07.09.2020
Remis we WrześniNiestety tylko jeden punkt przywieźli z Wrześni zawodnicy rezerw po konfrontacji z drugą drużyną Victorii. Była to 5 kolejka spotkań w klasie okręgowej i nasi zawodnicy mocno wierzyli w zdobycie kompletu punków, który pozwoliłby im utrzymać się w czubie swojej grupy.
Niestety byliśmy świadkami kolejnego już meczu straconych szans. Mimo przygniatającej przewagi i stworzenia sobie kilku stuprocentowych okazji do zdobycia bramki poloniści nie potrafili postawić kropki nad ,, i ‘’. Mało tego, dali się zaskoczyć po jednym z rzutów rożnych i od 52 minuty musieli gonić wynik. Czasu starczyło im tylko na zdobycie bramki wyrównującej, której autorem był M. Łoniewski i z wielkim niedosytem musieli wracać do domu. Szkoda tych straconych punktów, bo były one na wyciągnięcie ręki, a w następnych meczach będzie o nie o wiele trudniej. Miejmy nadzieję, że nasi młodzi piłkarze poprawią wreszcie swoją skuteczność, bo w gronie pierwszych siedmiu drużyn w swojej grupie mają najmniej strzelonych bramek. Wprawdzie cieszyć może postawa defensywy, która do tej pory straciła tylko 2 bramki ale, żeby piąć się w górę tabeli trzeba mecze wygrywać a nie tylko remisować.
Już w najbliższą środę 9 września będą mieli okazję poprawić sobie i wszystkim kibicom humory, bo w kolejnej rundzie Pucharu Polski zmierzą się z V- ligowym Huraganem Pobiedziska. Mecz odbędzie się godz. 19.00 i już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu.
We Wrześni zagrali: M. Kmieciak, K. Gołębiewski, F. Lesiński, T.Gendera ( 77 ‘ M. Janicki ), J. Kiel, F. Michalak ( 73’ K. Drzewiecki ), P. Miśkiewicz, M. Łoniewski, K. Kozłowski ( M. Główczewski ) ( 80’ W Remlewski ), Ł. Żegleń, B. Włodarczak ( 65’ R. Czech ).
Najnowsze aktualności
-
10.08.2012
W niedzielę derby z Kłosem Zaniemyśl
W najbliższą niedzielę rezerwy Polonii Środa Wielkopolska rozegrają ostatni mecz towarzyski przed inauguracją sezonu 2012/2013. Nasza drużyna wyjedzie do pobliskiego Zaniemyśla by spotkać się tam w derbowym spotkaniu z miejscowym Kłosem.
-
10.08.2012
Podsumowanie sparingów trzecioligowców
Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań towarzyskich drużyn trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej, które uzyskały w letnim okresie przygotowawczym do sezonu 2012/2013.
-
10.08.2012
Pierwszy mecz rezerw przełożony
Uległ zmianie termin pierwszego meczu w poznańskiej klasie A pomiędzy rezerwami Polonii Środa i Pogonią Książ Wielkopolski.
-
10.08.2012
Zdjęcia z obozu trampkarzy
W naszej galerii dostępne są już zdjęcia z dziesięciodniowego obozu trampkarzy Polonii Środa Wielkopolska w Białym Dunajcu.
-
09.08.2012
Polonia II pokonała juniorów młodszych
W środę, 8 sierpnia w ramach treningu drużyna rezerw Polonii Środa rozegrała sparingowe spotkanie z zespołem juniorów młodszych naszego klubu. Mecz wygrali podopieczni Waldemara Grześkowiaka 4:0.
-
09.08.2012
Ostatni trening przed Ostrovią
Dziś o godzinie 17:00 na głównej płycie boiska stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Środzie piłkarze Polonii Środa odbyli ostatni trening przed sobotnim meczem ligowym z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.
-
09.08.2012
Kadra Polonii na sezon 2012/2013
Poniżej przedstawiamy kadrę Polonii Środa Wielkopolska na nadchodzącą rundę jesienną III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej w sezonie 2012/2013. Do drużyny przed startem rozgrywek dołączyło siedmiu nowych zawodników, natomiast z zespołem pożegnało się czterech graczy.
-
09.08.2012
Agencja Allianz Adam Kasprzak nowym członkiem KPPiB
Firma Allianz, agencja w Środzie Wielkopolskiej prowadzona przez Adama Kasprzaka została kolejnym partnerem Klubu Partnera Piłka i Biznes. Firma wykupiła pakiet bordowy.






















































