03.03.2012
Puchar Polski w sobotę o 16:00Znamy już dokładny termin i miejsce rozegrania meczu kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Odbędzie się on 10 marca 2012 roku o godzinie 16:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Gdańskiej 1 w Poznaniu.
Pierwotnie mecz ten miał się odbyć tydzień później w Plewiskach ale ze względu na zmiany w terminarzu jakie zaszły w ostatnim czasie trzeba go było przesunąć właśnie na 10 marca. Niestety tak wczesny termin tego spotkania zmusił obydwa zespoły do podjęcia decyzji o rozegraniu go na boisku ze sztuczną nawierzchnią gdyż na boisku trawiastym w Plewiskach jest jeszcze zbyt grząsko.
Przypomnijmy wszystkim kibicom że w poprzedniej edycji Pucharu Polski Polonia Środa również trafiła na drużynę Gromu Plewiska. Wtedy była to walka o awans do finału tych rozgrywek. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1, a w rzutach karnych gracze z Plewisk pokonali nasz zespół 4:3. W tym roku walka toczy się o awans do ćwierćfinału tych rozgrywek, a spotkanie to będzie doskonałą okazją do rewanżu.
Warto tutaj też wspomnieć, że ostatni mecz towarzyski w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2011/2012 nasi piłkarze rozegrali właśnie z drużyną Gromu Plewiska. W spotkaniu rozegranym na Cytadeli w Poznaniu lepsi byli Poloniści pokonując swych rywali 0:1 po bramce Krystiana Pawlaka.
Najnowsze aktualności
-
30.08.2009
Zestaw wyników IV kolejki
Po kolejnym weekendzie gier w IV lidze grupy północnej, na czele znajduje się nadal Leśnik Margonin. Po wysokim zwycięstwie nad naszą drużyną wyprzedza on Lechie Kostrzyn, która awansowała na drugie miejsce. Na trzeciej pozycji znajduje się Polonia Środa.
-
30.08.2009
Bolesna porażka z Leśnikiem
W sobotnie popołudnie średzcy piłkarze wybrali się na mecz do Margonina , na spotkanie z miejscowym Leśnikiem , liderem IV ligi gr. północnej
-
28.08.2009
Z Margonina na żywo
W sobotę 29 sierpnia Polonia rozegra na wyjeżdzie bardzo ciekawy mecz z Leśnikiem Bro-Margo Margonin . Mecz rozpocznie się o 17.00 i kilka minut
-
26.08.2009
Wyjazdowe spotkania juniorów
W najbliższy weekend juniorzy naszego klubu wybierają się odpowiednio do Śremu i Kępna, aby rozegrać swoje kolejne mecze w rozgrywkach Wiekopolskiej Ligi Juniorów.
-
27.08.2009
Emocje w Margoninie- kto liderem po IV kolejce?
Po następnej serii spotkań, tylko jedna drużyna może dysponować kompletem punktów. Czy tym zespołem będzie Polonia Środa Wielkopolska? Wszystko wyjaśni się w sobotę przed 19.00.

























































