16.10.2017
Rozstrzelali SF Luboń (2007)W niedziele 15 października o godzinie 13:00 w Środzie Wielkopolskiej odbył się koleiny mecz ligowy Orlików Starszych.
Tym razem podopieczni trenera Fryderyka Haremskiego mierzyli się z Szkoła Futbolu Luboń. Od pierwszych minut średzianie narzucili swój styl gry jednak zawodziła skuteczność. Do przerwy poradzimy 2:0. W drugiej części spotkania poloniści zdecydowanie lepiej finalizowali swoje sytuacje. Efektem tego kolejne 6 bramek. Ostatecznie wygrywamy kolejne spotkanie aż 8:0. Brawa dla całego zespołu oraz licznie zebranych kibiców. Bramki strzelali: Oskar Popis x3, Marcin Skrobich, Jakub Wujek, Tomasz Forysiak, Łukasz Forysiak, Oskar Pawlak po jednej.
Polonia zagrała w składzie: J.Korcz, M.Biskup, J.Wujek, A.Wdowiak, M.Skrobich, T.Trójnara, B.Markiewicz, O.Popis, M.Wujek, A.Fiołka, T.Forysiak, Ł.Forysiak, O.Pawlak, M.Możewski, J.Cielusta, K.Jankowski.
Najnowsze aktualności
-
29.09.2009
Zmiany przy wejściu na mecz z Lechią Kostrzyn
Klub Sportowy Polonia Środa uprzejmie informuje, że na mecz ligowy z Lechią Kostrzyn, który odbędzie się w sobotę 3 października br. zmienia zasady wstępu kibiców na stadion.
-
29.09.2009
Pucharowe mecze Polonii
W najbliższą środę o godzinie 16.30 nasz II zespół podejmie u siebie IV- ligowca z Lubonia, tamtejszy FC. Z kolei mecz pierwszej drużyny został przełożony na następny wtorek 6 października na godz. 16.15.
-
28.09.2009
2675 dni czekaliśmy... i się doczekaliśmy
Niesamowita walka i ambicja polonistów w niedzielnym meczu z Gromem, a także korzystne wyniki pozostałych spotkań spowodowały, że Polonia po 87 miesiącach wraca na fotel lidera IV ligi.
-
28.09.2009
Polonia II na fotelu lidera
Zespół Polonii II prowadzony przez trenera Jacka Nowaczyka miniony weekend może również zaliczyć do bardzo udanych. W sobotnie popołudnie zawodnicy jechali do Łopuchowa na spotkanie z liderem rozgrywek A- klasy. Dobra i skuteczna gra polonistów zostałą okraszona nie tylko okazałym zwycięstwem, ale również pozycją lidera tabeli po 6 kolejkach.
-
28.09.2009
Ostro i bez gry Fair Play w Jarocinie
Zespół juniorów starszych w ramach 8 kolejki spotkań w Wielkopolskiej Lidze w dniu 26 września rozegrał mecz z Jarotą w Jarocinie. Po bardzo brzydkim, nerwowym spotkaniu gospodarze wygrali 3:0, pokazując jednak że obce są im zasady „FAIR PLAY” panujące w piłce.





















































