15.12.2025
Składy lig wojewódzkich w rundzie wiosennej 2025/2026 (akt. 04.02.2026)
Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej opublikował zaktualizowane w dniu 04.02.2026 składy składy grup 1. i 2. lig wojewódzkich w kategoriach junior, trampkarz oraz młodzik. Tym samym swoich rywali w rozgrywkach ligowych poznały Polonia 2009, Polonia 2010 I, Polonia 2010 II, Polonia 2011, Polonia 2012, Polonia 2013 oraz Polonia 2014.
Najważniejsza informacja dla nas jest taka, iż w związku z wycofaniem Olimpii Koło w 1. lidze wojewódzkiej D1 utrzymała się Polonia 2013.
1. liga wojewódzka B1 - junior młodszy (rocznik 2009)
- APR Lampart Poznań
- Błękitni Wronki
- KKS 1925 Kalisz
- Polonia Środa Wielkopolska
- Poznańska 13 Poznań
- UKS APR Lampart Poznań
- GES Poznań - beniaminek
- SKP Słupca - beniaminek
- Unia Swarzędz - beniaminek
- AP Oborniki - beniaminek - w miejsce wycofanego Górnika Konin
1. liga wojewódzka B2 - junior młodszy (rocznik 2010)
- APR Lampart Poznań
- GES Poznań
- Polonia 1912 Leszno
- Polonia Środa Wielkopolska
- Poznań FC
- Poznańska 13 Poznań
- UKS APR Lampart Poznań
- Warta Poznań
- Mieszko Gniezno - beniaminek
- Polonia II Środa Wielkopolska - beniaminek
1. liga wojewódzka C1 - trampkarz (rocznik 2011)
- Akademia Krecika Ostrów Wielkopolski
- APR Lampart II Poznań
- Canarinhos Skórzewo
- Lech Poznań
- Polonia Środa Wielkopolska
- Sparta Złotów
- UKS APR Lampart Kępno
- Górnik Konin - beniaminek
- Orkan Chorzemin - beniaminek
- Unia Swarzędz - beniaminek
2. liga wojewódzka C2, gr. 2 - trampkarz (rocznik 2012)
- Kotwica Kórnik - spadkowicz
- Polonia Środa Wielkopolska - spadkowicz
- Kania Gostyń
- Olympique Poznań
- Polonia 1912 II Leszno
- Warta Poznań
- Warta Śrem
- Dąbroczanka Pępowo - beniaminek
1. liga wojewódzka D1 - młodzik (rocznik 2013)
- APR Lampart Poznań
- Lech Poznań niebieski
- Lech II Poznań biały
- Lech Poznań/Łubowo
- UKS APR Lampart Jarocin
- UKS Fair-Play Złotów
- Polonia Środa Wielkopolska - utrzymanie - w miejsce wycofanej Olimpii Koło
- APR Lampart II Poznań - beniaminek
- Lech Poznań/Południe - beniaminek
- Polonia 1912 Leszno - beniaminek
1. liga wojewódzka D2 - młodzik (rocznik 2014)
- APR Lampart Poznań
- Lech Poznań Niebieski
- Mieszko Gniezno
- Polonia 1912 Leszno
- Polonia Środa Wielkopolska
- UKS APR Lampart Jarocin
- Unia Swarzędz
- AT Krotoszyn - beniaminek
- Lech Poznań Granatowy - beniaminek
- UKS APR Lampart Poznań - beniaminek
Najnowsze aktualności
-
31.08.2021
Wysoka porażka z Victorią (2003/04)
Niestety, po dwóch wysokich zwycięstwach zanotowaliśmy równie wysoką porażkę. Nie bez znaczenia było to, że kilku zawodników wracało po przerwie spowodowanej kontuzją oraz to, że kilku kolejnych nie zdążyło się wykurować na ten mecz. Mimo wszystko, nawet przy mocno okrojonym składzie nie powinniśmy tak łatwo dać się ograć.
-
31.08.2021
Remis z Calisią (2007)
Trampkarze starsi KS Polonia Środa Wielkopolska w trzeciej kolejce rozgrywek ligi wojewódzkiej na własnych obiektach podejmowali obecnego lidera Calisię Kalisz.
-
30.08.2021
Wygrana z Sokołem Kleczew (2005)
W niedzielę o godzinie 10:00 zespół juniorów młodszych Polonii Środa podejmował u siebie zespół Sokoła Kleczew.
-
30.08.2021
Aktywna sobota skrzatów (2015)
Aktywne sobotnie przedpołudnie spędziły drużyny rocznika 2015. Tego dnia odbyła się gra wewnętrzna Skrzatów Starszych na płycie głównego boiska KS Polonii przy ulicy Sportowej.
-
30.08.2021
Skromna wygrana młodzików (2010)
W sobotnie popołudnie młodzicy młodsi udali się na kolejna kolejkę ligowa do Baranowa na mecz z APR Poznań.
-
30.08.2021
Wygrana w pierwszym meczu (2009)
W minioną sobotę zespół Młodzika starszego występujący na co dzień w I Lidze Okręgowej rozegrał mecz z LPFA Skoki. Spotkanie odbyło się na boisku Centrum Treningowego o godz. 10:00.
-
30.08.2021
Minimalna przegrana z AP Reissa (2006)
W sobotę 28 sierpnia juniorzy młodsi B2 rozegrali mecz trzeciej kolejki ligowej, a przeciwnikiem polonistów była Akademia Reissa Poznań. Spotkanie zakończyło się minimalną wygraną gości 3-2.
-
30.08.2021
Polonistki nie zwalniają tempa
W niedzielę od samego rana zespół seniorek Polonii Środa udał się na pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy. W trzecim meczu ligowym naszymi rywalkami były dziewczyny UKS Ząbkovia Ząbki.






















































