12.09.2015
Przegrali z Kopernikiem (2000/01)Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych drugi zespół juniorów młodszych ,w piątkowe popołudnie , zmierzył się towarzysko ponownie z Kopernikiem Poznań. W dotychczasowych meczach obu drużyn zawsze górą byli Poloniści. Tym razem nasi goście okazali się skuteczniejsi i zwyciężyli 2:0. Stało się tak dzięki temu, że potrafili wykorzystać proste, niewymuszone błędy naszych obrońców , które przytrafiły im się w obu częściach gry.
Nasi zawodnicy natomiast stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki ale nie potrafili tego dnia zamienić je na bramki. Włożyli w to spotkanie dużo zdrowia i serca, bowiem bardzo agresywnie grający przeciwnik za wszelką cenę chciał odwrócić złą passę.
Był to bardzo potrzebny i pożyteczny mecz, który pozwolił juniorom utrzymać rytm meczowy i sprawdzić się na innych pozycjach. Miejmy nadzieję , że zaprocentuje to wszystko w meczach ligowych , bo w nich aby myśleć o zwycięstwach trzeba ustrzec się błędów i odzyskać skuteczność. Najbliższy z nich rozegrają 19 września o godz. 13.00 z Orlikiem Miłosław na własnym boisku. Już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to ciekawie zapowiadające się spotkanie.
Z Kopernikiem zagrali : Ł. Spychała, P. Ratajczak, F. Lesiński, P. Sokowicz, K. Furmanek, L. Buczma, G. Małolepszy, D. Słabikowski, M. Wujek, M. Stolecki, K. Górecki, F. Górski, K. Szymczak, M. Graczyk, F. Radek.
Najnowsze aktualności
-
13.06.2024
Polonia była gospodarzem turniejów (2015)
W sobotę 8 czerwca rocznik 2015 rozgrywał turnieje w ramach ostatniej kolejki rozgrywek Wielkopolskiego ZPN, które odbyły się na płycie głównej Stadionu Średzkiego.
-
13.06.2024
Turnieje orlików w Kamionkach i Środzie (2014)
W miniony weekend zespół orlików młodszych (rocznik 2014) rozegrał dwa turnieje ligowe. Najpierw w piątek 7 czerwca młodzi Poloniści wystąpili na turnieju w Kamionkach, a w niedzielę był gospodarzem turniejów, które rozegrano na płycie głównej Stadionu Średzkiego.
-
13.06.2024
Turniej orlików w Kórniku (2013)
W niedzielę zespół orlików starszych (rocznik 2013 II) wziął udział w przedostatnim turnieju rozgrywek bezwynikowych w Kórniku. Młodzi Poloniści rywalizowali z Kotwicą Kórnik, Orlikiem Miłosław oraz UKS-em Śrem.
-
12.06.2024
Skrobosiński wziął ślub
Piotr Skrobosiński wychowanek naszego klubu i zawodnik pierwszego zespołu seniorów w piątek 7 czerwca w kościele pw. św. Józefa w Środzie Wielkopolskiej zmienił stan cywilny. Jego wybranką została Erika Burchacka.
-
12.06.2024
Piętnaście goli na zakończenie (2012)
We wtorkowy wieczór drugi zespół młodzików młodszych (rocznik 2012) rozegrał ostatni mecz ligowy w sezonie 2023/2024. Młodzi Poloniści spisali się doskonale wygrywając aż 15:1 z Wartą II Śrem. Aż sześć bramek zdobył Nikodem Wolniewicz.
-
11.06.2024
Trampkarze wygrali z wiceliderem (2010)
W poniedziałek swój mecz I ligi okręgowej C2 rozegrała Polonia 2010 II. Nasz zespół sprawił niespodziankę w starciu z wiceliderem rozgrywek Kotwicą Kórnik wygrywając 4:3 (3:2). Spotkanie do końca trzymało w napięciu, ale to Poloniści okazali się skuteczniejsi o jedno trafienie.
-
11.06.2024
Wysoka porażka z Clescevią (Juniorki)
Zespół juniorek w sobotnim meczu III ligi okręgowej przegrał 1:8 (1:5) z wiceliderem rozgrywek - Clescevią Kleszczewo. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobyła Oliwia Stasiak.
-
11.06.2024
Wyjazdowa porażka z Wartą Poznań (2013)
Polonia 2013 w sobotę zmierzyła się z Wartą Poznań 2013 w meczu I ligi okręgowej młodzików D2. Choć to Poloniści strzelili pierwszego gola w spotkaniu to ostatecznie trzy punkty wywalczyli Zieloni. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 (2:1) dla Warty.




























































