10.10.2016
S. Suchomski: zasłużyliśmy na zwycięstwoZ Chemikiem zagraliśmy bardzo dobrym mecz i myślę że zasłużenie wygraliśmy. Oby tak dalej. Każdy wygrany mecz przybliża nas do czołówki tabeli a o to nam chodzi – tam po meczu z Chemikiem wypowiadał się trener Polonii Sławomir Suchomski.
Trenerze Polonia się rozpędza z meczu na mecz. Zwycięstwo z Chemikiem było trzecim z rzędu licząc do tego Puchar Polski.
Generalnie staramy się realizować to co robimy w tygodniu na treningach. Na pewno nasza gra wygląda coraz lepiej. Myślę że mentalnie zawodnicy też są świadomi. Od kilku meczy jest progres i myślę że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Na pewno jesteśmy jeszcze w stanie trochę punktów uzbierać. Z Chemikiem zagraliśmy bardzo dobrym mecz i myślę że zasłużenie wygraliśmy. Oby tak dalej. Każdy wygrany mecz przybliża nas do czołówki tabeli a o to nam chodzi.
Mimo tego wyniku Chemik pokazał że nie jest słabym zespołem
Tak na pewno nie jest słaby ale też akurat w spotkaniu z nami wielkiego oporu nam nie przeciwstawił. W zespole Chemika jest dużo młodzieży. Widać że jest to zespół chimeryczny ale też nieobliczalny. W grze z takim zespołem pokazaliśmy jakość, przewagę piłkarską i doświadczenie. Myślę że jeszcze mogliśmy strzelić ze dwie, trzy bramki. Kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty.
Spokój w szeregach defensywnych na pewno wprowadził powrót do bramki Adriana Lisa.
To nie ulega wątpliwości. Było widać dzisiaj jakie duże doświadczenie i spokój ma Adrian. Pewnie wychodził kilka razy do piłek, bardzo dobrze uruchamiał grę nogami. To jest bardzo mocny punkt zespołu. Ale od tego bramkarz jest. Chłopacy też się czują pewniej w momencie kiedy Adria wrócił do bramki.
Dobre wyniki budują dobrą atmosferę.
Tak. Na pewno nasze wyniki budują dobrą atmosferę w szatni jak i wokół zespołu. To napędza morale. Myślę że tą ciężką pracą i zaangażowaniem na każdym treningu możemy dać jeszcze więcej jakości. A nasza dobra gra da jeszcze więcej satysfakcji kibicom i działaczom.
Najnowsze aktualności
-
04.11.2012
Relacja LIVE! Polonia - Unia
W dzisiejszym meczu 15. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzą się na własnym boisku z Unią Roszak Solec Kujawski.
-
03.11.2012
Zwycięstwo juniorów młodszych w Klęce
W ramach IX kolejki spotkań w dniu 3 listopada juniorzy młodsi Polonii Środa udali sie na mecz do Klęki. Podopieczni Roberta Halaburdy pewnie pokonali zespół Phytopharmu Klęka 6:1, prowadząc do przerwy 6:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Adrian Olczyk i Artur Kaczmarek po 2 oraz Krystian Olczyk i Maciej Polody po 1. Juniorzy młodsi, którzy juz wcześniej zapewnili sobie awans do grupy mistrzowskiej są ciągle zespołem niepokonanym, bowiem na koncie naszych zawodników jest 8 zwycięstw i tylko jeden remis z I kolejki.
-
03.11.2012
Mecz z Maratończykiem w liczbach
Aż 37 strzałów oddali w dzisiejszym mecz piłkarze obu drużyn. Dwadzieścia raz uderzali poloniści, a siedemnaście goście. Polonia wykonywała także więcej rzutów rożnych i więcej razy bywała na pozycji spalonej. Ostatecznie mecz zakonczył się wygraną średzian 8:1.
-
03.11.2012
Siódma wygrana trampkarzy
Rewanżowe spotkanie z zespołem Orlika Miłosław poloniści rozegrali na boisku w Miłosławiu.
-
03.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 13. kolejki klasy A
Dzisiaj rozegrano cztery spotkania 13. kolejki poznańskiej klasy A. Trzynastka nie była szczęśliwa dla Maratończyka Brzeźno, który uległ rezerwom naszej Polonii 1:8. Szczęśliwa okazała się natomiast dla Błękitnych Owińska, który wywalczyli swój pierwszy punkt w tym sezonie remisując bezbramkowo z GKS Gułtowy. Grad bramek - trzynaście - obejrzeli kibice w Poznaniu, gdzie Przemysław pokonał Czarnych Czerniejewo w hokejowym stosunku 8:5.
-
03.11.2012
Galeria: Polonia II Środa - Maratończyk Brzeźno
Dostępna jest już galeria zdjęć z dzisiejszego meczu rezerw Polonii Środa Wielkopolska z Maratończykiem Brzeźno. Poloniści w spotkaniu z trzecim zespołem klasy A spisali się wyśmienicie i rozgromili rywali 8:1.
-
03.11.2012
Pogrom w meczu na szczycie
W dzisiejszym meczu poznańskiej klasy A na boisku w Środzie spotkał się lider tabeli czyli rezerwy naszej Polonii z zajmującym trzecie miejsce Maratończykiem Brzeźno. Po 90. minutach gry zdecydowanie lepsi okazali się poloniści zwyciężając aż 8:1 (2:0).
-
03.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 15. kolejki III ligi
W sobotę rozpoczęła się 15. kolejka rozgrywek III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. W pierwszym dzisiejszym meczu Luboński KS Fogo Luboń wysoko pokonał na własnym boisku Noteciankę Pakość 6:1. W spotkaniu Pogoni Mogilno z Sokołem Kleczew niespodziewanie wygrali gospodarze 2:1. Także sensacyjnie zwyciężył w Inowrocławiu Piast Kobylin 2:1.























































