OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

07.06.2019

Skromna wygrana w Owińskach (2006)

W środę 5 czerwca młodziki starsze zagrały kolejny swój mecz ligowy, który miał się odbyć w miniony weekend. Tym razem nasi zawodnicy udali się do Owińsk na przedostatni mecz w tym sezonie. Sama godzina i pogoda nie przemawiały za tym, że będzie to obfitujące w emocje spotkanie. Panujące wręcz afrykańskie warunki utrudniały grę zarówno polonistom jak i drużynie Błękitnie. Tak też było od samego początku gdzie obydwa zespoły grały spokojnie i zachowawczo w obronie. Jedyną sytuację na bramkę poloniści zamienili w pierwszej połowie w 16 min kiedy to po rzucie rożnym piłkę do bramki rywali głową skierował Marcin Skrobich. Była to jedyna sytuacja naszego zespołu w pierwszej części meczu. Gospodarze również tylko raz zagrozili bramce Polonii, lecz na stanowisku był Dawid Kaczmarek.

W drugiej części meczu nic ciekawego dla oka kibica się nie wydarzyło na boisku. Błękitni z każdą minutą odkrywali się podchodząc wysoko pod pole karne naszego zespołu. Poloniści skupili się na szczelnej defensywie i nastawili się na kontrę, ale brakowało tego ostatniego podania. Z każdą minutą zawodnikom brakowało sił piłkarze często uzupełniali płyny w wolnych chwilach przez co tempo tego spotkania nie było szybkie. W konsekwencji udało się dowieźć do końca ten korzystny wynik i po mało atrakcyjnym w sytuację bramkowe meczu ostatecznie poloniści mogli cieszyć się z kolejnych zdobytych punktów. Było to ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie a już 9 czerwca o godzinie 18.00 na boiskach naszego klubu w ostatnim meczu sezonu 2018/2019 poloniści zmierzą się z Lechem Poznań.

Polonia zagrała w składzie: D. Kaczmarek, K. Manicki, J. Płonka, K. Jankowski, J. Łoda, M. Skrobich, O. Oboda, J. Wójkiewicz, Sz. Rauhut, S. Dębowski, M. Nowakowski, K. Ochowiak, A. Szamajda

Najnowsze aktualności

  • 13.03.2023

    Remis po dwóch samobójach

    W kolejnym spotkaniu ligowym piłkarki Polonii Środa podejmowały na własnym boisku Checz Gdynia. Spotkanie toczone było w trudnych warunkach atmosferycznych przy padającym śniegu.

  • 10.03.2023

    Mecz z Unią Solec w Środzie Wlkp.

    Ze względu na zalegający na boisku w Solcu Kujawskim śnieg, a także niesprzyjające prognozy pogody na najbliższe dni spotkanie 19 kolejki III ligi grupy 2 pomiędzy Unią Solec Kujawski, a Polonią Środa Wielkopolska zostanie rozegrane na Stadionie Średzkim w Środzie Wielkopolskiej.

  • 09.03.2023

    4. miejsce w Dniu Kobiet z FutbolGangiem (młodziczki)

    W weekend zespół młodziczek średzkiej Polonii wziął udział w piłkarskim Dniu Kobiet z FutbolGangiem. Polonistki zakończyły całe zawody na czwartym miejscu ze stratą jednego punktu do podium. Julia Wawroska została wybrana do Drużyny Gwiazd turnieju.

  • 09.03.2023

    Transmisja z Solca Kujawskiego

    Oczywiście tradycyjnie jak z każdego meczu ligowego rozgrywanego poza Środą Wielkopolską tak i tym razem z meczu 19 kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Unią Solec Kujawski przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji o godzinie 11:50.

    Transmisję znajdziecie tutaj.

  • 07.03.2023

    Gry wewnętrzne orlików młodszych (2013)

    W niedzielę drużyna orlików młodszych - grupa II - odbyła grę wewnętrzną w sali gimnastycznej Centrum Sportu i Rekreacji. W 90-minutowej rywalizacji udział wzięło czternastu zawodników.

  • 07.03.2023

    Gra kontrolna z Jarotą (2012)

    W sobotę grupa druga orlików starszych Polonii Środa Wielkopolska rozegrała mecz kontrolny z rówieśnikami z Jaroty Jarocin.

  • 07.03.2023

    Pora na Unię Solec

    Po fantastycznym starcie rundy wiosennej w drugim meczu ligowym w 2023 roku  zespół prowadzony przez Marcina Duchałę i Pawła Juszczyka będzie się mierzyć z beniaminkiem rozgrywek trzecioligowych – Unię Solec Kujawski.

  • 07.03.2023

    Gry kontrolne młodzików (2010)

    Zespoły młodzików starszych rozegrały w weekend kolejne gry kontrolne. Grupa pierwsza w sobotę rywalizowała z AP Reissa Jarocin, natomiast w niedzielę zmierzyła się z akademią Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie. Zawodnicy z grupy drugiej zagrali w sobotę na poznańskim Golęcinie z młodziczkami Warty Poznań.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.