OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

16.02.2020

Siedem bramek z GOS Koźmin Wlkp (2004)


Od początku spotkania poloniści w pełni zdominowali boisko, przejmując kontrolę także nad rywalem. Dowód tego był już w 2 minucie, po dobrej akcji prawą stroną i dośrodkowaniem wprost na głowę Nikodema Dymskiego, który skierował piłkę do bramki. W 18 minucie wynik podwyższył Hubert Kaźmierczak, wykańczając dośrodkowanie z rzutu wolnego.
Pomimo dobrej gry i kilku niezłych okazji do podwyższenia wyniku, to jednak bramkarz gości był góra, mając wiele szczęścia. Między innymi Sebastian Wajszczuk dwukrotnie trafiał piłką w słupek.
W ostatniej minucie pierwszej części, swoją pierwszą bramkę dla Polonii zdobył Krystian Michalak. Prawy obrońca znalazł się przy linii końcowej pod bramką gości i z ostrego kąta, mocnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce.
W drugiej połowie gra nie uległa zmianie. Mateusz Perliński, bramkarz średzkiej drużyny, nie miał za dużo do roboty. Głównie rozgrywał piłkę nogami ze swoimi obrońcami podczas przerwania ataków gości i wyprowadzania ataków polonistów.
W ofensywie poloniści byli skuteczniejsi niż w pierwszej cześć, dokładając jeszcze cztery bramki.
W 66 minucie, wynik na 4:0 podwyższył Dawid Boniecki, który popisał się pięknym zza pola karnego. Chwilę później na listę strzelców wpisał się Kamil Kaźmierczak, a dwie minuty później Hubert Kaźmierczak. Po 73 minutach było już 6:0. Kropkę nad i, w 87 minucie postawił ten, który tego dnia otworzył worek z bramkami, czyli Nikodem Dymski.
Wynik ten odzwierciedla to co przez 90 minut działo się na płycie boiska, czyli dobra gra polonistów.
Polonia wystąpiła w składzie
M. Perliński, P. Paczyński, D. Boniecki, W. Stępień, K. Michalak, A. Czajka, Sz. Rożek, S. Wajszczuk, J. Szymczak, H. Kaźmierczak, N. Dymski, K. Baranowski, K. Kaźmierczak  


Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.