18.09.2014
Strzelcy III ligi po 7 kolejkachZa nami siedem kolejek trzeciej ligi grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej. W sumie w 62 meczach piłkarze zdobyli 195 bramek co daje średnią 3m14 bramki na mecz. Póki co w klasyfikacji najlepszych strzelców na pierwszym miejscu jest zawodnik beniaminka III ligi Sparty Brodnica Krzysztof Kretkowski który piłkę do bramki rywali kierował aż 7 razy. Tuż za nim z 6 trafieniami są Tomasz Kempiński z Ostrovii 1909 i Mateusz Molewski z Unii Swarzędz.
Najlepszy strzelec Polonii Środa to jak do tej pory Krzysztof Bartoszak który trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców.
7 bramek - Krzysztof Kretkowski (Sparta Brodnica).
6 bramek - Tomasz Kempiński (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Mateusz Molewski (Unia Swarzędz).
5 bramek - Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Błażej Cyfert (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Piotr Gross (Chełminianka Chełmno), Krystian Łukaszyk (Warta Poznań).
4 bramki - Tomasz Adamiak (Centra Ostrów Wielkopolski), Arkadiusz Bajerski, Łukasz Cichos (Sokół Kleczew), Michał Fertikowski (Nielba Wągrowiec), Mateusz Prylewski (Sparta Brodnica), Przemysław Sulej (Start Warlubie).
3 bramki - Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska), Filip Brzostowski (Warta Poznań), Artur Grządzielewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Wojciech Mielcarek, Krzysztof Urtnowski (Start Warlubie), Patryk Urbański (Wda Świecie).
2 bramki - Hubert Antkowiak (Jarota Jarocin), Patryk Buczkowski, David Topolski (Victoria Września), Błażej Duszyński, Karol Kopliński (Pogoń Mogilno), Piotr Garbarek, Michał Kucharski, Dawid Kuczyński, Jacek Pacyński, Jakub Michalski (Centra Ostrów Wielkopolski), Michał Giecz, Daniel Kaczmarek, Maciej Stawiński (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Tomasz Grzelecki, Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno), Dawid Jasiński (Nielba Wągrowiec),Patryk Kiełpiński, Maciej Kot, Oliwer Moranowski (Wda Świecie), Tomasz Kowalczuk (Sokół Kleczew), Damian Mikołajczyk (Unia Solec Kujawski), Daniel Mitura (Sparta Brodnica), Krystian Pawlak, Jakub Solarek (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Sobkowiak, Mateusz Świergiel (Unia Swarzędz), Łukasz Spławski (Warta Poznań), Arkadiusz Suchomski (Włocłavia Włocławek)
1 bramka - Michał Chmielecki, Michał Stańczyk, Szymon Grzelak, Radosław Barabasz, Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska), Rafał Baranowski, Mateusz Komur, Oskar Nalaskowski, Wojciech Ernest (Chełminianka Chełmno), Bartosz Cierniewski, Łukasz Białożyt, Dominik Chromiński, Adam Durowicz, Michał Goliński, Jędrzej Ludwiczak, Bartosz Kieliba (Jarota Jarocin), Robert Bochiński, Bartosz Dylewski, Arkadiusz Trzciński, Kamil Bzdziel (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Grzegorz Brzeziński, Dawid Cylc, Bartosz Czerwiński, Tomasz Stachewicz, Borys Klimczewski, Jakub Witucki (Wda Świecie), Adrian Owczarek, Michał Ciarkowski, Wojciech Onsorge, Kacper Ciupa (Warta Poznań), Damian Czech, Damian Michalski (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Jakub Dębowski, Mikołaj Pingot, Łukasz Urban, Robert Jędras (Sokół Kleczew), Jacek Figaszewski, Błażej Nowak, Paweł Wicher, Maciej Klawiński (Nielba Wągrowiec), Piotr Fontowicz, Dawid Juchacz, Niklas Zulciak (Lech II Poznań), Michał Góralski, Maciej Matuszak, Paweł Lisiecki, Szymon Trawczyński (Victoria Września), Adam Kacprzak, Adam Wiśniewski (Unia Solec Kujawski), Marcel Krosnowski (Włocłavia Włocławek), Szymon Maziarz, Michał Zarembski, Radosław Simson (Start Warlubie), Tomasz Mierzyński, Łukasz Wiącek (Centra Ostrów Wielkopolski), Paweł Noga, Marcin Wasielewski (Unia Swarzędz), Krzysztof Szal (Pogoń Mogilno).
Najnowsze aktualności
-
14.07.2015
Ruszyły przygotowania do sezonu
We wtorek 14 lipca na pierwszym treningu po letniej przerwie wakacyjnej spotkali się piłkarze trzecioligowej Polonii Środa. Zajęcia poprowadził oczywiście duet trenerski Mariusz Bekas – Marcin Duchała.
-
14.07.2015
Dziewczyny poznały rywalki
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej który prowadzi rozgrywki drugiej ligi kobiet opublikował skład oraz wstępny terminarz. Istotną zmianą jest powiększenie ligi z dziesięciu do dwunastu zespołów.
-
12.07.2015
Nasi rywale: Włókniarz Kalisz
W kolejnym artykule prezentujemy następnego z nowych trzecioligowców jaki pojawił się w naszych rozgrywkach, a jest to KKS Włókniarz Kalisz.
-
11.07.2015
Walczyli do końca (2005)
Zespół Orlika Młodszego prowadzony przez Fryderyka Haremskiego przygotowania do rundy wiosennej zaczął pod koniec stycznia. Młodzi Poloniści trenowali trzy razy w tygodniu (dwa treningi na orlikach plus jeden na basenie). Polonia w grupie mierzyła się z Kłosem Zaniemyśl, Kotwicą Kórnik, Avią Kamionki i Wartą Śrem. Niestety jesienią chłopcom nie udało się awansować do grupy mistrzowskiej.
-
10.07.2015
Nasi rywale: Pelikan Niechanowo
Dziś prezentujemy kolejny klub który w sezonie 2015/16 będzie rywalem średzkiej Polonii w rozgrywkach trzecioligowych. Jest to Pelikan Niechanowo.
-
08.07.2015
Runda bez porażki (2000/01)
Drużyna trampkarzy rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej w pierwszych dniach stycznia. Przystąpiło do nich 24 chłopców z roczników: 2000 i 2001. Chłopcy trenowali 3-4 razy w tygodniu.
-
08.07.2015
Nasi rywale: Elana Toruń
Przed nami nowy sezon rozgrywek trzecioligowych. Jak co roku część zespołów pożegnała się z III ligą a w ich miejsce pojawiły się nowe. Dzisiejszym artykułem zapoczątkujemy przedstawienie beniaminków III ligi grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej. Jako pierwszy zespół prezentujemy Elanę Toruń.
-
07.07.2015
Młodzicy po rundzie wiosennej (2003)
Piłkarze średzkiego klubu Polonia z rocznika 2003 przygotowania do rundy wiosennej sezonu 20014/2015, rozpoczęli w drugim tygodniu stycznia, trenując 3 razy w tygodniu. Od początku roku do zakończenia rozgrywek, młodzi poloniści trenowali łącznie 63 razy, zaliczając w tym 14 jednostek treningowych podczas obozu.





















































