OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

03.06.2019

Sporo emocji z Mieszkiem (2008)

W sobotnie południe orlicy Polonii zagrali kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem Polonii był zespół Mieszka Gniezno.

Mecz lepiej zaczęli zawodnicy Mieszka, którzy na samym początku zdobyli bramkę. Średzianie nie zrazili się tym początkowym niepowodzeniem i swoją przewagę zdobyciem bramki wyrównującej autorstwa Aleksandra Krasue. Do końca połowy widoczna była przewaga polonistów, lecz byli oni niekonkretni pod bramka przeciwnika i nie udało im się zdobyć jeszcze jednej bramki.

Druga połowa zaczęła się od bramki dla Mieszka na która szybko odpowiedział Hubert Kujawa. Nie minął moment a na prowadzenie znowu wychodzi Mieszko, by zaraz wyrównał Oliwier Śliwiński. Gdy wszyscy kibice czekali na kolejna bramkę dla średzian to jednak Mieszko zdobywa ostatnia bramkę w tym meczu i wygrywa go 4:3.

Był to dobry mecz polonistów, którzy mieli optyczna przewagę, lecz brakowało postawienia przysłowiowej kropki nad i za to Mieszko zachował się jak wytrawny bokser i wypunktował nasza drużynę.

Polonia: Mielcarek- Krause M, Ratajczak K, Kujawa, Pacholski, Pawlaczyk, Krause A, Nowak, Śliwiński, Fert, Ratajczak M, Popis.

Najnowsze aktualności

  • 24.09.2025

    Porażka w Jarocinie (2014)

    We wtorek zespół Polonii 2014 rozegrał mecz 1. ligi wojewódzkiej D2 z UKS APR Lampart Jarocin. W pierwszej połowie padło aż sześć bramek - Polonia trzy razy wychodziła na prowadzenie, ale gospodarze za każdym razem wyrównywali. W drugiej części spotkania padł tylko jeden gol i niestety strzelili go gospodarze i mecz zakończył się ich zwycięstwem.

  • 22.09.2025

    Transmisja zmagań pucharowych

    Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania STS Puchar Polski  z Olimpią Grudziądz.

    Transmisja oczywiście z komentarzem

    Początek transmisji we wtorek 23 września o godzinie 18:50

     

    Realizacja transmisji:

    TV Com & Polonia TV

    Łukasz Szarzyński

  • 22.09.2025

    Akademia: Rozgrywki bezwynikowe WZPN (20/21.09.2025)

    Raport z rozgrywek bezwynikowych WZPN drużyn akademii w dniach 20/21 września 2025.

  • 22.09.2025

    Gol Błotnej na wagę punktu (Dziewczyny)

    Kolejne cenne doświadczenia zbierały w weekend nasze grupy żeńskie. Trampkarki rywalizowały w rozgrywkach młodzików, gdzie wywalczyły kolejny punkt dzięki bramce Wiktorii Błotnej. Nasz zespół zremisował 1:1 (0:1) z UKS APR Lampart Poznań/Dębiec. W niedzielę z kolei Polonistki rywalizowały w lidze juniorek, przegrywając u siebie 0:8 (0:3) z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.

  • 22.09.2025

    Młodzicy bez punktów (2014)

    Miniony weekend nie okazał się szczęśliwy dla młodzików z rocznika 2014. Pierwszy zespół przegrał wyjazdowy mecz z Unią Swarzędz 2:8, a bramki dla naszej drużyny strzelili Bruno Gruszczyński oraz Aleksander Szymoniak. Polonia 2014 II rywalizowała u siebie z Avią Kamionki i przegrała 3:4 (1:1), a gola na wagę trzech punktów goście strzelili w piątej minucie doliczonego czasu gry. Gole dla Polonii strzelili Antoni Wicher, Vincenty Wysakowski oraz Leon Błaszczyk.

  • 22.09.2025

    Porażki młodzików (2013)

    Nie był to udany weekend dla naszych młodzików, którzy przegrali oba mecze ligowe. Pierwszy zespół na wyjeździe przegrał 2:7 (1:2) z Lechem Poznań, a bramki strzelali Leon Jacków i Jakub Przybyłek. Drugi zespół przegrał u siebie 0:7 (0:4) z Talentem Poznań.

  • 22.09.2025

    Domowe zwycięstwo z SMS APR Ślesin (2012)

    Polonia 2012 odniosła drugie z kolei zwycięstwo, tym razem pokonując na własnym boisku drużynę SMS APR Lampart Ślesin. Gole na wagę trzech punktów strzelali Witold Chojnacki oraz Jeremi Sójka. Poloniści zajmują 7. miejsce w tabeli rozgrywek. Druga drużyna grająca w 2. lidze okręgowej C2 po ciekawym meczu zremisowała z liderem tabeli - Jedynką Luboń. Nasz zespół trzy razy obejmował prowadzenie, ale gospodarze trzy razy byli w stanie wyrównać. Bramki strzelali Karol Marciniak - dwie oraz Adam Przybylski.

  • 22.09.2025

    Czwartoligowe zwycięstwo przed czasem (Juniorki)

    Juniorki Polonii w miniony weekend nie rywalizowały w Centralnej Lidze Juniorek U-16, za to miały okazję spróbować swoich sił w 4. lidze seniorek. Polonistki już do przerwy prowadziły 12:0, a zawody zostały zakończone w 66. minucie przy wyniku 16:0 z powodu zdekompletowania zespołu gości. Warto dodać, że średnia wieku wyjściowej "11" naszego zespołu wynosiła 14,5 roku! Gole strzelały: Olivia Nitka - cztery, Sandra Matuszek - trzy, Nikola Jeziorska - dwa, Martyna Szymańska, Zofia Ambroży, Julia Ambroży, Oliwia Włodarska, Julia Wawroska oraz Aleksandra Noculak, a raz padła bramka samobójcza.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.