12.09.2013
Rozgrywki młodzieżyW najbliższy weekend drużyny młodzieżowe Polonii Środa Wielkopolska po raz kolejny wybiegną na boiska by walczyć o ligowe punkty. Dla niektórych zespołów będą to jednak pierwsze w tym sezonie pojedynki.
Na własnym ternie zagrają tylko juniorzy młodsi i żaki młodsze. Ci pierwsi w sobotę o godzinie 11:00 podejmować będą Błękitnych Wronki. Właśnie z takimi drużynami jak Błękitni podopieczni Ireneusza Janickiego musza zdobywać punkty by osiągnąć swój cel jakim miejsce w czołowej czwórce. Z kolei żaki 2006 w swoim pierwszym w życiu meczu o punkty na orliku przy ulicy Lipowej zagrają z Liderem Swarzędz. Początek tego meczu o godzinie 13:00.
Już w piątek na mecze wyjazdowe udadzą się orliki 2004 i żaki 2005. Orliki młodsze wyjadą do Poznania na spotkanie z Wartą, a żaki starsze do Kostrzyna by zagrać z Lechią. W sobotę do Dominowa wyjadą trampkarze Waldemara Grześkowiaka, a do Śremu na spotkanie z UKS-em wybierze się drużyna młodzików.
Terminarz spotkań
piątek, 13.09
orliki 2004: Warta Poznań - Polonia Środa g. 16:30
żaki 2005: Lechia Kostrzyn - Polonia Środa g. 18
sobota, 14.09
juniorzy młodsi: Polonia Środa - Błękitni Wronki g. 11
trampkarze: Mikołaj Dominowo - Polonia Środa g. 11
młodzicy: UKS Śrem - Polonia Środa g. 13:30
niedziela, 15.09
żaki 2006: Polonia Środa - Lider Swarzędz g. 13 ul. Lipowa
Najnowsze aktualności
-
13.05.2012
Pracowity tydzień młodzików
W minionym tygodniu zespół młodzików rozegrał dwa spotkania ligowe. Na pierwsze z nich udał się w środę 9 maja do Chodzieży. Po wyrównanym meczu niestety nasi zawodnicy ulegli Polonii Chodzież 4:2. Trzy dni później w sobotę 12 maja na własnym boisku młodzicy rozegrali mecz z Jedynką Luboń. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem naszych graczy w stosunku 2:1.























































