OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

27.02.2023

Remis z Krobianką

W sobotę 25 lutego drugi zespół Polonii Środa rozegrał kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem nasze rezerwy rywalizowały z Krobianką Krobia. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Bardzo szybko potrafiliśmy przejść dzisiaj z obrony do ataku, jak i ustawić się na pozycjach po stracie piłki.

Zagraliśmy zdecydowanie szybciej na połowie przeciwnika niż tydzień temu w Śremie, dzięki czemu strzeliliśmy dwie piękne bramki z dystansu - najpierw po uderzeniu Mikołaja Witkowskiego w 9 minucie, a później na otwarcie drugiej połowy w 55 minucie. Dzięki tym golom dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie, jednak nie ustrzegliśmy się błędów i rywal w obu przypadkach doprowadzał do wyrównania. Bardzo dobry mecz zagrali nasi młodzi zawodnicy: Jakub Wawroski, który strzelił bramkę, Kacper Manicki, który był nie do upilnowania w ataku, a zarazem pierwszy do odbioru piłki, a także Kacper Kruk, który mimo debiutu, bardzo odważnie walczył z rywalami i stwarzał swoimi zagraniami okazje do zdobycia przez Polonię kolejnych goli.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Rybarczyk - Szymczak, Maślanka, Rubach - Matoszko, Kaźmierczak - Durueke, Łasocha, Janoś, Witkowski, Rosiak.

Grali także: Michalak, Kaczmarek, Manicki, Pinczak, Kruk, Rozin, Wawroski

Najnowsze aktualności

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: orlicy (2014/2015)

    Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2024/2025 drużyn reprezentujących akademię KS Polonia w rozgrywkach kategorii orlik.

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: młodzicy (2012/2013)

    Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2024/2025 drużyn reprezentujących akademię KS Polonia w rozgrywkach kategorii młodzik.

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: trampkarze (2010/2011)

    Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2024/2025 drużyn reprezentujących akademię KS Polonia w rozgrywkach kategorii trampkarz.

  • 01.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: juniorzy (2008/2009)

    Zarówno Polonia 2008 jak i Polonia 2009 dobrze spisywały się w rundzie wiosennej. Obie drużyny zakończyły zmagania w 1. ligach wojewódzkich na drugim miejscu. Chłopacy z rocznika 2008 przegrali tylko jeden mecz, a w tabeli wyprzedziła ich jedynie Warta Poznań, z kolei zespół rocznika 2009 przegrał dwa mecze i zakończył rozgrywki pięć punktów za Górnikiem Konin. Obie drużyny połączonymi siłami reprezentowały Klub i Wielkopolski ZPN w Mistrzostwach Polski U-17 w futsalu i osiągnęły niebywały sukces! Polonia prowadzona przez Jakuba Budycha i Pawła Hoefta zajęła trzecie miejsce! Nasz zespół na drodze po brązowy medal pokonał takie futsalowe potęgi jak Rekord Bielsko-Biała i Constract Lubawa.

  • 25.06.2025

    Plan letnich sparingów Polonii Środa

    Piłkarze Polonii Środa są na zasłużonych urlopach ale nie oznacza to że sztab szkoleniowy naszego zespołu nie myśli już o nadchodzącym nowym sezonie. W  minionym tygodniu poznaliśmy datę rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu oraz został ustalony plan letnich gier towarzyskich.

  • 24.06.2025

    Polonia dziesiąta w Arka Gdynia Summer Cup (2015)

    Polonia 2015 w weekend 21-22 czerwca wzięła udział w turnieju piłkarskim Arka Gdynia Summer Cup, podczas którego miała okazję rywalizacji z zespołami z Pomorza, a także z Litwy i Anglii. Podopieczni Michała Furmańczyka i Marcina Duchały podczas turnieju rozegrali dziesięć meczów, wygrali pięć z nich i zakończyli rywalizację na 10. miejscu wśród piętnastu zespołów. Był to dla naszej drużyny czas dobrej zabawy i zbierania cennego doświadczenia!

  • 23.06.2025

    Domowa porażka na zakończenie (2010)

    W domowym meczu kończącym sezon 2024/2025 Polonia 2010 III przegrała na boisku CTP z Błękitnymi Owińska 2:8 (1:3). Bramki dla Polonii strzelali Kamil Zenker i Dawid Buczma. Zespół prowadzony przez Kornela Ladrowskiego zakończył sezon na 7. miejscu w ligowej tabeli i w następnym będzie rywalizował w rozgrywkach 2. ligi okręgowej.

  • 23.06.2025

    Polonia awansowała do 1. ligi wojewódzkiej! (2013)

    W ostatniej kolejce 2. ligi wojewódzkiej Polonia 2013 rozgromiła SKP Słupca na płycie głównej stadionu CSiR i zameldowała się z przytupem w 1. lidze wojewódzkiej! Zespół początkowo prowadzony przez Dawida Nitkę i Bartosza Tomaszewskiego, a obecnie przez Bartosza Kadrzyńskiego i Jędrzeja Kujawę "łeb w łeb" walczył z Polonią 1912 Leszno do ostatniej kolejki, ale ostatecznie do nasz zespół mógł cieszyć się z upragnionego awansu.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.