OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

26.08.2022

Sponsorzy główni Polonii Środa

Mamy przyjemność przedstawić  głównych sponsorów sekcji piłki nożnej KS Polonia Środa Wielkopolska na sezon 2022/2023 . Sponsorami głównymi są: Stadler Środa sp. z o.o., Ferma Drobiu Adaszak Tomasz Adaszak , JarzyNove Sp. z o.o. Sp.K., Powiat Średzki i Urząd Miejski w Środzie Wielkopolskiej.

Sponsor główny  firma Stadler czyli jeden z największych pracodawców na terenie powiatu średzkiego. Firma ta zajmuje się produkcją metalowych elementów do tramwajów i autobusów i jest częścią Grupy STADLER, europejskiego lidera w produkcji pojazdów szynowych. Stadler posiada 25 oddziałów firmy w całej Europie.

Strona internetowa:   www.stadlerrail.com/pl

Ferma Drobiu Adaszak wspiera nasz klub od wielu lat. Cieszymy się że bracia Adaszak zdecydowali się zwiększyć swoje wsparcie dla Polonii. Na mocy porozumienia zawartego przed rozpoczęciem nowego sezonu logotyp fermy trafia na koszulki pierwszego zespołu. Ferma Drobiu Adaszak zajmuje się produkcją, sortowaniem, pakowaniem, sprzedażą i dystrybucją świeżych jaj. Roczna produkcja i sprzedaż to ok. 120 milionów jaj. Znajdziecie je zarówno na rynku lokalnym, jak i zagranicą.

Strona internetowa:  www.adaszak.com.pl

Do grupy sponsorów głównych Polonii dołącza także JarzyNove – polska firma rodzinna wywodząca się z branży Agro. Spółka zajmuję się pakowaniem i dystrybucją warzyw oraz owoców. W przyszłości planuje powiększyć asortyment o produkty Fresh Cut.

Strona internetowa :  www.polskiewarzywa.com.pl

Nasz klub może też liczyć na bardzo duże  wsparcie Powiatu Średzkiego i Miasta i Gminy Środa Wlkp. Dzięki współpracy-symbiozie  klubu, samorządu i lokalnych firm  Polonia Środa Wielkopolska prowadzi trzy drużyny seniorskie: zespół kobiet, zespół seniorów w III lidze i zespół rezerw w V lidze. Oprócz Polonii Środa, w Wielkopolsce tylko KKS Lech Poznań także prowadzi trzy drużyny seniorskie, kobiece i męskie. ŚRODA WIELKOPOLSKA MIASTO LUDZI AKTYWNYCH !

Strona internetowa:  www.powiatsredzki.pl

Strona internetowa : www.sroda.wlkp.pl

Dziękujemy za zaufanie i pomoc w rozwoju średzkiej piłki nożnej.

Najnowsze aktualności

 • 08.02.2023

  Zagrali w Future Cup w Kaliszu (2015)

  W niedzielę drużyna żaków młodszych (rocznik 2015) udała się do Kalisza na turniej Future Cup. Poza Polonią w turnieju uczestniczyły zespoły: Warta Poznań, OKS 1926 Ostrów Wielkopolski, UKS AT Krotoszyn, KKS 1925 Kalisz, AS Amber Kalisz, Koźminecka AP, Calisia 14 Kalisz oraz gospodarz zawodów - Prosna Kalisz.

 • 07.02.2023

  6. miejsce w Pro Future Cup (2012)

  W sobotę zespół orlików starszych (rocznik 2012) udał się na dwudniowy turniej Pro Future Cup do Warszawy. Poloniści zagrali łącznie 11 meczów i zajęli szóste wśród 23 zespołów.

 • 07.02.2023

  Remis z Zawiszą Bydgoszcz (2008)

  Przygotowująca się do gry w Centralnej Lidze Juniorów U-15 drużyna trampkarzy starszych (rocznik 2008) ma już za sobą pierwszą grę kontrolną podczas obozu w Bydgoszczy. Poloniści zremisowali 1:1 z przedstawicielem kujawsko-pomorskiej ligi wojewódzkiej - Zawiszą Bydgoszcz.

 • 07.02.2023

  Terminarz II ligi okręgowej młodzików starszych (2010)

  Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz II ligi okręgowej młodzików starszych (rocznik 2010). Drużyna prowadzona przez Łukasza Żeglenia i Radosława Piotrowskiego będzie rywalizować w grupie pierwszej. Rozgrywki wystartują 25 marca i potrwają do 25 czerwca.

 • 07.02.2023

  Terminarz II ligi okręgowej trampkarzy młodszych (2009)

  Rywalizująca w II lidze okręgowej drużyna trampkarzy młodszych (rocznik 2009) poznała terminarz gier w rundzie wiosennej sezonu 2022/2023. Podopieczni Miłosza Twardowskiego i Marcina Parusa, którzy będą beniaminkiem rozgrywek po awansie z III ligi okręgowej, trafili do grupy pierwszej. Rozgrywki wystartują 25 marca i potrwają do 25 czerwca.

 • 07.02.2023

  Zwycięstwo z Rawią Rawicz

  W niedzielę 05.02.2023 o godzinie 12.00 na boisku w Gostyniu  drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkanie towarzyskie z zespołem Rawii Rawicz występującym na co dzień w V lidze. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 5-2. Bramki dla Polonii strzelili: Durueke K - 2, Mamedov A - 1, Janoś O - 1, Kaczmarek M - 1.

 • 06.02.2023

  Gry orlików z żakami (2013/2014)

  We wtorek i czwartek zespoły orlików młodszych oraz żaków starszych rozegrały gry wewnętrze, rywalizujac między sobą na orliku przy ulicy Lipowej.

 • 06.02.2023

  Zimowe zwycięstwo z Wisłą Borek (2010)

  W sobotę w zimowej aurze Polonia Środa Wielkopolska pokonała 2:1 (1:0) Wisłę Borek Wielkopolski na boisku w Topoli. Obie bramki dla Polonii zdobył Bartosz Kurkowiak.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.