OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

08.08.2012

Razem kibicujemy Polonii Środa

W tym sezonie chcemy pokazać naszym piłkarzom, że także kibice potrafią się zjednoczyć i wspólnie im kibicować. To właśnie dla naszych obecnych i przyszłych kibiców przygotowaliśmy ofertę specjalną obejmującą zakup karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/2013.

Koszt karnetu na runde jesienną 2012/2013  wynosi 40 złotych. Za taką cenę obejrzymy aż 8 meczów, więc łatwo policzyć iż przy zakupie karnetu koszt jednego meczu to tylko 5 złotych.

Co bardzo ważne posiadacz karnetu ma swoje stałe, numerowane  miejsce na stadionie a takze nie bedzie tracił czasu na zakup biletu i wejdzie na stadion szybko,  bez oczekiwania w kolejce .

Za karnet mozna też zapłacic mniej jesli zbierzemy w rodzinie, wśród znajomych  czy w swoim zakładzie pracy większa ilość chetnych na zakup karnetu.

Ofertę kierujemy do osób, które razem pracują, spędzają wolny czas, przyjaźnią się i integrują. „Razem kibicujemy Polonii Środa” to zaproszenie pracowników firm na mecze III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej rozgrywane w Środzie Wlkp. Wystarczy zebrać grupę co najmniej 11 osób - a wtedy karnety będzie można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Im większa grupa kibiców, tym większy rabat. Pracownicy mogą sami stworzyć grupę kibiców i sfinansować sobie zakup karnetów w niższych cenach lub mogą im firmy w tym pomóc organizacyjnie lub finansowo.

W zależności od zamawianej ilości proponujemy:

powyżej 10 karnetów – 10% powyżej 20 karnetów – 15% powyżej 30 karnetów – 20% powyżej 50 karnetów – 25%

Oferta nie dotyczy tylko pracowników, ale również ich rodzin, znajomych oraz przyjaciół.

Od 6 do 15 sierpnia czekamy na reprezentantów grup kibiców. Reprezentanci powinni zabrać ze sobą dowody osobiste wszystkich członków GRUPY WSPÓLNEGO KIBICOWANIA oraz imienną listę.

Szczególny promocji uzyskać można pod numerem telefonu 601-808-893.

Najnowsze aktualności

  • 23.08.2022

    Porażka z Olimpią Koło (2011)

    W meczu drugiej kolejki I ligi wojewódzkiej młodzików młodszych Polonia Środa Wielkopolska przegrała na boisku CTP 1 z Olimpią Koło 1:6 (1:2). Podopieczni Kamila Kudły i Kornela Ladrowskiego wyszli na prowadzenie w 13. minucie, ale tuż przed przerwą goście zdobyli dwie bramki. W drugiej połowie Olimpia powiększała swoją przewagą, odnosząc pewne zwycięstwo.

  • 22.08.2022

    Trampkarze zakończyli obóz dochodzeniowy (2009)

    Zespół trampkarzy starszych (rocznik 2009) prowadzony przez trenerów Miłosza Twardowskiego i Marcina Parusa w ubiegłym tygodniu wziął udział w obozie dochodzeniowym na obiektach naszego klubu. Zawodnicy odbywali dwie jednostki treningowe dziennie, a na zakończenie udali się na pływalnię. W sobotę podsumowano ten intensywny tydzień meczem sparingowym i spotkaniem integracyjnym z rodzicami.

  • 22.08.2022

    Sześć bramek z Polonią 1912 Leszno (2008)

    W meczu trzeciej kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała 6:2 (2:0) Polonię 1912 Leszno. Bramki dla podopiecznych Przemysława Otuszewskiego i Wojciecha Gąsiorowskiego strzelali Mikołaj Kowalski - dwie, Paweł Sarna oraz Nikodem Bliskowski. Ponadto rywale dwukrotnie trafiali do własnej bramki.

  • 22.08.2022

    Porażka z Resovią

    W sobotę 20 sierpnia piłkarki Polonii Środa rozegrały kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół podejmował na własnym boisku Resovię Rzeszów. Mecz z Resovią Rzeszów był dla naszego szansą, by przełamać niekorzystny bilans spotkań z tym zespołem. Jak do tej pory nie udało nam się pokonać rywalek ani grając u siebie ani na wyjazdach.

  • 22.08.2022

    Szesnaście bramek w meczu z Górnikiem (2006)

    W meczu drugiej kolejki I Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała 13:3 (9:1) zespół Górnika Konin, który składał się z zawodników urodzonych w 2007 roku. Bramki dla podopiecznych Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka strzelali Jakub Wawroski - trzy, Oskar Pawlak - trzy, Szymon Rauhut - trzy, Jakub Płonka z rzutu karnego, Kacper Manicki, Maksymilian Łoniewski oraz Krzysztof Bartkowiak.

  • 20.08.2022

    Trzynaście bramek na Stadionie Średzkim

    W meczu czwartej kolejki III ligi grupy 2 zespół Polonii Środa podejmował na własnym boisku beniaminka Vinetę Wolin. Poloniści przystąpili do tego spotkania osłabieni brakiem Kacpra Nowaka i Damiana Buczmy co spowodowało wymuszone zmiany w składzie. Od pierwszych minut na boisku pojawili się młodzi średzianie  Filip Łasocha i Aleksander Kluczyński.

  • 27.08.2022

    Akademia: Zapowiedź weekendu (20/21 sierpnia)

    Wszystkie trzy mecze naszych reprezentantów Lig Wojewódzkich odbędą się w weekend w Środzie Wielkopolskiej. Na Stadionie Lekkoatletycznym zagrają juniorzy młodsi i trampkarze starsi, natomiast młodzicy młodsi swój mecz rozegrają na boisku CTP 1. Ponadto pozostałe nasze drużyny rozegrają gry kontrole i wezmą udział w turniejach!

  • 19.08.2022

    Porażka na inaugurację w Koninie (2011)

    W meczu pierwszej kolejki Ligi Wojewódzkiej młodzików młodszych zespół Polonii Środa Wielkopolska przegrał 0:9 (0:5) z Górnikiem Konin. Będąca w przebudowie drużyna prowadzona przez Kamila Kudłę i Kornela Ladrowskiego była wsparta przez zawodników z rocznika 2012.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.