OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

17.01.2023

Skrzaty rywalizowały z żakami (2015/2016)

W sobotę w sali CSiR przy ulicy Sportowej kolejną grę kontrolną rozegrały skrzaty z roczników 2016 i 2017, które zmierzyły się ze starszymi kolegami.

Zawodnicy bardzo licznie stawili się na sali z samego rana, aby zaprezentować swoje boiskowe umiejętności. Walka na boisku trwała do samego końca, młodsi zawodnicy świetnie grali w obronie i jeszcze lepiej wyprowadzali swoje kontrataki.

Polonia - żak młodszy F1 II (2015) / skrzat G1/G2 (2016/2017)
Gra kontrolna
14 stycznia 2023, godz. 9:00 - Środa Wielkopolska (sala CSiR)
Polonia Środa 2015 II - Polonia Środa 2016

Polonia 2015 II: Wiktor Cavaliere, Michał Fludra, Julian Gołębiewski, Filip Jasiński, Kacper Konik, Konrad Kriger, Jan Leporowski, Bartosz Różański, Filip Stasiak, Ksawery Wzięch.
trenerzy: Miłosz Twardowski oraz Paweł Hoffmann.

Polonia 2016: Franek Waściński, Karolina Ptak, Wojtek Ptak, Adam Sroka, Brajan Grzymski, Mikołaj Spalik, Oliwier Zieliński, Hubert Nowicki, Maksim Bidziura, Antek Furmaniak, Antek Antkowiak, Samuel Plewiński .
trenerzy: Marcin Sporakowski oraz Karolina Puzdrakiewicz.


Grupa biała żaków młodszych  z powodu wycofania sparingpartnera odbyła jedynie grę wewnętrzną. Głównym celem było pokazanie dobrej formy sportowej po przerwie świątecznej. W meczach widać było sporo radości z okazji powrotu na boiska.

Polonia 2015 I: Aleksander Błaszyk, Yan Dzendzyur, Tymon Jędrzejewski, Antoni Kulka, Maciej Małecki, Jan Norkiewicz, Franciszek Pokładecki, Nikodem Tatarek, Bartosz Wachowiak, Lena Wawroska, Julian Zimoch.
trenerzy: Miłosz Twardowski oraz Paweł Hoffmann.

Najnowsze aktualności

 • 28.03.2023

  Towarzysko z Orlikiem (2015)

  Ubiegły weekend dla żaków urodzonych w roku 2015 był okazją do sprawdzenia się w wyjazdowej rywalizacji z zawodnikami Orlika Miłosław. Mecze odbywały się na boisku typu orlik w Miłosławiu.

 • 28.03.2023

  Wygrana z Nielbą (2009)

  W rozegranym w sobotę meczu 2 kolejki Ligi Wojewódzkiej grupy 1, trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2009) wygrali 4:2 z zespołem Nielby Wągrowiec. Bramki dla Polonii strzelali: Stanisław Korzeniewski, Marcel Kuźniewski, Antoni Staszak i Miłosz Gauza.

 • 28.03.2023

  Osiem bramek Pogoni (2008)

  W czwartej kolejce CLJ U-15 Polonia Środa Wlkp. udała się do Szczecina na mecz z miejscową Pogonią. Po raz drugi w sezonie przyszło nam zagrać w doskonałych warunkach (sztuczna nawierzchnia pod balonem).

 • 28.03.2023

  Porażka juniorów w Poznaniu (2006)

  W sobotę 25 marca w ramach drugiej kolejki rozgrywek wiosennych poloniści w meczu wyjazdowym zmierzyli się z GES Sport Academy. Dla gospodarzy było to dopiero pierwsze spotkanie w tej rundzie, gdyż tydzień temu pauzowali. Poloniści natomiast przystępowali do tego meczu po wysokiej wygranej z GKS Trzcinica. Faworytem tego pojedynku byli zawodnicy z Poznania, ale nasz zespół odpowiednio zmotywowany postanowił wysoko ustawić poprzeczkę i mając swój plan na ten mecz  chciał zagrać odważnie i zdecydowanie.

 • 28.03.2023

  Porażka z Dopiewem

  W kolejnym meczu ligowym zespół rezerw Polonii Środa podejmował na własnym boisku GKS Dopiewo. Znów przegrywamy 1:2, choć z przebiegu spotkania mogliśmy liczyć na więcej. Szczególnie w pierwszej połowie meczu stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, po której wystarczyło dokładniej dograć piłkę w polu karnym lub oddać lepszy strzał. Świetnie rozgrywał piłkę Olek Kluczyński, przez którego przechodziło większość dogodnych do zdobycia goli okazji.

 • 27.03.2023

  Licheń Winter Cup (2010)

  W weekend zespół młodzika starszego Polonii Środa udał się do Lichenia na międzynarodowy turniej Licheń Winter Cup. Cały turniej był potrzebnym doświadczeniem świetną zabawą, a przede wszystkim nauką. Mimo braku kilku kluczowych zawodników spowodowanych chorobami i zgrupowaniem kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej daliśmy radę!

 • 27.03.2023

  Orliki rozpoczęły zmagania (2014)

  W niedzielę 26.03.2023r. podopieczni trenera Radosława Piotrowskiego byli gospodarzem turnieju  ligowego w kategorii orlików młodszych Wielkopolskiego ZPN. Na boiska wybiegły zespoły: Polonii, Sparty  Sklejki Orzechowo, Orlika Miłosław oraz Warty Śrem. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym.  Podczas turnieju młodzi piłkarze Polonii zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, ambitnie walcząc o każdą  piłkę. Spotkania obfitowały w pojedynki 1x1, piękne bramki i ciekawe akcje.

 • 27.03.2023

  Minimalna porażka z Sucharami (2011)

  W minioną sobotę meczem z Sucharami Suchy Las rozgrywki ligowe zainaugurowali zawodnicy pierwszej drużyny rocznika 2011.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.