15.07.2011
Przygotowania do sezonu trwająPrzygotowująca się do nowego sezonu drużyna Polonii Środa intensywnie trenuje. Nasi piłkarze odbywają cztery treningi tygodniowo i rozegrali już pięć spotkań towarzyskich.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z czwartkowego treningu Polonii.
Najnowsze aktualności
-
13.02.2012
III miejsce młodzików w Wagrowcu
Młodzicy Polonii Środa Wlkp. w sobotę 11 lutego udali się na Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowiec. Po całodziennych potyczkach Poloniści zakończyli rywalizację na wysokim III miejscu.























































