemnastkę aby na dobrym boisku sprawdzić kilka wariantów gry przed zbliżającą się ligą.
-
08.03.2015
Remis z Lechią
W niedzielę 8 marca sztab szkoleniowy Polonii Środa zaplanował dla swoich podopiecznych dwa spotkania towarzyskie. Pierwsze z nich odbyło się w Środzie Wlkp. na górnym boisku Centrum Treningowego a rywalem podopiecznych Mariusza Bekasa była czwarto ligowa Lechia Kostrzyn. Na to spotkanie średzki szkoleniowiec wyznaczył zawodników występujących głównie w drugim zespole Polonii wspomaganych kilkoma graczami szerokiej kadry pierwszego zespołu.
-
06.03.2015
Turniej dla rocznika 2004
W najbliższą niedziele 8 marca Polonia Środa będzie organizatorem halowego turnieju dla chłopców z rocznika 2004 i młodszych – Polonia Cup 2015 o puchar Starosty Średzkiego.
-
05.03.2015
Dwa sparingi Polonii
W najbliższy weekend piłkarze Polonii Środa rozegrają dwa spotkania towarzyskie. Tym razem rywalami podopiecznych Mariusza Bekasa będą zespoły Lechii Kostrzyn i Kłosa Zaniemyśl.
-
04.03.2015
Badania lekarskie
Przypominamy wszystkim zawodnikom o obowiązkowych badaniach lekarskich, które odbywać będą się na wiosnę w naszym Klubie. Prosimy trenerów o dopilnowanie swoich podopiecznych. Bez ważnych badań nie będzie można uczestniczyć w rozgrywkach ligowych.
-
03.03.2015
Grali rywale
Dla wielu klubów z III ligi grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej miniony weekend był ostatnią szansą na zagranie spotkań towarzyskich w ramach przygotowań do rudny wiosennej. W kolejną sobotę i niedzielę rozegrają już bowiem pierwsze spotkania o stawkę - w Pucharze Polski. Poniżej prezentujemy wyniki weekendowych meczy towarzyskich:
-
02.03.2015
Remis rezerw z Polonią
W pierwszym meczu towarzyskim rozegranym tej wiosny drugi zespół Polonii Środa zremisował na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu z tamtejszą Polonią 1:1 (0:1).























































