OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

04.07.2024

R-GOL.com oraz JOMA! - Oficjalnym Partnerem Technicznym Polonii Środa!

Z radością ogłaszamy, że firma R-GOL.com została nowym partnerem technicznym Polonii Środa. Umowa będzie obowiązywać przez kolejne 3 lata. R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce oraz oficjalny dystrybutor marki JOMA, oferujący szeroki wybór sprzętu sportowego.

Dzięki profesjonalnej obsłudze i atrakcyjnym cenom, sklep zdobył zaufanie tysięcy miłośników futbolu. W ofercie sklepu znajduje się ponad 8000 piłkarskich produktów, dostosowanych do potrzeb zarówno najmłodszych zawodników, amatorów, jak i profesjonalistów. Oprócz sklepu internetowego, R-GOL.com prowadzi także sklepy stacjonarne w Gdańsku, Olsztynie oraz w Warszawie - największy w Europie Wschodniej i drugi co do wielkości na kontynencie.

W 2016 roku R-GOL.com zdobył tytuł najlepszego sklepu internetowego w Polsce, dzięki ponad 25 tysiącom pozytywnych opinii klientów. W rankingu Pulsu Biznesu "e-Gazele Biznesu" sklep został najwyżej sklasyfikowanym sklepem sportowym. 

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak renomowaną firmą i wierzymy, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści naszym zawodnikom i kibicom. 

 

Najnowsze aktualności

  • 02.10.2012

    Kolejna wygrana juniorów młodszych

    W niedzielę 30 września zespół juniorów młodszych na własnym boisku podejmował drużynę Phytopharmu Klęka. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszego zespołu 9:1 (4:1). Łupem bramkowym podzielili się: Maciej Polody - 3, Szymon Grzelak i Adrian Olczyk po 2 oraz Karol Kaźmierczak i Klaudiusz Filipiak po 1. Dzięki tej wygranej Poloniści ciągle prowadzą w ligowej tabeli swojej grupy.

  • 01.10.2012

    Zapowiedź 8. kolejki klasy A

    W sobotę i niedzielę na boiskach wielkopolski rozegrana została ósma kolejka poznańskiej klasy A grupy I.

  • 01.10.2012

    Podsumowanie 10. kolejki III ligi

    Już jedną trzecią sezonu mają za sobą drużyny grające w trzeciej lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. 

  • 01.10.2012

    Polonia TV: Poznań FC - Polonia II Środa

    Dostępny jest już skrót niedzielnego meczu poznańskiej klasy A w którym rezerwy średzkiej Polonii pokonały Poznań FC 6:3. Trzy gole dla polonistów zdobył Paweł Łączny, dwa Krystian Pawlak i jeden Krzysztof Błędkowski

  • 01.10.2012

    Dobry występ orlików młodszych w Gnieźnie

    Pierwszy turniej w tym sezonie zaliczyli już orliki młodsze. Zaproszenie z zaprzyjaźnionego Gniezna na niedzielny turniej „SMYK CUP” młodzi poloniści przyjęli bardzo chętnie. Organizatorem tego turnieju było Gniewko Gniezno które wystawiło dwie drużyny, Polonia także jechała dwom składami, dodatkowo w turnieju uczestniczyła drużyna MKS Trzemeszno oraz Mieszko Gniezno.

  • 01.10.2012

    93 lata średzkiej Polonii

    Dzisiaj mija 93 rocznica założenia Klubu Sportowego Polonia Środa Wielkopolska. Dokładnie 1 października 1919 grupa 33 późniejszych działaczy powołała do życia średzki klub, który zapewne nieprzypuszczalni że przetrwa do czasów dzisiejszych.

  • 30.09.2012

    Galeria: Poznań FC - Polonia Środa

    Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu ligowego rezerw Polonii Środa Wielkopolska z zespołem Poznań FC. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem średzian 6:2, a hattrickiem popisał się Paweł Łączny. Dwie bramki dołożył Krystian Pawlak i jedną Krzysztof Błędkowski.

  • 30.09.2012

    Kolejna wygrana trampkarzy

    Trampkarze Polonii odnieśli swoje czwarte zwycięstwo, a tym razem w pokonanym polu zostawili zespół Orlika Miłosław. 

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.