OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

11.01.2013

Rezerwy wystąpią na turnieju Sklejka Cup 2013

W najbliższą niedzielę druga drużyna Polonii Środa Wielkopolska wyjedzie na I Halowy Turniej Piłki Nożnej Sklejka Cup 2013, który rozegrany zostanie w Miłosławiu.

Osiem zespołów, które uczestniczyć będą w zmaganiach podzielone zostało na dwie grupy. Poloniści przydzieleni dostali do grupy pierwszej w której zmierzą się z A-Klasowymi Spartą Sklejka Orzechowo I i Phytopharmem Klęka oraz B-Klasowym KS Gniezno. W drugiej grupie zagrają natomiast Sparta Sklejka Orzechowo II, oldboje Victorii Września, juniorzy Unii Swarzędz i Orlik Miłosław (klasa A).

Pierwszy pojedynek podopieczni Waldemara Grześkowiaka rozegrają o godzinie 9:36, a ich rywalem będzie Phytopharm Klęka. Po raz kolejny poloniści na parkiet wybiegną o 10:12, gdy spotkają się z gospodarzami turnieju. Zmagania grupowe średzianie zakończą równo w południe podejmując KS Gniezno.

Od godziny 12:30 rozgrywane będą mecze o miejsca końcowe. I tak zespoły z miejsc pierwszych zagrają w finale, drużyny które zajęły druga lokatę w grupie powalczą o trzecie miejsce itd.

Najnowsze aktualności

  • 29.05.2024

    Akademia: Zapowiedź weekendu (30.05-02.06.2024)

    W środowe popołudnie rozegrane zostaną dwa mecze, które rozpoczną piłkarski długi weekend akademii. W czwartek dwa zespoły trampkarzy zagrają na wyjazdach mecze ligi profesjonalnej, natomiast w sobotę i niedzielę czekają nas zawody na Stadionie Średzkim. W sobotę Polonia 2005 zagra z Przemysławem Poznań, a na boisku w Zielnikach grać będą młodzicy starsi. W niedzielę na płycie głównej Polonia 2009 zmierzy się z Lechem Poznań 2010.

  • 28.05.2024

    Gry wewnętrzne żaków (2015)

    W sobotę 25 maja obie grupy miały zmierzyć się w grach kontrolnych z drużynami Zjednoczonych Września. Miały, ponieważ na dzień przed ustalonymi grami drużyna przeciwna jedna odmówiła sparingów. Trenerom nie udało się znaleźć drużyn w zastępstwie w tak krótkim czasie, dlatego obie grupy rocznika 2015 rozegrały gry wewnętrzne przed zbliżającym się turniejem w Ustce.

  • 28.05.2024

    Skrzaty grały na Stadionie Średzkim (2017)

    W sobotę na Stadionie Średzkim rozegrany został turniej ligowy skrzatów (rocznik 2017 i młodsi), którego gospodarzem był nasz zespół prowadzony przez Marcina Sporakowskiego i Mikołaja Tarczyńskiego. W turnieju wzięły udział zespoły Clescevii Kleszczewo, Maratończyka Brzeźno oraz Meblorza Swarzędz.

  • 28.05.2024

    Kontrolnie z Błękitnymi Owińska (2013)

    Zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013 II) rozegrał mecz sparingowy z rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej Błękitni Owińska na boisku ze sztucznej nawierzchnią w Czerwonaku. W niedzielne upalne przedpołudnie Poloniści włożyli wiele starań i sił w grę z dobrze przygotowanym przeciwnikiem.

  • 28.05.2024

    Podział punktów w Słupcy

    W sobotnie popołudnie zespół rezerw Polonii Środa udał się do Słupcy na spotkanie z miejscowym SKP. Rywale do tej pory nie wygrali jeszcze spotkania ligowego więc oczywistym było że to poloniści są głównym faworytem.

  • 28.05.2024

    Kolejne domowe zwycięstwo (2012)

    W rozegranym wczoraj meczu 14. kolejki ligi wojewódzkiej D2 zespół Polonii Środa 2012 wygrał na Stadionie Średzkim 4:2 (2:0) z KKS-em 1925 Kalisz. W tym momencie nasz zespół ma już sześć punktów przewagi nad drugą Polonią 1912 Leszno, która rozegrała jedno spotkanie mniej. Naszej drużynie do rozegrania zostały cztery mecze.

  • 28.05.2024

    Przed nami ligowy klasyk

    Ku końcowi zbliżają się rozgrywki trzeciej ligi sezonu 2023/24. Do rozegrania zostały dwie kolejki. W tej przedostatniej poloniści po raz ostatni w tym sezonie zagrają na własnym boisku a ich rywalem będzie Sokół Kleczew. Obie ekipy w tym sezonie mierzyły się ze sobą dwa razy i dwukrotnie górą byli poloniści.  Pojedynki obu ekip to już takie ligowe klasyki. Oba zespoły na trzecioligowym poziomie są nieprzerwanie od sezonu 2011/12. Wtedy to też spotkały się po raz pierwszy. Do tej pory w sumie w oficjalnych meczach czy to ligowych czy pucharowych na przestrzeni ostatnich dwunastu lat oba zespoły spotkały się ze sobą 26 razy.

  • 27.05.2024

    Dwie porażki w weekend (Juniorki)

    Zespół juniorek rozegrał w weekend dwa spotkania, ale nie udało się w nich wywalczyć żadnego punktu. W lidze wojewódzkiej juniorek Polonistki przegrały 0:2 z prowadzącym w tabeli Sparks Poznań, natomiast w III lidze okręgowej C2 nasze piłkarki wsparte zawodnikami z Polonii 2010 II przegrały 1:4 z Przemysławem Poznań.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.