11.10.2022
Przegrane mecze młodzików (2011)
Dwie porażki poniosły zespoły młodzików młodszych w ubiegły weekend. W meczu I ligi wojewódzkiej Polonia przegrała 0:16 z Olimpią Koło, natomiast w spotkaniu I ligi okręgowej nasz zespół poniósł porażkę 2:6 z Mieszkiem Gniezno.
Polonia - młodzik młodszy D2 I (2011)
I liga wojewódzka D2 Proton - grupa II
8 października 2022, godz. 13:30 - Koło
Olimpia Koło 16:0 (9:0) Polonia Środa Wielkopolska
Szymon Kawka 4, 14, 17, 19, 39, 41, Olivier Zaczek 5, 10, 16, 32, Igor Albin 25, 27, Antoni Sowiński 44, Szymon Rogacki 47, Bartosz Dębiński 58, Hubert Krygier 59
Polonia: 1. Mykhailo Bakulin - 4. Szymon Kiciński, 9. Mikołaj Borczyk, 10. Kacper Pauter, 11. Antoni Kaus, 17. Jeremiasz Wesołowski, 19. Marcel Łuczak, 20. Adam Peiner, 24. Jan Marciniak. Grali także: 2. Jakub Ciesielski, 13. Mateusz Kurka, 21. Krzysztof Kaźmierczak.
trenerzy: Kamil Kudła oraz Kornel Ladrowski.
Przeciwnikiem Polonii był lider rozgrywek - Mieszko Gniezno. Poloniści bardzo dobrze weszli w mecz, groźne sytuacje miał m.in. Janek Marciniak, ale to goście po prostopadłym zagraniu wychodzą na prowadzenie. Po chwili po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę zdobywa Kacper Pauter. Podobną bramką zreważowali się jednak goście i pierwsza część zakończyła się wynikiem 1:2.
Na drugą połowę Poloniści wyszli mocno naładowani z chęcią zdobywania bramek, co niestety mimo stworzonych sytuacji się nie udało. Dopiero przy stanie 1:4 Polonii udało się zdobyć gola i zespół w ostatnich minutach postawił wszystko na jedną kartę. Gnieźnianie wykorzystali wolną przestrzeń i zdobyli dwie bramki w ostatnich minutach gry, ustalając wynik spotkania.
Polonia - młodzik młodszy D2 II (2011)
I liga okręgowa D2 - grupa I
8 października 2022, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP 1)
Polonia II Środa Wielkopolska 2:6 (1:2) Mieszko Gniezno
Kacper Pauter 8, Antoni Kaus 54 - Patryk Sieszchuła 7, 18, 36, Filip Hartwich 53, Adam Lewandowski 59, 60
Polonia: 1. Mykhailo Bakulin - 4. Szymon Kiciński, 9. Mikołaj Borczyk, 10. Kacper Pauter, 11. Antoni Kaus, 17. Jeremiasz Wesołowski, 20. Adam Peiner, 23. Jędrzej Słomczyński, 24. Jan Marciniak. Grali także: 2. Jakub Ciesielski, 5. Filip Majchrzak, 13. Mateusz Kurka, 19. Marcel Łuczak.
trenerzy: Kamil Kudła oraz Kornel Ladrowski.
Najnowsze aktualności
-
29.08.2012
Bądź z nami! Kibicuj!
W najbliższą sobotę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają drugi w tym sezonie mecz na własnym boisku. Rywalem średzian będzie spadkowicz z drugiej ligi Nielba Wągrowiec.
-
28.08.2012
Bartosz Bartkowiak powołany do kadry
Bartosz Bartkowiak został powołany do kadry okręgu poznańskiego. Jest to już kolejne powołanie dla naszego zawodnika.
-
28.08.2012
Zbigniew Giełda arbitrem meczu Jamajka - Polonia II
Zbigniew Giełda ze Śremu reprezentujący Kolegium Sędziów WZPN posiędziuje środowy meczu Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego pomiędzy Jamajką Cynk Boys Śrem, a rezerwami Polonii Środa Wielkopolska.
-
28.08.2012
Zapowiedź II rundy Pucharu Polski
Już jutro odbędzie się druga runda rozgrywek o Puchar Polski strefy poznańskiej. Rozegrane zostanie dziewiętnaście spotkań.
-
28.08.2012
Terminarze zespołów młodzieżowych
Znane są już terminarze rozgrywek młodzieżowych w których występować będą drużyny Polonii Środa Wielkopolska. W tym sezonie nasz klub zgłosił sześć drużyn co łącznie z dwiema drużynami seniorów i jedną kobiet daje dziewięć zespołów, które rywalizować będą w rozgrywkach ligowych.
-
28.08.2012
Jamajka Cynk Boys Śrem - Polonia II Środa, środa - 17:00
W najbliższą środę rezerwy Polonii Środa Wielkopolska rozgrają pierwszy mecz w Pucharze Polski strefy poznańskiej. Rywalem naszego zespołu będzie drużyna Jamajki Cynk Boys Śrem.
-
27.08.2012
Sonda: Czy Polonia II awansuje do III rundy Pucharu Polski?
Już w najbliższa środę rezerwy Polonii Środa Wielkopolska rozpoczną pierwszy mecz w Pucharze Polski strefy poznańskiej. Przeciwnikiem naszego zespołu w drugiej rudzie rozgrywek będzie drużyna Jamajki Cynk Boys Śrem.
-
27.08.2012
Podsumowanie 2. kolejki klasy A
31 bramek padło w siedmiu meczach drugiej kolejki rozgrywek o mistrzostwo poznańskiej klasy A grupy I. Najwięcej - siedem – zobaczyli kibice naszej Polonii.























































