10.10.2016
S. Suchomski: zasłużyliśmy na zwycięstwoZ Chemikiem zagraliśmy bardzo dobrym mecz i myślę że zasłużenie wygraliśmy. Oby tak dalej. Każdy wygrany mecz przybliża nas do czołówki tabeli a o to nam chodzi – tam po meczu z Chemikiem wypowiadał się trener Polonii Sławomir Suchomski.
Trenerze Polonia się rozpędza z meczu na mecz. Zwycięstwo z Chemikiem było trzecim z rzędu licząc do tego Puchar Polski.
Generalnie staramy się realizować to co robimy w tygodniu na treningach. Na pewno nasza gra wygląda coraz lepiej. Myślę że mentalnie zawodnicy też są świadomi. Od kilku meczy jest progres i myślę że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Na pewno jesteśmy jeszcze w stanie trochę punktów uzbierać. Z Chemikiem zagraliśmy bardzo dobrym mecz i myślę że zasłużenie wygraliśmy. Oby tak dalej. Każdy wygrany mecz przybliża nas do czołówki tabeli a o to nam chodzi.
Mimo tego wyniku Chemik pokazał że nie jest słabym zespołem
Tak na pewno nie jest słaby ale też akurat w spotkaniu z nami wielkiego oporu nam nie przeciwstawił. W zespole Chemika jest dużo młodzieży. Widać że jest to zespół chimeryczny ale też nieobliczalny. W grze z takim zespołem pokazaliśmy jakość, przewagę piłkarską i doświadczenie. Myślę że jeszcze mogliśmy strzelić ze dwie, trzy bramki. Kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty.
Spokój w szeregach defensywnych na pewno wprowadził powrót do bramki Adriana Lisa.
To nie ulega wątpliwości. Było widać dzisiaj jakie duże doświadczenie i spokój ma Adrian. Pewnie wychodził kilka razy do piłek, bardzo dobrze uruchamiał grę nogami. To jest bardzo mocny punkt zespołu. Ale od tego bramkarz jest. Chłopacy też się czują pewniej w momencie kiedy Adria wrócił do bramki.
Dobre wyniki budują dobrą atmosferę.
Tak. Na pewno nasze wyniki budują dobrą atmosferę w szatni jak i wokół zespołu. To napędza morale. Myślę że tą ciężką pracą i zaangażowaniem na każdym treningu możemy dać jeszcze więcej jakości. A nasza dobra gra da jeszcze więcej satysfakcji kibicom i działaczom.
Najnowsze aktualności
-
19.11.2012
Weekendowe granie trzecioligowców
Tydzień temu zakończone zostały jesienne rozgrywki III ligi w grupie kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Nie wszystkie zespoły opuściły jednak boiska piłkarskie.
-
19.11.2012
Brązowy medal orlików młodszych w Śremie
Tydzień od zakończenia zmagań ligowych a średzkie orliki młodsze zaliczyły już drugi turniej i jak na razie idzie bardzo dobrze, ponieważ w ubiegłą sobotę poloniści udali się do Śremu na turniej halowy który organizowany był przez drużynę Szóstki Śrem dla rocznika 2003 i młodszych.
-
19.11.2012
Polonia TV: Polonia II Środa - Pelikan Niechanowo
Zapraszamy do obejrzenia skrótu wideo z niedzielnego meczu na szczycie poznańskiej klasy A pomiędzy rezerwami średzkiej Polonii, a Pelikanem Niechanowo. Mimo wielu dogodnych sytuacji dla naszego zespołu spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
-
18.11.2012
Wyniki niedzielnych meczów 15. kolejki klasy A
Dzisiaj zakończona została ostatnia jesienna kolejka poznańskiej klasy A. W meczu na szczycie Polonia II Środa podzieliła się punktami z Pelikanem Niechanowo i to właśnie Pelikan został mistrzem jesieni.
-
18.11.2012
Statystyki z meczu na szczycie klasy A
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu na szczycie poznańskiej klasy A w którym rezerwy Polonii Środa Wielkopolska zremisowały na własnym boisku z Pelikanem Niechanowo 2:2.
-
18.11.2012
Szczęśliwy remis dla Pelikana Niechanowo
W dzisiejszym meczu na szczycie poznańskiej klasy A rezerwy Polonii Środa Wielkopolska zremisowały z Pelikanem Niechanowo 2:2.
-
17.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 15. kolejki klasy A
Dzisiaj rozegrano trzy z siedmiu spotkań ostatniej tej jesieni, 15. kolejki poznańskiej klasy A grupy I.
-
16.11.2012
Podsumowanie rundy jesiennej
Za nami już 16. kolejek sezonu 2012/13 piłkarskiej III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Poloniści w porównaniu do innych zespołów rozegrali 15. spotkań, co ma związek z przerwaniem meczu przeciwko Noteciance Pakość.























































