OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

26.07.2011

Przedostatni sprawdzian Polonii

Już jutro w środę 27 lipca piłkarze Polonii Środa wyjadą na kolejny mecz towarzyski. Będzie to już ósma potyczka naszej drużyny w czasie przygotowań do zbliżającego się sezonu.

Tym raz Poloniści zmierzą się w Kruszwicy (około 17 km od Inowrocławia) z innym beniaminkiem III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej Cuiavią Inowrocław. Nasi rywale przebywają aktualnie na obozie i będzie to podobnie jak dla średzian przedostatni sprawdzian przed inauguracją sezonu.

W poprzednich spotkaniach kontrolnych podopieczni duetu trenerskiego Mirosław Milewski-Marek Paczkowski osiągnęli następujące wyniki: Elena Toruń (II liga) 3:6, Kujawiak Kowal (Klasa Okręgowa) 6:2, Gopło Kruszwica (beniaminek IV ligi) 6:1, Włocławia Włocławek (IV liga, spadkowicz) 6:2, Pogoń Mogilno (IV liga) 2:3, Łokietek Brześk Kujawski (A-Klasa) 9:1.

Ostatni raz drużyny Polonii i Cuiavii spotkały się w lutym bieżącego roku podczas meczu towarzyskiego. Na sztucznym boisku w Wągrowcu po bramce Marcina Duchały lepsi okazali się średzianie wygrywając 1:0.

Spotkanie Polonii z Cuiavią rozpocznie się o godzinie 18:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wyjazdu.

Najnowsze aktualności

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: orlicy (2014/2015)

    Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2024/2025 drużyn reprezentujących akademię KS Polonia w rozgrywkach kategorii orlik.

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: młodzicy (2012/2013)

    Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2024/2025 drużyn reprezentujących akademię KS Polonia w rozgrywkach kategorii młodzik.

  • 02.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: trampkarze (2010/2011)

    Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2024/2025 drużyn reprezentujących akademię KS Polonia w rozgrywkach kategorii trampkarz.

  • 01.07.2025

    Podsumowanie wiosny 2025: juniorzy (2008/2009)

    Zarówno Polonia 2008 jak i Polonia 2009 dobrze spisywały się w rundzie wiosennej. Obie drużyny zakończyły zmagania w 1. ligach wojewódzkich na drugim miejscu. Chłopacy z rocznika 2008 przegrali tylko jeden mecz, a w tabeli wyprzedziła ich jedynie Warta Poznań, z kolei zespół rocznika 2009 przegrał dwa mecze i zakończył rozgrywki pięć punktów za Górnikiem Konin. Obie drużyny połączonymi siłami reprezentowały Klub i Wielkopolski ZPN w Mistrzostwach Polski U-17 w futsalu i osiągnęły niebywały sukces! Polonia prowadzona przez Jakuba Budycha i Pawła Hoefta zajęła trzecie miejsce! Nasz zespół na drodze po brązowy medal pokonał takie futsalowe potęgi jak Rekord Bielsko-Biała i Constract Lubawa.

  • 25.06.2025

    Plan letnich sparingów Polonii Środa

    Piłkarze Polonii Środa są na zasłużonych urlopach ale nie oznacza to że sztab szkoleniowy naszego zespołu nie myśli już o nadchodzącym nowym sezonie. W  minionym tygodniu poznaliśmy datę rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu oraz został ustalony plan letnich gier towarzyskich.

  • 24.06.2025

    Polonia dziesiąta w Arka Gdynia Summer Cup (2015)

    Polonia 2015 w weekend 21-22 czerwca wzięła udział w turnieju piłkarskim Arka Gdynia Summer Cup, podczas którego miała okazję rywalizacji z zespołami z Pomorza, a także z Litwy i Anglii. Podopieczni Michała Furmańczyka i Marcina Duchały podczas turnieju rozegrali dziesięć meczów, wygrali pięć z nich i zakończyli rywalizację na 10. miejscu wśród piętnastu zespołów. Był to dla naszej drużyny czas dobrej zabawy i zbierania cennego doświadczenia!

  • 23.06.2025

    Domowa porażka na zakończenie (2010)

    W domowym meczu kończącym sezon 2024/2025 Polonia 2010 III przegrała na boisku CTP z Błękitnymi Owińska 2:8 (1:3). Bramki dla Polonii strzelali Kamil Zenker i Dawid Buczma. Zespół prowadzony przez Kornela Ladrowskiego zakończył sezon na 7. miejscu w ligowej tabeli i w następnym będzie rywalizował w rozgrywkach 2. ligi okręgowej.

  • 23.06.2025

    Polonia awansowała do 1. ligi wojewódzkiej! (2013)

    W ostatniej kolejce 2. ligi wojewódzkiej Polonia 2013 rozgromiła SKP Słupca na płycie głównej stadionu CSiR i zameldowała się z przytupem w 1. lidze wojewódzkiej! Zespół początkowo prowadzony przez Dawida Nitkę i Bartosza Tomaszewskiego, a obecnie przez Bartosza Kadrzyńskiego i Jędrzeja Kujawę "łeb w łeb" walczył z Polonią 1912 Leszno do ostatniej kolejki, ale ostatecznie do nasz zespół mógł cieszyć się z upragnionego awansu.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.