12.02.2013
Sparingi i transfery w 3 lidze (4)Nie zwalniają tempa z przygotowaniami do rundy wiosennej drużyny III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. W niektórych klubach wiedzie się dobrze, a w niektórych gorzej. Kolejną wysoką porażkę zanotowała Polonia Leszno ulegając tym razem czwartoligowej Centrze Ostrów 0:5. Nieciekawie jest również w Górniku Konin. Natomiast dużą niewiadomą pozostaje Cuiavia Inowrocław, która być może straci ważnego sponsora.
Sparingi
GKS Dopiewo - Górnik Konin 1:1 Luboński KS Luboń - Chojniczanka Chojnice 1:3 Piast Kobylin - Victroia Ostrzeszów 2:0 Jarota Jarocin - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2:2 Notecianka Pakość - Zawisza II Bydgoszcz 6:2 Notecianka Pakość - Grom Osie 3:1 1922 Lechia Kostrzyn - Lubuszanin Trzcianka 2:1 Leśnik Margonin - Lubuszanin Trzcianka 1:3 Nielba Wągrowiec - Unia/Roszak Solec Kujewski 2:0 Unia/Roszak Solec Kujewski - Gryf Sicienko 7:0 Pogoń Mogilno - Kujawy Markowice 6:0 Cuiavia Inowrocław - SKP Słupca 3:2 Grom Plewiska - Sokół Kleczew 0:0 Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno 5:0 Wda Świecie - Start Warlubie 1:1Transfery
Podkreślono transfery dokonane w ciągu ostatniego tygodnia.
Cuiavia Inowrocław
przychodzą: Bartłomiej Barczak (Znicz Pruszków), Michał Żurowski (Lech Rypin)
odchodzą: Mariusz Sobolewski (?), Krzysztof Kmieć (?)
GKS Dopiewo
przychodzą: Jules Samobou (Lubuszanin Trzcianka), Damian Seweryn (jesienią bez klubu)
odchodzą:
Górnik Konin
przychodzą: Fernandes da Silva Júnior Edison (Wisła Płock)
odchodzą: Arkadiusz Bajerski (Sokół Kleczew), Maciej Adamczewski (?), Radosław Czułkowski (?), Adrian Majewski (?), Mateusz Majewski (?), Damian Markiewicz (?), Krystian Sobieraj (?), Bartosz Tatarczuk (?)
Luboński Fogo KS Luboń
przychodzą: Arkadiusz Miklosik (bez klubu)
odchodzą: Maciej Manelski (?), Bartosz Latuszek (?), Maciej Smuniewski (?), Mateusz Trochanowski (?), Rafał Głuszak (?), Dawid Radomski (Chojniczanka Chojnice)
Lubuszanin Trzcianka
przychodzą:
odchodzą: Mikołaj Wicberger (Nielba Wągrowiec), Jan Wojciechowski (Czarni Wróblewo), Jules Sambou (GKS Dopiewo)
Nielba Wągrowiec
przychodzą: Michał Goliński (SKP Słupca), Łukasz Jasiński (Warta Poznań), Maciej Scherfchen (Olimpia Elbląg), Mikołaj Wicberger (Lubuszanin Trzcianka)
odchodzą: Łukasz Cyruk (Leśnik Margonin)
Notecianka Pakość
przychodzą: Marcin Ciesielski (koniec kariery)
odchodzą: Damian Tofil (Elana Toruń)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
przychodzą: Damian Błaszczyk (Lech Rypin), Patryk Cierniewski (Jarota Jarocin)
odchodzą:
Pogoń Mogilno
przychodzą:odchodzą: Leszek Arent (koniec kariery)
Sokół Kleczew
przychodzą: Damian Augustyniak (SKP Słupca), Arkadiusz Bajerski (Górnik Konin),
odchodzą: Łukasz Pietrzak (LKS Ślesin), Dariusz Stachowiak (?), Dariusz Gromanowski (SKP Słupca)
Unia Roszak Solec Kujawski
przychodzą: Paweł Klimek (Gryf Słupsk)
odchodzą: Michał Murach (?), Krzysztof Łożyński (?), Krzysztof Szkaradek (?)
Wda Świecie
przychodzą: Jakub Witucki (Gryf Słupsk), Mateusz Skowroński (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Fredyk (Lech Rypin)
odchodzą: Damian Sulowski, Daniel Grzywaczewski, Radosław Mik, Adam Reise (Start Warlubie), Waldemar Polkowski (Zawisza Bydgoszcz)
Sparingi i transfery w 3 lidze (1)
Najnowsze aktualności
-
23.03.2015
Uległy Poznańskiej 13
W niedzielę 22 marca piłkarki Polonii Środa rozegrały towarzyskie spotkanie z zespołem SKS Poznańską 13 Poznań. Spotkanie odbyło się w Poznaniu.
-
23.03.2015
Rozgromili KKS Kalisz (2000/01)
W sobotę 21 marca trampkarze starsi rozegrali ostatni sparing przed rundą wiosenną. Ich przeciwnikiem był silny zespół KKS Kalisz. Na jego tle nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze gromiąc rywali 8:3.
-
23.03.2015
Wysoka porażka z KKS Kalisz (2001/02)
W sobotnie popołudnie trampkarze młodsi Polonii rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem był zespół KKS Kalisz.
-
23.03.2015
Remis ze Stellą Luboń (2005)
W sobotę 21 marca grupa Orlików Młodszych prowadzona przez trenera Fryderyka Haremskiego udała się na swój drugi mecz sparingowy. Tym razem Polonistom przyszło mierzyć się z drużyną Stelli Luboń. Trenerzy ustalili że zagrają 3x20 minut co pozwoliło na wiele zmian.
-
22.03.2015
Przegrali z Nielbą (1998/99)
Wiosenna runda rozgrywek ligi juniorów młodszych rozpoczęta. Nasz zespół w tej rundzie, będzie zdobywał doświadczenie, aby jesienią mógł nawiązać walkę o najwyższe miejsca. W okresie zimowym do pierwszego zespołu i zespołu rezerw przeszło sześciu zawodników. Ich brak zarówno w meczach kontrolnych jak i w spotkaniu z Nielbą jest odczuwalny.
-
22.03.2015
Porażka w Puszczykowie
Pierwszy mecz ligowy po zimowej przerwie drugi zespół Polonii Środa rozegrał na wyjeździe z Lasem Puszczykowo. Rywal polonistów zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i przed tym meczem miał zaledwie jeden punkt na swoim koncie.
-
22.03.2015
Dwa mecze orlików starszych (2004)
W minionym tygodniu zawodnicy rocznika 2004 naszego klubu rozegrali dwa spotkania kontrolne przed zbliżającą się rundą wiosenną. Pierwszy mecz młodzi poloniści rozegrali w środę na orliku przy ulicy Witosa a drugi w piątek w Swarzędzu z Unią.





















































