20.09.2015
Skrót z meczu przeciwko CentrzeW meczu 7. kolejki 3 ligi piłkarze Polonii pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Średzianie mięli sporo szczęścia na początku spotkania, gdy Tomasz Adamiak dwukrotnie nie zdołał pokonać Adriana Lisa z rzutów karnych. Bramki dla zwycięzców zdobyli Tobiasz Kupczyk (sam.) i Piotr Fontowicz, a honorowe trafienie dla gości zanotował Szymon Kucharski. Poniżej zamieszczamy skrót wideo z tego spotkania.
Najnowsze aktualności
-
12.06.2012
Młodzicy zostali vi-ce mistrzami okręgu
W niedzielę 10 czerwca zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej. Tym razem na boisko w Środzie zawitała drużyna Polonii Chodzież. Po ciekawym meczu nasi zawodnicy zasłużenie pokonali gości 4:2. Tym samym Poloniści zrewanżowali się rywalom za porażkę 2:4 w Chodzieży. Zwycięstwo to także zapewniło naszym młodym graczom zajęcie na koniec rozgrywek II miejsca w tabeli w grupie mistrzowskiej, a tym samym zdobycie vi-ce mistrzostwa okręgu młodzików D-2, mimo iż do rozegrania został jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi Owińska.























































