OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

12.03.2012

Remis z MOS Zagórów

Pierwszy sprawdzian drużyny trampkarzy Polonii Środa Wlkp. w 2012r.,zakończył się wynikiem remisowym  4:4. Przeciwnikiem był zespół MOS Zagórów, trampkarze  rocznika 1997, zajmujący w lidze konińskiej III miejsce po rundzie jesiennej.

W pierwszej połowie zakończonej wynikiem 2 : 2, w naszym zespole wystąpiło pięciu zawodników z rocznika 1997, z drużyny trenera Marcina Łuczaka. Bramki zdobyli Szymon Chudy i Miłosz Filipiak. Druga połowa, w której grali już tylko w naszej drużynie zawodnicy rocznika 1998 i mł., zakończyła się także wynikiem remisowym 2: 2, a całe spotkanie  remisem 4:4. Obie bramki w drugiej połowie spotkania strzelił dla naszej drużyny Marcin Typański. Mimo tego, że był to pierwszy wiosenny sparing, nasz zespół zaprezentował się całkiem przyzwoicie i przy lepszej skuteczności napastników mogliśmy to spotkanie zakończyć zwycięstwem.

Polonia wystąpiła w następującym składzie:

Dawid Machajewski, Adam Grabowski, Adam Cichoń, Piotr Skrobosiński, Adrian Borowiak, Maciej Jóźwiak, Szymon Chudy, Jędrzej Kujawa, Marcin Typański, Mikołaj Zys, Maciej Króliczak, Adam Brzóstowicz, Mikołaj Janicki, Adam Skrobosiński, Wojciech Leporowski i Bartosz Wolski.

Najnowsze aktualności

  • 12.06.2023

    Porażka młodziczek w Słupcy (2010)

    Zespół młodziczek Polonii Środa Wielkopolska ma za sobą intensywny weekend. W sobotę Polonistki wzięły udział w turnieju ligowym w Koninie, gdzie bezbramkowo zremisowały z Medykiem oraz pokonały aż 8:0 zespół Amber Kalisz.

    W niedzielę nasze zawodniczki rozegrały mecz ligowy w III lidze okręgowej młodzików młodszych. Niestety ze Słupcy nie udało się przywieźć punktów, bo Polonistki przegrały 1:2, a jedyną bramkę strzeliła Julia Wawroska.

  • 12.06.2023

    Minimalna porażka z Trzynastką (2011)

    Mlodzicy młodsi (rocznik 2011) w sobotę mierzyli się w Poznaniu z wiceliderem tabeli - Poznańską 13. Nasz zespół szybko wyszedł na prowadzenie, ale do przerwy przegrywał 1:2. Choć w drugiej połowie udało się wyrównać to ostatecznie Trzynastka wygrała to spotkanie 3:2.

    Drugi zespół w II lidze okręgowej rywalizował na wyjeździe z Chrobrym Gniezno. Poloniści jako pierwsi stracili gola, ale później przejęli kontrolę nad wydarzeniami na boisku i do Środy przywieźli trzy punkty po okazałym zwycięstwie 7:2 (2:1).

  • 12.06.2023

    Poloniści lepsi od Avii (2010)

    Młodzicy starsi Polonii Środa Wielkopolska rywalizujący w III lidze okręgowej w sobotę rozegrali ostatni mecz w roli gospodarza w sezonie 2022/2023. Nasz zespół podejmował lidera rozgrywek - Avię Kamionki. Na płycie Nowego Stadionu Średzkiego podopieczni Patryka Słomczyńskiego i Dominika Rogowskiego spisali się doskonale, wygrywając 4:2 (3:1). Po dwie bramki tego dnia strzelili Adam Poloszyk i Franciszek Leżała.

  • 12.06.2023

    Bez niespodzianki z Wartą (2010)

    Nie udało się sprawić niespodzianki młodzikom starszym, którzy w sobotę mierzyli się z Wartą Poznań. Nasz zespół przegrał 1:6 (0:3) z liderem rozgrywek, a jedynego gola zdobył Łukasz Miszkiewicz. Druga drużyna rywalizowała w Zalasewie z Liderem Swarzędz, a spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (1:1).

  • 12.06.2023

    Zwycięstwo z liderem (2009)

    W upalną niedzielę kończącą długi weekend miłą niespodziankę sprawił drugi zespół trampkarzy młodszych, który na Nowym Stadionie Średzkim wygrał 3:1 (1:0) z liderem rozgrywek II ligi okręgowej - Błękitnymi Owińska. Bramki dla Polonii strzelali urodzeni w 2010 roku Nikodem Odwrot, Bartosz Nowicki oraz Łukasz Miszkiewicz.

  • 12.06.2023

    Trzy punkty z Konina

    W sobotę 10 czerwca zespół rezerw Polonii Środa mierzył się w Koninie z rewelacyjnie spisującym się w rundzie wiosennej miejscowym Górnikiem. Poloniści na to spotkanie pojechali mocno osłabieni kadrowo ale z mocnym postanowieniem wywalczenia korzystnego rezultatu.

  • 12.06.2023

    Zwycięstwo na zakończenie (2006)

    W meczu ostatniej kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała na płycie głównej 2:1 (2:0) Jarotę Jarocin. Obie bramki dla Polonistów strzelił Paweł Hładyszewski. Podopieczni Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka zakończyli w ten sposób sezon 2022/2023, zajmując w tabeli 4. miejsce.

  • 12.06.2023

    Akademia: Podsumowanie weekendu (10/11 czerwca)

    Za nami upalny, ale i pełen emocji piłkarskich weekend. W sobotę na płycie głównej CSiR zespół juniorów młodszych zakończył sezon zwyciężając 2:1 (2:0) Jarotę Jarocin po dwóch golach Pawła Hładyszewskiego. Poloniści zakończyli ten sezon na 4. miejscu w ligowej tabeli, za plecamy GES-u Poznań, Jaroty i KKS-u 1925 Kalisz.

    Niespodzianki nie udało się sprawić młodzikom starszym, którzy w lidze wojewódzkiej przegrali 1:6 z liderem rozgrywek - Wartą Poznań.

    Dwa nasze zespoły wzięły udział w turnieju Capchem Cup w Śremie. Roczniki 2012 oraz 2015 wygrały rywalizację! Ponadto rocznik 2014 brał udział w turnieju SBG Cup w Jarocinie.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.