09.10.2011
Remis w Zielonej GórzeW sobotnie popołudnie (8.10.2011 r.)o godzinie 13.30 w Zielonej Górze odbył się mecz na szczycie III ligi. Stawką meczu była pozycja lidera III ligi. Zespół z Zielonej Góry to mistrz III ligi z zeszłego sezonu i był uznawany przez miejscowych za faworyta tego spotkania. Mecz zakończył się sprawiedliwym bezbramkowym remisem.
W pierwszej połowie optyczną przewagę w posiadaniu piłki miał zespół gospodarzy. Dla naszej drużyny kilku dogodnych sytuacji nie wykorzystały napastniczki i pomocniczki. Zespół gospodarzy odpowiedział strzałem w poprzeczkę z 20 m oraz uderzeniem z rzutu wolnego, który doskonale wybroniła nasza bramkarka Emilia Krajewska.
W drugiej połowie gra toczyła się w środku pola. Naszemu zespołowi nie udało się wykorzystać sytuacji sam na sam z bramkarką gospodarzy.
Po meczu walki nasza drużyna uzyskała zwycięski remis, który zapewnia nam utrzymanie pozycji lidera III ligi.
Kluczem do sukcesu zespołu była bardzo dobra realizacja założeń taktycznych.
Skład: Emilia Krajewska, Daria Sroczyńska, Beata Plewa, Agnieszka Muszyńska, Sylwia Jędrzejczyk(42’ Judyta Pasternak), Agnieszka Szafran, Monika Purgał(60’ Aleksandra Jędrzejczak), Natalia Zaborniak, , Alicja Oczkowska(60’ Magdalena Cierzniak), Agata Ratajczak(36’ Anna Regulska), Jagoda Zielińska(68’ Joanna Niemier).
Najnowsze aktualności
-
16.08.2012
Podsumowanie 2. kolejki III ligi
W środę rozegrana została druga kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Nie zabrakło kilku niespodzianek.
-
18.08.2012
Wytypuj wynik - wygraj karnet
Zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w konkursie polegającym na wytypowaniu prawidłowego wyniku meczu Polonia Środa - Pogoń Mogilno.
-
16.08.2012
Wysoka wygrana orlików z Victorią Warszawa
We wtorkowe popołudnie młodzi piłkarze Polonii, którzy od września będą wzmagać się w grupie Orlik 2003, pojechali do Zaniemyśla na mecz sparingowy z drużyną Victoria Warszawa która obecnie przebywam tam na obozie.
-
16.08.2012
Dziś gierka z rezerwami
Po wczorajszym wyjazdowym bezbramkowym remisie z Polonią 1912 Leszno trener Marian Kurowski zarządził dziś wewnętrzną gierkę.
-
16.08.2012
Polonia TV: Polonia Leszno - Polonia Środa
Dostępny jest już skrót wideo z środowego spotkania trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej w którym piłkarze Polonii Środa bezbramkowo zremisowali w Lesznie z miejscową Polonią 1912.
-
16.08.2012
Statystyki z meczu Polonia Leszno - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z środowego meczu Polonii Środa z Polonią 1912 Ostrów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, choć obie drużyny miały okazję do pokonania bramkarza rywali.
-
16.08.2012
Polonia TV: Wypowiedzi trenerów po meczu z Polonią Leszno
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów obu drużyn po środowym meczu Polonii Środa Wielkopolska z Polonią 1912 Leszno.























































