23.03.2011
Ruszają rozgrywki młodzieżyPo zimowej, długiej przerwie przyszedł czas by wznowić piłkarskie zmagania na boisku.
Poniżej w małym skrócie podajemy jak zapowiadają się rozgrywki zespołów młodzieżowych naszego klubu.
Najmłodszy zespół średzkiego klubu piłki nożnej czyli orlicy pod przewodnictwem trenera Waldka Grześkowiaka wiosną występować będą w grupie mistrzowskiej orlik E1 .Młodzi piłkarze rywalizować będą z następującymi klubami: Lech Poznań , Warta Poznań, Polonia Redos Nowy Tomyśl, Tarnowiak Tarnowo Podgórne, Przemysław Poznań, Mieszko Gniezno, Unia Swarzędz. W pierwszym spotkaniu ligowym orlicy wystąpią w roli gospodarzy i ugoszczą zespół Przemysław Poznań w sobotę 2 kwietnia .
Młodzicy pod opieką trenera Ireneusza Janickiego również awansowali do grupy mistrzowskiej i powalczą z silnymi zespołami o jak najwyższe miejsce w grupie . Przeciwnikami młodzików z Polonii będą drużyny : Amica Wronki , Przemysław Poznań , Salos Poznan ,Warta Poznań, Polonia Nowy Tomyśl, Orkan Objezierze, KS Gniezno. W przypadku młodzików inauguracja sezonu nastąpi w najbliższą sobotę 26 marca . W tym dniu młodzicy udadzą się do Poznania gdzie zmierzą się z zespołem Salos Poznań.
Trampkarze , którzy nadal pozostają w rękach trenera Marcina Łuczaka zmagania ligowe rozpoczną w przyszłą niedzielę tj. 3 kwietnia 2011. W grupie z trampkarzami znajdują się dobrze nam znane zespoły Kotwica Kórnik i Kłos Zaniemyśl ,a także Adalbertus Dalewo oraz Pogoń Książ. Trampkarze pierwszy mecz rozegrają na wyjeździe.
Juniorzy młodsi kontynuować będą rozgrywki w klasie okręgowej. Wiosenna rundę sezonu 2010/2011 rozpoczną od meczu wyjazdowego. Konkretnie udadzą się do Poznania by powalczyć z drużyną OTPS Winogrady Poznań. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 27 marca 2011 o godzinie 12.00. W ramach przypomnienia po jesiennej rundzie rozgrywkowej juniorzy młodsi sklasyfikowali się na 6 pozycji w tabeli.
Juniorzy starsi pod opieką trenera Roberta Halaburdy w niedzielę 27 marca 2011 udadzą się do Szamotuł by tam rozpocząć wiosenne zmagania na boisku piłkarskim. Gospodarze zawodów to v-ce lider Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych , w związku z czym przed średzkimi juniorami trudne wyzwanie już od pierwszego wiosennego meczu.Juniorzy Polonii zajmują się na 7 miejscu w tabeli po jesiennych rozgrywkach ligowych.
Wszystkim zespołom oraz trenerom życzymy samych zwycięstw w nadchodzącej wiosennej rundzie sezonu 2010/2011.
Najnowsze aktualności
-
04.04.2026
Remis w Stęszewie
W Wielką Sobotę piłkarze Polonii Środa udali się do Stęszewa na kolejne ligowe spotkanie, a ich rywalem był tegoroczny beniaminek – miejscowe Lipno. Jesienne spotkanie obu zespołów dostarczyło kibicom sporo emocji i na ponownie ciekawy pojedynek zanosiło się i tym razem.
-
03.04.2026
Remis w meczu na szczycie
W zaległym meczu dwunastej kolejki trzeciej ligi piłkarki Polonii Środa podejmowały na własnym boisku wicelidera ligowej tabeli Ślęzę Wrocław. W kontekście walki o czołowe ligowe lokaty było to spotkanie dla polonistek niezwykle ważne.
-
02.04.2026
Sześć bramek i pewna wygrana
W kolejnym meczu ligowym tym razem wyjątkowo rozgrywanym w czwartek piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku Lidera Swarzędz.
-
02.04.2026
Akademia: Raport ligowy (01-04.04.2026)
Wyniki meczów ligowych drużyn akademii w dniach 1/2 kwietnia 2026.
-
02.04.2026
Wielka Sobota w Stęszewie
Nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek piłkarze Polonii Środa. W Wielką Sobotę podopieczni Macieja Rozmarynowskiego udadzą się do Stęszewa by w spotkaniu 25 kolejki trzeciej ligi zmierzyć się z miejscowym Lipnem.
-
02.04.2026
Weekendowe transmisje Polonia TV
W tym tygodniu pokażemy Wam jeszcze DWA spotkania zespołów Polonii Środa na żywo na naszym kanale na You Tubie. Nasze transmisje zaczniemy w piątek spotkaniem Orlen I ligi kobiet pomiędzy Polonią Środa, a Ślęzą Wrocław, a zakończymy sobotnim meczem Betclic III ligi w którym zespół Polonii Środa zmierzy się z Lipnem Stęszew.
Wszystkie spotkania oczywiście z komentarzem.
-
01.04.2026
Zatopiona Flota
W zaległej dziewiętnastej kolejce trzeciej ligi grupy drugiej piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku Flotę Świnoujście. Spotkanie które pierwotnie miało odbyć się w listopadzie ze względu na warunki atmosferyczne zostało przełożone aż na początek kwietnia.
-
01.04.2026
Akademia: Zapowiedź (01-04.04.2026)
Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 1-4 kwietnia 2026.






















































