21.03.2016
Przegrali z Wartą Śrem (2002)W minioną sobotę trampkarze starsi rozegrali pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Wart Śrem. Gospodarzem spotkania byli Warciarze. Mecz rozegrano w godzinach przedpołudniowych, w niezłych jak na tę porę roku warunkach atmosferycznych – pogodnie, ale wietrznie.
Pierwsze minuty meczu bez wyraźnej przewagi któregokolwiek z zespołów. Gra w środku pola, akcje kończyły się w okolicach pola karnego przeciwnika. W 10 minucie zespół Warty objął prowadzenie po błędzie środkowych defensorów Polonii. Piłka zagrana z głębi pola – napastnik gospodarzy uprzedził naszych interweniujących obrońców i strzałem z 12 metrów zdobył bramkę. Polonia po stracie bramki nie załamała się. Już pięć minut później odpowiedziała trafieniem. Po składnej akcji prawą stroną boiska Jakub Niczke wywalczył rzut karny. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Bartek Włodarczak. Wynik spotkania 1-1. W 22 minucie Warta po raz drugi objęła prowadzenie. Gospodarze przeprowadzili akcje prawą strona boiska; w końcowej fazie dośrodkowanie i piłka trafiła na nogę napastnika gospodarzy, który nie miał problemu ze zdobyciem gola z 7 metrów. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się rezultatem 2-1 dla Warty Śrem.
W drugiej części Polonia nie rezygnowała ze zmiany niekorzystnego wyniku. Warciarze kilkakrotnie groźnie kontrowali, ale na posterunku stał nasz bramkarz Dawid Nyczak. I kiedy wydawało się ze mecz zakończy się rezultatem 2-1, na strzał z dystansu w ostatniej minucie spotkania zdecydował się napastnik gospodarzy. Piłka mocno uderzona znalazła drogę do bramki obok bezradnie interweniującego Dawida Nyczaka. Ostatecznie Warta pokonała Polonię 3-1.
Polonia Środa wystąpiła w składzie: F. Górski, D. Nyczak, A. Wicher, G. Kozłowski, D. Mostowski, W. Wieczorek, F. Michalak, M. Gościniak, M. Skibiński, J. Niczke, W. Piechota, B. Włodarczak, J. Tomczak, K. Pawlak.
Najnowsze aktualności
-
17.05.2013
Strata punktów w Koninie
W piątkowym meczu 26. kolejki trzeciej ligi piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zremisowali z Górnikiem Konin 1:1.
-
17.05.2013
Relacja LIVE! Górnik - Polonia
Dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają kolejny mecz w ramach rozgrywek trzeciej ligi. Nasza drużyna zmierzy s8ię na wyjeździe z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Górnikiem Konin.
-
16.05.2013
Polonia zagra w Koninie
Już w najbliższy piątek piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają kolejny mecz w ramach rozgrywek trzeciej ligi. Nasi zawodnicy wybiorą się do Konina, gdzie zmierzą się z tamtejszym Górnikiem.
-
15.05.2013
Dawid Lisek w jedenastce kolejki
Dawid Lisek został wybrany do wielkopolskiej jedenastki kolejki przegotowanej przez redaktorów serwisu internetowego WielkopolskiFutbol.pl.
-
16.05.2013
Zapraszamy na mecz hokeistów
Wszystkich kibiców naszego klubu zapraszamy w niedzielę o godzinie 12.00 na bardzo mecz hokeistów Polonii ze Stellą Gniezno.
-
16.05.2013
Polonia II rozgromiła LKS Kicin
W środę 15 maja rezerwy Polonii podejmowały na własnym boisku drużynę z Kicina, która dotychczas zajmowała 9 miejsce w tabeli.
-
16.05.2013
Polonia TV: Huragan Pobiedziska - Polonia Środa
Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia skrótu wideo z środowego spotkania Polonii Środa Wielkopolska z Huraganem Pobiedziska mecz zakończył się wygraną przeciwników 4:2, którzy tym samym awansowali do finału Pucharu Polski..
-
15.05.2013
Galeria: Huragan Pobiedziska - Polonia Środa
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego spotkania Pucharu Polski Polonii Środa Wielkopolska z Huraganem Pobiedziska. Mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla rywali.
























































