05.08.2014
Rezerwy z Kłosem ZaniemyślKolejne spotkanie towarzyskie w najbliższy weekend rozegra drugi zespół Polonii Środa. Tym razem podopieczni Czesława Owczarka zmierzą się z występującym w klasie okręgowej Kłosem Zaniemyśl.
Dla zespołu Kłosa będzie to czwarte spotkanie towarzyskie rozgrywane latem. Do tej pory wygrali oni z Zawiszą Dolsk 7:1, z Lechią Kostrzyn 8:4 i zremisowali z Huraganem Pobiedziska 0:0. Kibice którzy przyjdą na to spotkanie będą mieli doskonałą okazję aby na boisku obejrzeć kilku zawodników którzy kiedyś reprezentowali barwy średzkiej Polonii, a obecnie występują właśnie w zespole z Zaniemyśla. Jest takich zawodników aż sześciu w kadrze Kłosa. Zaczynając od tego który najdłużej już nie gra w Polonii Tomasza Leżały poprzez Jakuba Wiśniewskiego, Łukasza Ratajczaka, Kamila Krajewskiego, Adriana Markiewicza kończąc na tym który jeszcze wiosną grał w Polonii Środa czyli Marcin Duchała. Chociaż występ tego ostatniego stoi pod sporym znakiem zapytania ze względu na problemy zdrowotne popularnego „Duszka”.
Z kolei rezerwy Polonii podczas okresu przygotowawczego ciężko pracują na boiskach Centrum Treningowego Polonii, a także podczas meczy towarzyskich. Drugi zespół Polonii rozegrał ich do tej pory trzy pokonując 1:0 Wartę Śrem, 9:3 Płomień Nekla i remisując 2:2 z Orkanem Jarosławiec. Dla podopiecznych Czesława Owczarka będzie to więc czwarte spotkanie towarzyskie tego lata. Młodzi poloniści po raz kolejny zmierzą się z rywalem występującym w wyższej niż oni klasie rozgrywkowej.
Początek tego spotkania w niedzielę o godzinie 11:00 na średzkim stadionie. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.
Najnowsze aktualności
-
29.08.2024
Hokejowy remis w Lesznie (2012)
W rozegranym w środę wyjazdowym meczu 1. ligi wojewódzkiej D1 zespół Polonii 2012 wydarł punkt Polonii Leszno. Nasz zespół źle wszedł w ten mecz i do przerwy przegrywał 3:1, a na pięć minut przed końcowym gwizdkiem gospodarze prowadzili 6:4. W ostatnich minutach Poloniści zdołali jeszcze zdobyć dwa gole, wyrównując tym samym stan meczu.
-
29.08.2024
Dwa razy 9:1 dla Polonii (2010)
W środę Polonia 2010 rozegrała dwa mecze - w 1. lidze wojewódzkiej oraz 1. lidze okręgowej. Oba mecze zakończyły się identycznym rezultatem, zwycięstwem Polonii 9:1.
-
29.08.2024
Gry orlików ze Zjednoczonymi (2015)
W sobotę grupa biała oraz grupa czerwona rocznika 2015 rozgrywały gry kontrolne na boisku CTP2, a ich przeciwnikami byli Zjednoczeni Września. Był to kolejny mecz w nowej formule dla zawodników - 7x7 po przejściu z kategorii żaka do orlika.
-
29.08.2024
Młodzicy zagrali ze Zjednoczonymi (2013)
W sobotni poranek drugi zespół Polonii 2013 rozegrał grę kontrolną z zespołem Zjednoczonych Września. Mecz został rozegrany na boisku trawiastym w Zielnikach w formule 9x9, w wymiarze 2x40 minut. Przeciwnik był tego dnia bardzo wymagający.
-
29.08.2024
Akademia: Raport z rozgrywek (28.08.2024)
Aż 32 bramki padły w rozegranych wczoraj trzech meczach drużyn akademii. Nasze zespoły z rocznika 2010 odniosły zwycięstwa 9:1 z Poznańską 13 Poznań II oraz Talentem Poznań, z kolei Polonia 2012 zremisowała aż 6:6 na wyjeździe z Polonią 1912 Leszno. Nasz zespół przegrywał już 3:6, ale w ostatnich minutach meczu zdołał odrobić straty.
-
27.08.2024
Akademia: Zapowiedź (28.08.2024)
W środę trzy zespoły akademii rozegrają zaległe mecze w swoich ligach. Polonia 2010 na płycie głównej zmierzy się z Poznańską 13 Poznań, natomiast drugi zespół tego rocznika zagra o 19:00 na boisku CTP1 z Talentem Poznań. Wyjazdowe spotkanie rozegra Polonia 2012, która w Lesznie zmierzy się ze swoją imienniczką.
-
27.08.2024
Pierwsze zwycięstwo w lidze wojewódzkiej (2013)
Polonia 2013 odniosła w weekend swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach 1.ligi wojewódzkiej D2. Młodzi Poloniści na wyjeździe wygrali 3:1 (1:1) z Wartą Poznań 2014. W dwóch dotychczasowym meczach nasz zespół zdobył cztery punkty, a w sobotę ich kolejnym rywalem będzie Luboński KS.
-
27.08.2024
Dwucyfrówka w Pleszewie (2012)
Drugie wysokie zwycięstwo w 1. lidze wojewódzkiej D1 odniosła Polonia 2012, która tym razem zdobyła dwucyfrową liczbę bramek. Poloniści wygrali na wyjeździe 10:0 (7:0) ze Stalą Pleszew i z kompletem punktów znajdują się w ligowej czołówce. Już w środę zespół rozegra wyjazdowy mecz z Polonią 1912 Leszno.


























































