09.10.2011
Remis w Zielonej GórzeW sobotnie popołudnie (8.10.2011 r.)o godzinie 13.30 w Zielonej Górze odbył się mecz na szczycie III ligi. Stawką meczu była pozycja lidera III ligi. Zespół z Zielonej Góry to mistrz III ligi z zeszłego sezonu i był uznawany przez miejscowych za faworyta tego spotkania. Mecz zakończył się sprawiedliwym bezbramkowym remisem.
W pierwszej połowie optyczną przewagę w posiadaniu piłki miał zespół gospodarzy. Dla naszej drużyny kilku dogodnych sytuacji nie wykorzystały napastniczki i pomocniczki. Zespół gospodarzy odpowiedział strzałem w poprzeczkę z 20 m oraz uderzeniem z rzutu wolnego, który doskonale wybroniła nasza bramkarka Emilia Krajewska.
W drugiej połowie gra toczyła się w środku pola. Naszemu zespołowi nie udało się wykorzystać sytuacji sam na sam z bramkarką gospodarzy.
Po meczu walki nasza drużyna uzyskała zwycięski remis, który zapewnia nam utrzymanie pozycji lidera III ligi.
Kluczem do sukcesu zespołu była bardzo dobra realizacja założeń taktycznych.
Skład: Emilia Krajewska, Daria Sroczyńska, Beata Plewa, Agnieszka Muszyńska, Sylwia Jędrzejczyk(42’ Judyta Pasternak), Agnieszka Szafran, Monika Purgał(60’ Aleksandra Jędrzejczak), Natalia Zaborniak, , Alicja Oczkowska(60’ Magdalena Cierzniak), Agata Ratajczak(36’ Anna Regulska), Jagoda Zielińska(68’ Joanna Niemier).
Najnowsze aktualności
-
19.11.2012
Polonia rozpoczyna treningi na hali
Runda jesienna rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej zakończona została tydzień temu. Przez ostatnie dni piłkarze Polonii Środa Wielkopolska trenowali jeszcze na boiskach otwartych, a od dziś średzianie rozpoczną zajęcia na hali.
-
19.11.2012
Weekendowe granie trzecioligowców
Tydzień temu zakończone zostały jesienne rozgrywki III ligi w grupie kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Nie wszystkie zespoły opuściły jednak boiska piłkarskie.
-
19.11.2012
Brązowy medal orlików młodszych w Śremie
Tydzień od zakończenia zmagań ligowych a średzkie orliki młodsze zaliczyły już drugi turniej i jak na razie idzie bardzo dobrze, ponieważ w ubiegłą sobotę poloniści udali się do Śremu na turniej halowy który organizowany był przez drużynę Szóstki Śrem dla rocznika 2003 i młodszych.
-
19.11.2012
Polonia TV: Polonia II Środa - Pelikan Niechanowo
Zapraszamy do obejrzenia skrótu wideo z niedzielnego meczu na szczycie poznańskiej klasy A pomiędzy rezerwami średzkiej Polonii, a Pelikanem Niechanowo. Mimo wielu dogodnych sytuacji dla naszego zespołu spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
-
18.11.2012
Wyniki niedzielnych meczów 15. kolejki klasy A
Dzisiaj zakończona została ostatnia jesienna kolejka poznańskiej klasy A. W meczu na szczycie Polonia II Środa podzieliła się punktami z Pelikanem Niechanowo i to właśnie Pelikan został mistrzem jesieni.
-
18.11.2012
Statystyki z meczu na szczycie klasy A
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu na szczycie poznańskiej klasy A w którym rezerwy Polonii Środa Wielkopolska zremisowały na własnym boisku z Pelikanem Niechanowo 2:2.
-
18.11.2012
Szczęśliwy remis dla Pelikana Niechanowo
W dzisiejszym meczu na szczycie poznańskiej klasy A rezerwy Polonii Środa Wielkopolska zremisowały z Pelikanem Niechanowo 2:2.
-
17.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 15. kolejki klasy A
Dzisiaj rozegrano trzy z siedmiu spotkań ostatniej tej jesieni, 15. kolejki poznańskiej klasy A grupy I.






















































