16.02.2021
Rozgromili OrlikaW sobotę 13 lutego druga drużyna Polonii rozegrała mecz kontrolny z Orlikiem Miłosław. Na bardzo dobrze przygotowanym boisku w Gnieźnie oba zespoły mogły sprawdzić stan swojego przygotowania do rundy wiosennej, której początek zaplanowano na 6 marca.
Zwycięsko z tej batalii wyszli młodzi poloniści, którzy pewnie pokonali swoich rywali 7:2. Do bramki Orlika trafiali : O. Janoś i K. Cyka po 2 razy oraz R. Czech, M.Łoniewski i T. Ceglewski po jednym razie.
Drużynę rezerw czekają jeszcze do rozegrania dwa sparingi. Najpierw 21 lutego - w Baranowie zmierzą się z V ligową Akademią Piłkarską Reissa Poznań, a tydzień później, tym razem w Pleszewie, zagrają również z V ligową Stalą Pleszew.
Z Orlikiem zagrali :
I połowa : M. Garstkiewicz, S. Łopatka, W. Kozłowski, K. Gołębiewski, J. Grześkowiak, T. Ceglewski, O. Janoś, F. Michalak, M. Madaj, K. Cyka, M. Łoniewski.
W II połowie na boisku pojawili się również: M. Kmieciak, B. Molski, A. Scheffler, E. Radziejewski, R. Czech, K. Maślanka, I. Motyl.
Najnowsze aktualności
-
06.02.2023
Gry orlików z żakami (2013/2014)
We wtorek i czwartek zespoły orlików młodszych oraz żaków starszych rozegrały gry wewnętrze, rywalizujac między sobą na orliku przy ulicy Lipowej.
-
06.02.2023
Zimowe zwycięstwo z Wisłą Borek (2010)
W sobotę w zimowej aurze Polonia Środa Wielkopolska pokonała 2:1 (1:0) Wisłę Borek Wielkopolski na boisku w Topoli. Obie bramki dla Polonii zdobył Bartosz Kurkowiak.
-
06.02.2023
Bolesna lekcja ze Stilonem (2009)
W niedzielne popołudnie drużyna trampkarzy młodszych rozegrała pierwszy mecz kontrolny po powrocie z obozu przygotowawczego w Bydgoszczy. Poloniści wysoko przegrali ze Stilonem Gorzów Wielkopolski, a po zawodnikach było widać zmęczenie po intensywnych ostatnich tygodniach.
-
06.02.2023
Porażka z Medykiem
W sobotę w Licheniu Starym pierwszy zespół kobiet Polonii Środa Wielkopolska, przygotowujący się do rundy wiosennej Orlen I ligi sezonu 2022/2023 rozegrał mecz kontrolny z KKPK Medyk POLOmarket Konin.
-
06.02.2023
Kolejna towarzyska wygrana
W pierwszą sobotę lutego piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejną grę kontrolną. Tym razem rywalem naszego zespołu był wicelider czwartej ligi Noteć Czarnków.
-
04.02.2023
Gry młodzików z Resovią i Arką (2011)
Pododnie jak starsi koledzy, również młodzicy młodsi (rocznik 2011) mieli okazję sprawdzenia się na tle Resovii Rzeszów oraz Arki Gdynia. Nasi zawodnicy zebrali cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje już w niedalekiej przyszłości.
-
03.02.2023
Zagrali z Resovią i Arką Gdynia (2010)
W ubiegłym tygodniu drużyna młodzików starszych (rocznik 2010) rozegrała dwa mecze z silnymi rywalami - Resovią Rzeszów oraz Arką Gdynia. Oba mecze rozegrane zostały w Licheniu Starym i były bardzo cennym doświadczeniem dla Polonistów.
-
02.02.2023
Zagrali dla WOŚP (2014)
W sobotę drużyna żaków starszych (rocznik 2014) wzięła udział w turnieju Swarzędz Cup z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podopieczni trenerów Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego rywalizowali z pięcioma innymi zespołami: Meblorzem Swarzędz, Liderem Swarzędz, Pelikanem Niechanowo, Piastem Kobylnica oraz Sucharami Suchy Las.

























































