12.03.2012
Remis z MOS ZagórówPierwszy sprawdzian drużyny trampkarzy Polonii Środa Wlkp. w 2012r.,zakończył się wynikiem remisowym 4:4. Przeciwnikiem był zespół MOS Zagórów, trampkarze rocznika 1997, zajmujący w lidze konińskiej III miejsce po rundzie jesiennej.
W pierwszej połowie zakończonej wynikiem 2 : 2, w naszym zespole wystąpiło pięciu zawodników z rocznika 1997, z drużyny trenera Marcina Łuczaka. Bramki zdobyli Szymon Chudy i Miłosz Filipiak. Druga połowa, w której grali już tylko w naszej drużynie zawodnicy rocznika 1998 i mł., zakończyła się także wynikiem remisowym 2: 2, a całe spotkanie remisem 4:4. Obie bramki w drugiej połowie spotkania strzelił dla naszej drużyny Marcin Typański. Mimo tego, że był to pierwszy wiosenny sparing, nasz zespół zaprezentował się całkiem przyzwoicie i przy lepszej skuteczności napastników mogliśmy to spotkanie zakończyć zwycięstwem.
Polonia wystąpiła w następującym składzie:
Dawid Machajewski, Adam Grabowski, Adam Cichoń, Piotr Skrobosiński, Adrian Borowiak, Maciej Jóźwiak, Szymon Chudy, Jędrzej Kujawa, Marcin Typański, Mikołaj Zys, Maciej Króliczak, Adam Brzóstowicz, Mikołaj Janicki, Adam Skrobosiński, Wojciech Leporowski i Bartosz Wolski.
Najnowsze aktualności
-
21.03.2023
Daleki wyjazd do Wolina
W sobotę 25 marca piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Będzie to mecz 21. kolejki obecnego sezonu a rywalem naszego zespołu będzie beniaminek rozgrywek ligowych Vineta Wolin. Spotkanie odbędzie się w Wolinie i będzie to drugi w historii wyjazd naszego zespołu do tego miasta. Podczas pierwszego który miał miejsce w sezonie 2015/16 poloniści zwyciężyli 1:0 i wrócili do domu z kompletem punktów.
-
21.03.2023
Orliki na Bułgarskiej (2012)
W ostatnią niedzielę podopieczni trenera Bartka Bejmy i Miłosza Chojnackiego udali się na Bułgarską, aby zagrać mecz kontrolny z Lechem Poznań. Mecz rozgrywany był w systemie 7x7 w wymiarze czasowym 4x20min.
-
21.03.2023
Towarzyskie granie żaków (2015)
Ubiegły weekend dla żaków urodzonych w roku 2015 był okazją do sprawdzenia się w wyjazdowej rywalizacji z zawodnikami Jaroty Jarocin oraz LZS Cielcza. Mecze odbywały się na boiskach typu orlik w Jarocinie oraz w Cielczy.
-
21.03.2023
Podział punktów na inaugurację (2009)
W rozegranym w niedzielę meczu 1 kolejki Ligi Wojewódzkiej grupy 1, trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2009) zremisowali 3:3 z zespołem KP Piła. Bramki dla Polonii strzelali: Kamil Jankowiak - dwie oraz Antoni Staszak.
-
21.03.2023
Zwycięstwo w Licheniu Starym (2013)
Kolejny bardzo pracowity weekend mają za sobą Orliki Młodsze rocznika 2013. Tym razem w weekend 17-19 marca podopieczni Trenerów Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia rywalizowali w ogólnopolskim turnieju Winter Cup w Licheniu Starym organizowanym przez Pro Turnieje.
-
21.03.2023
Pięć bramek juniorów (2006)
W sobotni poranek swój inauguracyjny mecz rundy wiosennej rozegrał zespół juniorów młodszych. W ramach rozgrywek Ligi wojewódzkiej Poloniści podejmowali na własnym boisku beniaminka ligi – GKS Trzcinica.
-
21.03.2023
Towarzysko ze Stalą (2010)
W sobotni poranek młodzi Poloniści gościli na własnym boisku zespół z Pleszewa. Była to pierwsza gra pomiędzy tymi drużynami.
-
20.03.2023
Polonia Cup 2023 (2013)
W niedzielę 19.03.2023 na hali Szkoły Podstawowej numer 3 w Środzie Wielkopolskiej odbył się halowy turniej piłkarski z cyklu Polonia Cup w roczniku 2013. W zawodach które rozpoczęły się o godzinie 9 i trwały aż do godziny 15 najlepsza okazała się Reprezentacja Zespołu Wielkopolska Komorniki. Miejsce drugie zajął zespół Pogoni Nowe Skalmierzyce a trzecie miejsce zespół Korony Zakrzewo.


























































