OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

26.08.2022

Sponsorzy główni Polonii Środa

Mamy przyjemność przedstawić  głównych sponsorów sekcji piłki nożnej KS Polonia Środa Wielkopolska na sezon 2022/2023 . Sponsorami głównymi są: Stadler Środa sp. z o.o., Ferma Drobiu Adaszak Tomasz Adaszak , JarzyNove Sp. z o.o. Sp.K., Powiat Średzki i Urząd Miejski w Środzie Wielkopolskiej.

Sponsor główny  firma Stadler czyli jeden z największych pracodawców na terenie powiatu średzkiego. Firma ta zajmuje się produkcją metalowych elementów do tramwajów i autobusów i jest częścią Grupy STADLER, europejskiego lidera w produkcji pojazdów szynowych. Stadler posiada 25 oddziałów firmy w całej Europie.

Strona internetowa:   www.stadlerrail.com/pl

Ferma Drobiu Adaszak wspiera nasz klub od wielu lat. Cieszymy się że bracia Adaszak zdecydowali się zwiększyć swoje wsparcie dla Polonii. Na mocy porozumienia zawartego przed rozpoczęciem nowego sezonu logotyp fermy trafia na koszulki pierwszego zespołu. Ferma Drobiu Adaszak zajmuje się produkcją, sortowaniem, pakowaniem, sprzedażą i dystrybucją świeżych jaj. Roczna produkcja i sprzedaż to ok. 120 milionów jaj. Znajdziecie je zarówno na rynku lokalnym, jak i zagranicą.

Strona internetowa:  www.adaszak.com.pl

Do grupy sponsorów głównych Polonii dołącza także JarzyNove – polska firma rodzinna wywodząca się z branży Agro. Spółka zajmuję się pakowaniem i dystrybucją warzyw oraz owoców. W przyszłości planuje powiększyć asortyment o produkty Fresh Cut.

Strona internetowa :  www.polskiewarzywa.com.pl

Nasz klub może też liczyć na bardzo duże  wsparcie Powiatu Średzkiego i Miasta i Gminy Środa Wlkp. Dzięki współpracy-symbiozie  klubu, samorządu i lokalnych firm  Polonia Środa Wielkopolska prowadzi trzy drużyny seniorskie: zespół kobiet, zespół seniorów w III lidze i zespół rezerw w V lidze. Oprócz Polonii Środa, w Wielkopolsce tylko KKS Lech Poznań także prowadzi trzy drużyny seniorskie, kobiece i męskie. ŚRODA WIELKOPOLSKA MIASTO LUDZI AKTYWNYCH !

Strona internetowa:  www.powiatsredzki.pl

Strona internetowa : www.sroda.wlkp.pl

Dziękujemy za zaufanie i pomoc w rozwoju średzkiej piłki nożnej.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.