OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

30.09.2023

Remis w debiucie trenera

W sobotę 30 września piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem średzkiego zespołu był KP Starogard Gdański. Mecz ten był debiutem na ławce trenerskiej średzkiego zespołu Pawła Kutyni.

Od samego początku oba zespoły starały się grać otwarty futbol i atakować bramkę rywala. Jednak oba zespoły raziły w pierwszej części spotkania nieskutecznością ostatniego podania co skutkowało praktycznie brakiem groźnych sytuacji bramkowych czy to pod jedną czy to pod drugą bramką. To powodowało że w pierwszej części spotkania kibice nie obejrzeli na Stadionie Średzkim bramek.

Po zmianie stron poloniści odważniej zaatakowali ale nadal z tych ataków niewiele wynikało pod bramką KP Starogard Gdański. Swoje sytuacje strzelecki mieli Dawid Bałdyga, Bruno Siedlecki czy Klaudiusz Milachowski ale za każdym razem piłka przelatywała nad bramką rywali. W 74 minucie Damian Sławiński stanął oko w oko z Przemysławem Frąckowiakiem ale bramkarz Polonii Środa w fantastyczny sposób zatrzymał napastnika rywali broniąc jego uderzenie. W odpowiedzi minutę później Kevin Durueke przerzucił piłkę do Klaudiusza Milachowskiego ale uderzenie średzkiego pomocnika nad poprzeczkę przeniósł bramkarz rywali. Do końca spotkania obie ekipy próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ale żadnej z drużyn to się nie udało i mecz zakończył się ostatecznie podziałem punktów.

Polonia Środa Wlkp. wystąpiła w składzie: Frąckowiak – Wujec, Buczma, Skrobosiński, Walczak (88` Żerkowski), Kluczyński, Giełda (60` Wódecki), Milachowski, Budych (60` Mikołajczyk), Bałdyga (70` Durueke), Siedlecki (70` Drame).

KP Starogard wystąpił w składzie: Czajkowski – Kuźniarski, Garbacik, Pek, Sumiński, Sławiński (79` Chaciński), Górski, Bohdanowicz, Mikuła, Mąkosa (87` Kleinschmidt) , Łukasik (46` Zieliński).

Żółte kartki: Wujec, Milachowski, Kluczyński, Bałdyga – Bohdanowicz, Sumiński, Sławiński, Mikuła

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.