05.04.2012
Rezerwy zagrają z GKS GułtowyJuż w najbliższą sobotę kolejny mecz o mistrzostwo klasy A rozegrają piłkarze rezerw Polonii Środa. Nasza druga drużyna w trzecim meczu wiosennym zmierzy się na wyjeździe z GKS Gułtowy.
GKS po 15. kolejach spotkań zajmuje jedenastą pozycję w tabeli z jedenastoma punktami na koncie. Piłkarze Gułtów wygrali jak dotąd trzy mecze (wszystkie na własnym boisku), zremisowali dwa oraz ponieśli dziesięć porażek.
W ostatni weekend nasi rywale przegrali w Poznaniu z tamtejszą Polonią 3:5. Wcześniej natomiast pokonali u siebie Orkan Działyń 3:1.
Oba zespoły w tym sezonie spotkały się już ze sobą dwukrotnie. Raz w Pucharze Polski i raz w lidze. W obu tych meczach wygrywali średzianie, za pierwszym razem 4:1, a za drugim 5:0.
Poloniści po ostatnim remisie z Maratończykiem Brzeźno chcą udowodnić że był to tylko wypadek przy pracy i że zasługują na wyższą lokatę niż siódme miejsce.
Początek spotkanie drużyny Waldemara Grześkowiaka zaplanowano na godzinę 16:00.
Najnowsze aktualności
-
03.10.2009
Polonia Środa - Lechia Kostrzyn 3:0
W dniu dzisiejszym tj. 3 października , na średzkim stadionie odbył się pojedynek pomiędzy Polonia Środa ,a Lechią Kostrzyn . Po raz kolejny poloniści wykazali swoją wyższość nad lokalnym rywalem wygrywając 3:0(2:0). Bramki zdobyli : Mikołaj Lasek -dwie(25.34.) Marcin Siwek (90.).
-
02.10.2009
Kolejny maraton na Polonii
W zbliżający się weekend obiekty Polonii Środa i OSiR-u znów będą tętnić sportowym życiem. Na głównej płycie boiska w Środzie, a także w centrum treningowym Polonii zostanie rozegranych łącznie 8 spotkań !!!
-
02.10.2009
Cenne nagrody do wygrania
Uprzejmie przypominamy, że jutro w przerwie meczu z Lechią Kostrzyn odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród dla średzkich kibiców.