OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

11.01.2013

Rezerwy wystąpią na turnieju Sklejka Cup 2013

W najbliższą niedzielę druga drużyna Polonii Środa Wielkopolska wyjedzie na I Halowy Turniej Piłki Nożnej Sklejka Cup 2013, który rozegrany zostanie w Miłosławiu.

Osiem zespołów, które uczestniczyć będą w zmaganiach podzielone zostało na dwie grupy. Poloniści przydzieleni dostali do grupy pierwszej w której zmierzą się z A-Klasowymi Spartą Sklejka Orzechowo I i Phytopharmem Klęka oraz B-Klasowym KS Gniezno. W drugiej grupie zagrają natomiast Sparta Sklejka Orzechowo II, oldboje Victorii Września, juniorzy Unii Swarzędz i Orlik Miłosław (klasa A).

Pierwszy pojedynek podopieczni Waldemara Grześkowiaka rozegrają o godzinie 9:36, a ich rywalem będzie Phytopharm Klęka. Po raz kolejny poloniści na parkiet wybiegną o 10:12, gdy spotkają się z gospodarzami turnieju. Zmagania grupowe średzianie zakończą równo w południe podejmując KS Gniezno.

Od godziny 12:30 rozgrywane będą mecze o miejsca końcowe. I tak zespoły z miejsc pierwszych zagrają w finale, drużyny które zajęły druga lokatę w grupie powalczą o trzecie miejsce itd.

Najnowsze aktualności

  • 07.05.2024

    Zwycięstwo z Przemysławem (2013)

    Po dwóch porażkach przełamali się orlicy starsi Polonii (rocznik 2013), którzy rywalizują w rozgrywkach 1. ligi okręgowej młodzików młodszych. Nasz zespół na własnym boisku wygrał 4:0 (0:0) z Przemysławem Poznań i zajmuje obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli.

  • 07.05.2024

    Minimalna porażka ze Sparks (Juniorki)

    Na weekend zespół juniorek zaplanowane miał dwa mecze ligowe - w rozgrywkach trampkarzy C2 oraz w lidze juniorek. Ze względu na wagę spotkania ligi wojewódzkiej juniorek w meczu 3. ligi okręgowej C2 drużynę wsparli chłopcy z zespołu 2010 II, lecz nie przełożyło się to na dobry wynik, a Polonia wysoko przegrała z Clescevią.

    W niedzielę Polonistki rozegrały mecz z rywalkami w walce o awans do CLJ U-16 - Sparks Poznań. Choć gospodynie tego meczu nieco przeważały, to nasz zespół walczył tego dnia o każdy centymetr boiska. Ostatecznie mecz zakończył się minimalną porażką 1:2, a bramkę dla Polonii strzeliła Martyna Nowaczyk.

  • 06.05.2024

    Bezbramkowo z Przemysławem (2009)

    W niedzielę zespół trampkarzy starszych na Stadionie Średzkim walczył o kolejne zwycięstwo w lidze profesjonalnej. Poloniści mimo dużej przewagi nie potrafili jednak tego dnia wpakować piłki do bramki Przemysława Poznań i ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem i podziałem punktów.

  • 06.05.2024

    Świetny występ juniorów (2008)

    W środę 1 maja mecz ósmej kolejki ligi profesjonalnej B1 rozegrali juniorzy młodsi Polonii (rocznik 2008). Nasz zespół spisał się doskonale i nie dał szans KKS-owi 1925 Kalisz (rocznik 2007). Młodzi Poloniści wygrali 4:0 po dwóch bramkach Mikołaja Kowalskiego oraz po jednej Mikołaja Szymańskiego i Gabriela Baszczyńskiego. W sobotę natomiast swój mecz I ligi okręgowej rozegrał drugi zespół rocznika 2008/2009. Polonia wykazała się wysoką skutecznością i wygrała 8:2 (4:1) wyjazdowe starcie z Avią Kamionki.

  • 06.05.2024

    Pięć goli ze Stalą (2012)

    W 10. kolejce I ligi wojewódzkiej młodzików D2 zespół Polonii 2012 pokonał na Stadionie Średzkim Stal Pleszew 5:0 (4:0). Zgromadzeni na stadionie kibice mogli obejrzeć w środowy, słoneczny poranek jednostronny mecz. Młodzi zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej mimo bardzo dużej przewagi "tylko" pięć razy trafili do bramki.

  • 06.05.2024

    Powalczą o ósmy finał

    W środę 8 maja piłkarze Polonii Środa Wielkopolska powalczą o ósmy w swojej historii finał Wielkopolskiego Pucharu Polski. Ostatnią przeszkodą do znalezienia się w wielkim finale będzie czwarto ligowa Victoria Września, a samo spotkanie odbędzie się właśnie na boisku wrzesińskiego klubu.

  • 06.05.2024

    Akademia: Raport z rozgrywek (30.04-05.05.2024)

    Dzisiejszymi dwoma meczami zakończymy piłkarską majówkę akademii, ale już możemy podsumować rozegrane dotąd mecze. W weekend majowy zespoły akademii rozegrały dziesięć meczów, a dokładnie połowa z nich zakończyła się zwycięstwami Polonistów. Swoje mecze ligowe wygrywały roczniki 2005, 2008, 2008/2009 II, 2012 oraz 2013, natomiast Polonia 2009 bezbramkowo zremisowała.

  • 06.05.2024

    Derby dla Lechitek

    W niedzielne południe na Stadionie Średzkim odbyło się spotkanie Orlen I ligi kobiet w którym polonistki podejmowały innego Wielkopolskiego reprezentanta tego poziomu rozgrywkowego Lech Poznań UAM.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.