09.05.2013
Rozgrywki młodzieżyW najbliższy weekend do ligowego grania powrócą wszystkie zespoły młodzieżowe Polonii Środa Wielkopolska, które na początku maja odpoczywały.
Na boiskach w Środzie obejrzeć będzie można aż cztery bardzo ciekawe pojedynki. Na początek o godzinie 10 zespół żaków na boisku orlik przy ulicy Witosa zmierzy się z Orlikiem Mosina. Na tym samym boisku zagrają również później orliki starsze, których rywalem będą Błękitni Owińska. Na boiskach Centrum Treningowego swoich przeciwników podejmą młodzicy oraz trampkarze. Pierwsi z nich zmierzą się z Mikołajem Dominowo, a drudzy z Kotwicą Kórnik.
Na wyjazd udadzą się drużyny juniorów młodszych i orlików młodszych. Podopieczni trenera Roberta Halaburdy wyjadą do Obornik na mecz z ostatnią w tabeli Spartą. Natomiast zawodnicy prowadzeni przez Mariusza Kułaka podejmą w Poznaniu Poznaniaka.
Terminarz spotkań
11.05
Żaki: Polonia Środa - Orlik Mosina g. 10
Młodzik: Polonia Środa – Mikołaj Dominowo g. 11
Junior młodszy: Sparta Oborniki – Polonia Środa g. 11
Orlik młodszy: Poznaniak Poznań – Polonia Środa g. 11:30
Trampkarz: Polonia Środa – Kotwica Kórnik g. 13
12.05
Orlik starszy: Polonia Środa – Błękitni Owińska g. 13
Najnowsze aktualności
-
12.06.2012
Młodzicy zostali vi-ce mistrzami okręgu
W niedzielę 10 czerwca zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej. Tym razem na boisko w Środzie zawitała drużyna Polonii Chodzież. Po ciekawym meczu nasi zawodnicy zasłużenie pokonali gości 4:2. Tym samym Poloniści zrewanżowali się rywalom za porażkę 2:4 w Chodzieży. Zwycięstwo to także zapewniło naszym młodym graczom zajęcie na koniec rozgrywek II miejsca w tabeli w grupie mistrzowskiej, a tym samym zdobycie vi-ce mistrzostwa okręgu młodzików D-2, mimo iż do rozegrania został jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi Owińska.























































