OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

25.01.2024

Przegrany sparing z Koroną Zakrzewo (2010)

W niedzielę zespół trampkarzy C2 rozegrał pierwszą w 2024 roku grę kontrolną na powietrzu. Na boisku w Zielnikach podopieczni Patryka Słomczyńskiego rywalizowali z Koroną Zakrzewo.

Choć warunki nie były sprzyjające to udało się rozegrać sparing na boisku naturalnym z Zielnikach. Rywal postawił bardzo ciężkie warunki, czego dowodem była liczba straconych bramek przez zespół Polonii. Trenerzy obu drużyn mieli  możliwość sprawdzenia dyspozycji zawodników po przerwie świątecznej.

Patryk Słomczyński (trener): Podczas gry najważniejszą kwestią było bezpieczeństwo zawodników oraz sprawdzenie dyspozycji drużyny po przerwie świątecznej. Nie ukrywam, że przerwa zrobiła swoje i widać po niektórych zawodnikach, że potrzebują trochę czasu, aby z powrotem zaadaptować się do boiska. Nie mniej jednak jestem przekonany, że kolejne gry kontrolne pokażą, że stać nas na dużo więcej.

Polonia 2010 II: Gra kontrolna
21 stycznia 2024, godz. 10:00 - Zielniki
Polonia Środa Wielkopolska 2:11 Korona Zakrzewo

Polonia: Krzysztof Stefański - Oskar Tkaczyk, Dawid Buczma, Bartosz Kurkowiak, Kamil Zenker, Bartosz Stachowiak, Kiril Rabstun, Adam Kłopocki, Filip Cichosz, Leżała, Franciszek Smoliński, Adam Poloszyk, Franciszek Kaczmarek, Gabriel Górliński, Jan Muszyński, Marcel Kaleta.
trener: Patryk Słomczyński.

Najnowsze aktualności

  • 17.04.2024

    Orlicy młodsi grali w Kamionkach (2014)

    W niedzielę Polonia 2014 wzięła udział w pierwszych turniejach z cyklu rozgrywek bezwynikowych, których gospodarzem była Avia Kamionki.

  • 17.04.2024

    Orlicy rywalizowali w Śremie (2013)

    Zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013 II) aktywnie spędził sobotnie popołudnie. Nasza drużyna wzięła udział w turnieju rozgrywek bezwynikowych w Śremie.

  • 17.04.2024

    Transmisja meczu z Pogonią II

    W spotkaniu 26. kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 piłkarze Polonii Środa zmierzą się z drugim zespołem Pogoni Szczecin. Z tego meczu przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji w sobotę 20 kwietnia o godzinie 16:45.

  • 16.04.2024

    Zrewanżować się za jesień

    Ciekawie zapowiada się najbliższe spotkanie ligowe piłkarzy Polonii Środa Wielkopolska. Tym razem podopieczni Pawła Kutyni podejmą na własnym boisku drugi zespół występującej w PKO Ekstraklasie Pogoni Szczecin.

  • 15.04.2024

    Zwycięstwo i porażka Polonistek (Juniorki)

    Zespół juniorek Polonii w weekend rozpoczął zmagania ligowe. Polonistki wiosną rywalizują z rozgrywkach ligi wojewódzkiej kobiet, w której toczy się walka o awans do Centralnej Ligi Juniorek, a także w III lidze okręgowej trampkarzy młodszch C2, gdzie rywalizują z chłopcami urodzonymi w 2010 roku.

    Inauguracja w rozgrywkach ligi wojewódzkiej kobiet była imponująca, bo nasze zawodniczki wygrały 10:0 (2:0) z drużyną Olimpic Śrem, a aż pięciokrotnie na listę strzelców wpisała się Martyna Nowaczyk. Spotkanie III ligi okręgowej trampkarzy zakończyło się niekorzystny dla Polonistek wynikiem. Nasze piłkarki przegrały 2:3 (0:2) z drużyną SP Gol Środa Wielkopolska.

  • 15.04.2024

    Grad goli w Zaniemyślu (2013)

    Świetną skutecznością wykazali się w sobotę orlicy starsi Polonii (rocznik 2013), którzy rywalizują w I lidze okręgowej młodzików młodszych. Nasz zespół wygrał aż 14:1 (3:1) z Kłosem Zaniemyśl, a łupem strzeleckim podzieliło się ośmiu zawodników.

  • 15.04.2024

    Wysoka porażka z Pogonią (2012)

    W sobotę wystartowały rozgrywki II ligi okręgowej młodzików młodszych, w której rywalizuje Polonia 2012 II. Nasz zespół w swoim pierwszym meczu przegrał 1:6 (0:4) z Pogonią Książ Wielkopolski, a jedyną bramkę strzelił Nikodem Mazurczak.

  • 15.04.2024

    Młodzicy rozgromili wicelidera! (2012)

    W sobotę bardzo dobry mecz rozegrała Polonia 2012, która na płycie głównej średzkiego stadionu pokonała dotychczasowego wicelidera rozgrywek I ligi wojewódzkiej Olimpię Koło aż 9:1! Świetną skutecznością popisał się tego dnia strzelec aż pięciu goli - Witold Chojnacki. Dorobek strzelecki uzupełnili Jeremi Sójka - dwa gole, Franciszek Ratajczak oraz zawodnik gości, który trafił do własnej bramki. Polonia zajmuje drugie miejsce ze stratą trzech punktów do Polonii 1912 Leszno.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.