OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

15.11.2021

Resovia Rzeszów za mocna…

W sobotę 13 listopada seniorki Polonii Środa rozegrały ostatnią kolejkę ligową. Rywalkami były dziewczyny z Rzeszowa i nie dały nam najmniejszych szans na wywiezienie ze swojego terenu chociażby punktu.

Końcówka tej rundy jest dla nas bardzo ciężka z wielu powodów i pomimo naprawdę dużych chęci i mobilizacji nie udaje nam się od kilku kolejek zdobyć pełnej puli punktowej. Sobotni mecz to ponownie szereg prostych błędów, które bezlitośnie wykorzystały nasze rywalki.

Od samego początku było bardzo trudno konstruować nam jakiekolwiek akcje a zawodniczki Resovii bardzo dobrze współpracowały tak naprawdę w każdej formacji. Nie udało się nam także zniwelować w ofensywie liderki gospodyń – Karoliny Bednarz, która popisała się świetną dyspozycją strzelecką w tym dniu zdobywając hattricka w tym meczu. Nadzieją na poprawienie nastrojów jest 1/16 finału Pucharu Polski. W sobotę 20.11 udamy się do Lublina by tam powalczyć o kolejną rundę tych rozgrywek. W Rzeszowie przegrywamy 3:0.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Parecka- Falkowska, Drożak, Ratajczak, Nowak- Grońska, Grzybowska- Ciesiółka, Nogalska, Szewczyk- Mikołajczak

Rezerwowe: Mądra, Walczak, Karasińska, Tomaszewska

Najnowsze aktualności

  • 04.10.2014

    Skrót meczu z Unią

    Opublikowaliśmy już skrót sobotniego spotkania trzeciej ligi w którym nasza Polonia przegrała z Unią Swarzędz na jej terenie 4:0 (1:0). Poloniści kończyli mecz w dziewiątkę po czerwonych kartkach dla Przemysława Warota i Jakuba Solarka.

  • 04.10.2014

    Wyniki 10 kolejki III ligi – mecze sobotnie

    W sobotę odbyło się osiem spotkań dziesiątej kolejki III ligi grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej. W najbardziej interesującym kibiców Polonii meczu nasz zespół przegrał z Unią Swarzędz aż 4:0 (2:0). Do rozegrania zostało spotkanie Jaroty Jarocin z Włocłavią Włocławek. Ten mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:00 w Jarocinie.

  • 04.10.2014

    Zdjęcia ze Swarzędza

    Już jest dostępna galeria zdjęć z meczu dziesiątej kolejki III ligi w którym Polonia przegrała w Swarzędzu z tamtejszą Unią aż 4:0 (1:0). Zdjęcia wykonał tradycyjnie nasz klubowy fotograf Czesław Kościelski.

  • 04.10.2014

    Wyniki zespołów Polonii

    W dniu dzisiejszym część zespołów Polonii Środa rozegrała swoje spotkania ligowe. Poniżej prezentujemy ich wyniki.

  • 04.10.2014

    W dziewięciu nie sprostali Unii

    W spotkaniu 10 kolejki trzeciej ligi Polonia Środa spotkała się na wyjeździe z drużyną Unii Swarzędz. Trener Mariusz Bekas nie mógł w tym meczu skorzystać z usług pauzującego za kartki Igora Jurgi, a także kontuzjowanych Pawła Przybyłka, Damiana Buczmy i Dawida Liska.

  • 04.10.2014

    Z Kotwicą Kórnik o ćwierćfinał

    W piątek Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował pary 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Przeciwnikiem polonistów w tym etapie rozgrywek będzie Kotwica Kórnik.

  • 03.10.2014

    Grają poloniści

    Jak co weekend poloniści ze wszystkich grup młodzieżowych naszej sekcji rozegrają swoje spotkania. Tym razem będzie to dziewięć zespołów. Cztery z nich zagrają na swoim boisku, a pięć spotkań odbędzie się na wyjeździe.

  • 02.10.2014

    Pobiegli na piątkę

    W słoneczne, niedzielne przedpołudnie, nad średzkim jeziorem klub K.S Polonia Środa Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Zawsze dla Średzian, zorganizowali imprezę sportową "Środa biega na 5 ".

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.