12.03.2012
Remis z MOS ZagórówPierwszy sprawdzian drużyny trampkarzy Polonii Środa Wlkp. w 2012r.,zakończył się wynikiem remisowym 4:4. Przeciwnikiem był zespół MOS Zagórów, trampkarze rocznika 1997, zajmujący w lidze konińskiej III miejsce po rundzie jesiennej.
W pierwszej połowie zakończonej wynikiem 2 : 2, w naszym zespole wystąpiło pięciu zawodników z rocznika 1997, z drużyny trenera Marcina Łuczaka. Bramki zdobyli Szymon Chudy i Miłosz Filipiak. Druga połowa, w której grali już tylko w naszej drużynie zawodnicy rocznika 1998 i mł., zakończyła się także wynikiem remisowym 2: 2, a całe spotkanie remisem 4:4. Obie bramki w drugiej połowie spotkania strzelił dla naszej drużyny Marcin Typański. Mimo tego, że był to pierwszy wiosenny sparing, nasz zespół zaprezentował się całkiem przyzwoicie i przy lepszej skuteczności napastników mogliśmy to spotkanie zakończyć zwycięstwem.
Polonia wystąpiła w następującym składzie:
Dawid Machajewski, Adam Grabowski, Adam Cichoń, Piotr Skrobosiński, Adrian Borowiak, Maciej Jóźwiak, Szymon Chudy, Jędrzej Kujawa, Marcin Typański, Mikołaj Zys, Maciej Króliczak, Adam Brzóstowicz, Mikołaj Janicki, Adam Skrobosiński, Wojciech Leporowski i Bartosz Wolski.
Najnowsze aktualności
-
01.03.2023
Wyrównany mecz z Sucharami 2011 (2012)
W sobotę drużyna orlików starszych (rocznik 2012) rozegrała na wyjeździe mecz kontrolny ze starszymi kolegami z Sucharów Suchy Las. Gospodarze okazali się minimalnie lepsi, wygrywając 6:5. Bramki dla Polonii strzelali: Piotr Nowaczyk, Oskar Limański, Patryk Majchrzak, Marcin Buczak oraz Witold Chojnacki.
-
28.02.2023
Piłkarski weekend orlików (2012)
Zawodnicy z grupy II orlików starszych (rocznik 2012) mają za sobą bardzo intensywny piłkarski weekend. W piątek rozegrali grę kontrolną z zespołem młodziczek Polonii, w sobotę zagrali z Wartą Śrem 2013, a w niedzielę wzięli udział w turnieju Piast Cup w Kostrzynie.
-
27.02.2023
Młodziczki zagrały z LPFA Chocicza (2010)
W sobotę zespół młodziczek rozegrał grę kontrolną z LPFA Nowe Miasto/Chocicza. Po remisowej pierwszej połowie Polonistki znacznie lepiej zagrały w drugiej części i ostatecznie wygrały 3:1. Bramki strzelały Julia Wawroska, Julia Pajek oraz Weronika Jacków.
-
27.02.2023
Sparingowa porażka z Unią Swarzędz (2011)
W sobotę zespół młodzików młodszych (rocznik 2011) rozegrał w Topoli mecz sparingowy z Unią Swarzędz. Nasza drużyna niestety przegrała to spotkanie 2:8, a bramki dla Polonii strzelali Kacper Pauter oraz Jan Marciniak.
-
27.02.2023
Wewnętrzna gra kontrolna młodzików (2010)
W piątek oba nasze zespoły młodzików starszych (rocznik 2010) zmierzyły się w wewnętrznej grze kontrolnej na boisku piłkarskim w Topoli. Ostatecznie pierwsza grupa wygrała spotkanie 2:0, a mecz dostarczył trenerom wiele ciekawych wniosków.
-
27.02.2023
Zrewanżować się za jesień
W sobotę 4 marca piłkarze Polonii Środa zainaugurują zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2022/23 w III lidze grupa 2. Na dzień dobry polonistów czeka ciężki pojedynek z zespołem który wyjątkowo naszemu zespołowi nie leży – Świtem Szczecin. Dla naszego zespołu będzie to doskonała okazja do rewanżu za jesienną porażkę 0:6.
-
27.02.2023
Zwycięstwo z Gromem Plewiska (2009)
W sobotę trampkarze młodsi rozegrali mecz sparingowy z Gromem Plewiska. Poloniści przystąpili do tej gry kontrolnej bez kilku zawodników, tym samym dużo gry dostali zawodnicy częściej występujący w drugiej drużynie. Spotkanie było okazją do przetestowania kilku nowych rozwiązań. Polonia wygrała 11:3, a bramki strzelali Stanisław Jaskólski - dwie, Eryk Popis - dwie, Dmytro Cherniaiev - dwie, Marcel Kuźniewski - dwie, Jakub Sawuć oraz Miłosz Gauza, a raz do własnej bramki trafił zawodnik Gromu.
Za tydzień sparingpartnerami Polonistów będą AP Reissa Jarocin oraz GKS Żerków.
-
27.02.2023
Trzy bramki z KKS-em 1925 Kalisz (2008)
W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów zespół trampkarzy starszych pokonał 3:0 (3:0) na wyjeździe KKS 1925 Kalisz. Wszystkie gole dla Polonii strzelił Mikołaj Kowalski.

























































