15.05.2018
Skromna wygrana z Avią (2007)W niedzielę 13 maja drużyna rocznika 2007 rozegrała swój piąty mecz ligowy w rundzie wiosennej. Tym razem do Środy Wielkopolskiej zawitała drużyna Avia Kamionki.
Mecz od początku był bardzo zacięty, ale z czasem to Polonia zaczęła dominować. W 9 minucie spotkania Wiktor Miśkiewicz wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W tej części spotkania mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, lecz żadna nie zakończyła się golem dla naszego zespołu. W 23 minucie zawodnicy drużyny gości zdołali strzelić gola i mieliśmy remis do przerwy. Tego dnia na uznanie zasługiwała postawa naszego bramkarza Jakuba Bałwasa. W drugiej połowie nasz zespół dalej kontrolował spotkanie czego efektem było strzelenie gola przez Jasia Mrugasa w 31 minucie. Do końca meczu nie zobaczyliśmy już goli i 3 punkty zostały w Środzie Wielkopolskiej.
Polonia zagrała w składzie: J. Balwas, M. Muszyński, M. Golec, P. Kędzierski, D. Rauhut, W. Zaleski, M. Biskup, G. Sobczyński, W. Miśkiewicz, J. Mrugas, M. Talarczyk, A. Kmieciak, F. Mieszała
Najnowsze aktualności
-
19.05.2012
Porażka rezerw w Książu Wlkp.
W sobotnie popołudnie 19 maja zespół rezerw udał się na kolejny mecz ligowy do Książa Wlkp. Po przecietnej pierwszej odsłonie oraz bardzo dobrej drugiej nasz zespół uległ miejsowej Pogoni 3:2, przegrywając do przerwy 3:1. Bramki dla Polonii zdobyli w 5 minucie debiutant Maciej Polody oraz w 53 minucie Dominik Baziór. W zespole rezerw zadebiutowało w meczu kilku nowych zawodników, w tym dwóch graczy z juniorów młodszych, którzy zaliczyli bardzo dobre zawody.
-
19.05.2012
Minimalna przegrana młodzików
W sobotę 19 maja na boisku w Środzie Wlkp. zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem nasi zawodnicy wystąpili jako goście prtzeciwko drużynie Warty Poznań. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu Poloniści przegrali mecz 2:1 (1:0).























































