18.12.2009
Prezes Polonii zrezygnował z funkcji.W środę 16 grudnia odbyło się kolejne zebranie Zarządu KS Polonia Środa , na którym dotychczasowy Prezes Klubu Wojciech Grząślewicz złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska . Zarząd klubu przyjął jego wniosek o dymisję z funkcji Prezesa jak i również rezygnację z pełnienia obowiązków członka Zarządu Klubu oraz członka naszego klubu.
Na tym samym posiedzeniu Zarząd Klubu podjął jeszcze dwie ważne decyzje .
Po pierwsze na dzień 19 lutego 2010 roku wyznaczono termin Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego , gdyż w lutym właśnie upływa obecnemu Zarządowi Klubu czteroletnia kadencja .
Po drugie Zarząd postanowił wybrać Rafała Ratajczaka na stanowisko nowego Prezesa Klubu .
Rafał Ratajczak w obecnych władzach Klubu pełnił dotychczas funkcję wiceprezesa d/s piłki noznej .
Najnowsze aktualności
-
09.05.2013
Rozgrywki młodzieży
W najbliższy weekend do ligowego grania powrócą wszystkie zespoły młodzieżowe Polonii Środa Wielkopolska, które na początku maja odpoczywały.
-
09.05.2013
Podsumowanie 17. kolejki III ligi
W środę rozegrana została zaległa 17. kolejka rozgrywek o mistrzostwo trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
09.05.2013
Polonia TV: Polonia Środa - Polonia Leszno
Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia skrótu wideo z środowego spotkania Polonii Środa Wielkopolska z Polonią 1912 Leszno.
-
08.05.2013
Galeria: Polonia Środa - Polonia Leszno
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu Polonii Środa Wielkopolska z Polonią 1912 Leszno. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
-
08.05.2013
Statystyki z meczu Polonia Ś. - Polonia L.
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu Polonii Środa Wielkopolska z Polonią 1912 Leszno. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
-
08.05.2013
Wyniki 17. kolejki III ligi
Dzisiaj rozegrana została zaległa 17. kolejka trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Poniżej zamieszczamy wyniki zakończonych spotkań.
-
08.05.2013
Pierwszy wiosenny remis średzian na własnym boisku
W zaległym meczy 17. kolejki trzeciej ligi piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zremisowali na własnym boisku z Polonią 1912 Leszno 1:1.
-
08.05.2013
Wyściowe składy na dzisiejszy mecz
Znamy już wyjściowe składy Polonii Środa Wielkopolska i Polonii 1912 Leszno na dzisiejszy mecz zaległej 17. kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.





















































