Tabela IV Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1MKS Tęcza Kościan1130
2TS ZEW Świebodzin1027
3ŚKPR Świdnica1127
4UKS Trójka Nowa Sól1225
5EUCO-UKS Dziewiątka Legnica1122
6KPR Wolsztyniak Wolsztyn1119
7SKF KPR Sparta Oborniki1118
8SKS Orlik Brzeg1115
9KS POLONIA ŚRODA WLKP.1112
10SPR Oleśnica116
11UKS Spartakus Buk116
12LKS PR OSiR Komprachcice113
13MKS Żagiew Dzierżoniów103

Linki

Wspierają nas - GG Plast

 SPONSOR STRATEGICZNY

 

Początki firmy GG Plast Technology wiążą się z produkcją folii z polietylenu. Dzięki systematycznemu wzrostowi mocy produkcyjnych i rozbudowie parku maszynowego, który zapewniał nam satysfakcjonujące wydajności oraz bardzo dobrą jakość wyrobów, zdecydowaliśmy o nawiązaniu stałej współpracy z dostawcą urządzeń do wydmuchu folii, firmą KANG CHAU INDUSTRY Co., Ltd.

Dziś jesteśmy jej wyłącznym przedstawicielem w Europie, a nasza współpraca trwa już od 15 lat. Firma KANG CHYAU INDUSTRY Co., Ltd. jest jednym z niewielu tajwańskich producentów, który pracuje w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Podążając za światowymi branżowymi trendami, zmierzającymi ku rozwiązaniom proekologicznym, a także wychodząc naprzeciw wysokim cenom surowców oryginalnych, nawiązaliśmy współpracę z producentem linii do recyklingu materiałów: PE, PP, ABS, PS. Firma YE I MACHINERY, to od 50 lat jeden z najprężniej rozwijających się tajwańskich producentów urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jego urządzenia można zobaczyć podczas wszystkich światowych wystaw branżowych.

W naszej ofercie posiadamy także drukarki do folii, firmy JIH CHING MACHINE Co., Ltd. Gama produktowa obejmuje zarówno przystawki pracujące w linii w ekstruderem od jednego do sześciu kolorów, jak i profesjonalne urządzenia z systemem Doctor Blade i centralnym bębnem.

Dzięki fachowej wiedzy opartej na wieloletniej praktyce i szkoleniach producenta możemy polecić Państwu usługi naszego Działu Serwisowego:

- Montaż i uruchomienie urządzeń

- Przeszkolenie załogi

- Konserwacja

- Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

- Przeglądy techniczne

- Doradztwo technologiczne

www.ggplast.plOstatnie spotkanie

MKS Tęcza Kościan -:- KS POLONIA ŚRODA WLKP.
Sobota, 15 Maj 2021 , Kościan