09.05.2013
Rozgrywki młodzieżyW najbliższy weekend do ligowego grania powrócą wszystkie zespoły młodzieżowe Polonii Środa Wielkopolska, które na początku maja odpoczywały.
Na boiskach w Środzie obejrzeć będzie można aż cztery bardzo ciekawe pojedynki. Na początek o godzinie 10 zespół żaków na boisku orlik przy ulicy Witosa zmierzy się z Orlikiem Mosina. Na tym samym boisku zagrają również później orliki starsze, których rywalem będą Błękitni Owińska. Na boiskach Centrum Treningowego swoich przeciwników podejmą młodzicy oraz trampkarze. Pierwsi z nich zmierzą się z Mikołajem Dominowo, a drudzy z Kotwicą Kórnik.
Na wyjazd udadzą się drużyny juniorów młodszych i orlików młodszych. Podopieczni trenera Roberta Halaburdy wyjadą do Obornik na mecz z ostatnią w tabeli Spartą. Natomiast zawodnicy prowadzeni przez Mariusza Kułaka podejmą w Poznaniu Poznaniaka.
Terminarz spotkań
11.05
Żaki: Polonia Środa - Orlik Mosina g. 10
Młodzik: Polonia Środa – Mikołaj Dominowo g. 11
Junior młodszy: Sparta Oborniki – Polonia Środa g. 11
Orlik młodszy: Poznaniak Poznań – Polonia Środa g. 11:30
Trampkarz: Polonia Środa – Kotwica Kórnik g. 13
12.05
Orlik starszy: Polonia Środa – Błękitni Owińska g. 13
Najnowsze aktualności
-
13.05.2012
Pracowity tydzień młodzików
W minionym tygodniu zespół młodzików rozegrał dwa spotkania ligowe. Na pierwsze z nich udał się w środę 9 maja do Chodzieży. Po wyrównanym meczu niestety nasi zawodnicy ulegli Polonii Chodzież 4:2. Trzy dni później w sobotę 12 maja na własnym boisku młodzicy rozegrali mecz z Jedynką Luboń. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem naszych graczy w stosunku 2:1.























































