27.10.2011
Rozgrywki młodzieżyJuż w najbliższy weekend kolejne emocje czekają kibiców średzkiej piłki młodzieżowej.
Mecze w Środzie
W sobotę jako pierwsi na boisko wybiegną żaki, którzy podejmą drużynę Przemysława Poznań. Poloniści mimo słabszego początku mają jeszcze teoretyczne szanse na awans do grupy mistrzowskiej. Jednak nie mogą już tracić punkty. Początek o godzinie 10:00.
Godzinę później swój mecz rozpoczną młodzicy. Ich rywalem będzie Szóstka Śrem. To spotkanie będzie miało kluczowe znaczenie w układzie tabeli. Jeżeli Polonia wygra to zagrozić będzie jej mogła już tylko Warta Poznań.
Mecze wyjazdowe
W sobotę o godzinie 11:00 w spotkaniu na szczycie zagrają juniorzy młodsi, którzy podejmą Śremie tamtejszą Wartę.
W niedzielę do Poznania udadzą się trampkarze by podjąć tamtejsze Maki. Średzianie już praktycznie mają zapewniony awans do grupy mistrzowskiej, teraz tylko musza go przypieczętować. Początek o godzinie 16:00.
Jako ostatni zagrają juniorzy starsi, którzy w poniedziałek zmierzą się na wyjeździe z Victorią Września. Będzie to dobra okazja by zdobyć kolejne punkty i wspiąć się w ligowej tabeli. Początek o godzinie 14:00.
Najnowsze aktualności
-
19.05.2012
Porażka rezerw w Książu Wlkp.
W sobotnie popołudnie 19 maja zespół rezerw udał się na kolejny mecz ligowy do Książa Wlkp. Po przecietnej pierwszej odsłonie oraz bardzo dobrej drugiej nasz zespół uległ miejsowej Pogoni 3:2, przegrywając do przerwy 3:1. Bramki dla Polonii zdobyli w 5 minucie debiutant Maciej Polody oraz w 53 minucie Dominik Baziór. W zespole rezerw zadebiutowało w meczu kilku nowych zawodników, w tym dwóch graczy z juniorów młodszych, którzy zaliczyli bardzo dobre zawody.
-
19.05.2012
Minimalna przegrana młodzików
W sobotę 19 maja na boisku w Środzie Wlkp. zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem nasi zawodnicy wystąpili jako goście prtzeciwko drużynie Warty Poznań. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu Poloniści przegrali mecz 2:1 (1:0).























































