08.08.2012
Razem kibicujemy Polonii ŚrodaW tym sezonie chcemy pokazać naszym piłkarzom, że także kibice potrafią się zjednoczyć i wspólnie im kibicować. To właśnie dla naszych obecnych i przyszłych kibiców przygotowaliśmy ofertę specjalną obejmującą zakup karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/2013.
Koszt karnetu na runde jesienną 2012/2013 wynosi 40 złotych. Za taką cenę obejrzymy aż 8 meczów, więc łatwo policzyć iż przy zakupie karnetu koszt jednego meczu to tylko 5 złotych.
Co bardzo ważne posiadacz karnetu ma swoje stałe, numerowane miejsce na stadionie a takze nie bedzie tracił czasu na zakup biletu i wejdzie na stadion szybko, bez oczekiwania w kolejce .
Za karnet mozna też zapłacic mniej jesli zbierzemy w rodzinie, wśród znajomych czy w swoim zakładzie pracy większa ilość chetnych na zakup karnetu.
Ofertę kierujemy do osób, które razem pracują, spędzają wolny czas, przyjaźnią się i integrują. „Razem kibicujemy Polonii Środa” to zaproszenie pracowników firm na mecze III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej rozgrywane w Środzie Wlkp. Wystarczy zebrać grupę co najmniej 11 osób - a wtedy karnety będzie można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Im większa grupa kibiców, tym większy rabat. Pracownicy mogą sami stworzyć grupę kibiców i sfinansować sobie zakup karnetów w niższych cenach lub mogą im firmy w tym pomóc organizacyjnie lub finansowo.
W zależności od zamawianej ilości proponujemy:
powyżej 10 karnetów – 10% powyżej 20 karnetów – 15% powyżej 30 karnetów – 20% powyżej 50 karnetów – 25%Oferta nie dotyczy tylko pracowników, ale również ich rodzin, znajomych oraz przyjaciół.
Od 6 do 15 sierpnia czekamy na reprezentantów grup kibiców. Reprezentanci powinni zabrać ze sobą dowody osobiste wszystkich członków GRUPY WSPÓLNEGO KIBICOWANIA oraz imienną listę.
Szczególny promocji uzyskać można pod numerem telefonu 601-808-893.

Najnowsze aktualności
-
05.10.2022
Zagrali w turnieju Stoczniowiec Cup (2014)
W sobotę 1 października zespół żaków starszych (rocznik 2014) wziął udział w turnieju Stoczniowiec Cup w Płocku. Wyróżnienie indywidualne otrzymał Wojciech Włodarczyk.
-
05.10.2022
Trzecie miejsce w turnieju Mazury Cup! (2013)
W dniach 30 września - 2 października zespół orlików młodszych (rocznik 2013) wziął udział w turnieju Mazury Cup 2022 w Mrągowie. W zmaganiach wzięły udział 24 zespoły z Polski i zagranicy, a nasz zespół wywalczył bardzo dobre 3. miejsce! Ponadto wyróżnienie indywidualne otrzymał Szymon Plewiński.
-
05.10.2022
Maria Drzewiecka zadebiutowała w reprezentacji Polski!
Maria Drzewiecka - zawodniczka Polonii Środa Wielkopolska wypożyczona aktualnie do Warty Poznań zadebiutowała wczoraj w reprezentacji Polski kobiet do lat 15! Nasza zawodniczka weszła na boisko w 40. minucie wygranego 8:0 meczu turnieju UEFA Development Cup z Litwą.
-
05.10.2022
Turnieje ligowe orlików (2012/2013)
Intensywny weekend mają za sobą nasze drużyny w kategorii orlik. Nasze zespoły wzięły udział w turniejach ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, ponadto drużyny rocznika 2012 i 2013 rozegrały we wtorek grę kontrolną między sobą.
-
05.10.2022
Wysokie zwycięstwo młodziczek z Medykiem (2010)
Tylko jeden mecz rozegrały w niedzielę nasze młodziczki, ponieważ z czterech zespołów tylko Medyk Konin stawił się na turnieju ligowym w Środzie Wielkopolskiej. Na zawody nie dojechały zawodniczy Amber Kalisz, Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski i SMS AP Reissa Ślesin. Nasze zawodniczy spisały się jednak doskonale i wygrały z Medykiem Konin aż 7:1 (3:1).
-
04.10.2022
Porażka juniorek z AZS UAM Poznań (2008)
W spotkaniu trzeciej kolejki ligi juniorek Polonia Środa Wielkopolska przegrała na swoim boisku 1:10 z drużyną AZS UAM Poznań. Długo Polonistki stawiały duży opór rywalkom i do przerwy przegrywały tylko 0:2. Po przerwie jednak rywalki w pełni zdominowały mecz i wykazały się wysoką skutecznością. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobyła z rzutu karnego Zuzanna Lepczyk.
-
04.10.2022
Porażki z Górnikiem i Kotwicą (2011)
W meczu I ligi wojewódzkiej młodzików młodszych Polonia Środa Wielkopolska po ambitnej walce przegrała 1:6 (1:3) z Górnikiem Konin, a gola dla naszego zespołu strzelił Antoni Kaus. Druga drużyna po ciekawym meczu przegrała 1:4 (0:2) z Kotwicą Kórnik.
-
04.10.2022
Zwycięstwa młodzików starszych (2010)
W meczu I ligi okręgowej młodzików starszych Polonia Środa Wielkopolska wygrała 2:0 (0:0) z zespołem Mieszko II Gniezno. Gole na wagę trzech punktów w końcówce spotkania strzelili Marcel Kaleta i Borys Kasprzak. Wiele emocji dostarczył także mecz III ligi okręgowej, w którym Poloniści wygrali 2:1 (1:0) z drugim zespołem Kotwicy Kórnik.




























































