OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

21.09.2020

Pracowity weekend żaków (2013)

Pracowitą niedzielę mieli zawodnicy z rocznika 2013. Obie grupy rozegrały wyjazdowe mecze sparingowe.

Grupa pierwsza rocznika 2013 udała się do Poznania na grę kontrolną. Naszymi przeciwnikami były dwa zespoły Lecha Poznań i Kotwica Kórnik. Z każdym z przeciwników rozegraliśmy mecz 2x20 minut co razem dało 120 minut gry. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony i dobrze realizował założone cele. Zawodnicy bez piłki tworzyli linię podania i szukali wolnej przestrzeni. W ataku potrafiliśmy wygrywać pojedynki 1x1, drużyna była dobrze zorganizowana w zespołowych działaniach defensywnych. Słabszymi elementami była gra 1x1 w obronie, ponieważ zawodnicy Lecha dysponowali bardzo dobrymi umiejętnościami dryblingu i panowania nad piłką.

Polonia wystąpiła w składzie: Szymon Plewiński, Brajan Ostański, Mikołaj Kaczałka, Paweł Szumski, Jakub Dydymski, Jakub Przybyłek, Kacper Fiołka, Wojtek Polk, Patryk Tórz, Antek Szał, Krystian Kasprzak.

Druga grupa rozegrała mecz z rówieśnikami z Kotwicy Kórnik. Trenerzy ustalili, że czas gry wyniesie 6x15 minut. Mecz obfitował w wiele bramek i indywidualnych akcji po stronie obu zespołów. Niestety, lepsi okazali się gospodarze. Najważniejsze jednak, że zawodnicy Polonii w dużej mierze zrealizowali założone cele. Elementem, który szczególnie mógł podobać się kibicom były pojedynki 1x1 w ataku, po których wielokrotnie stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Na wielki plus również zasługiwali zawodnicy, którzy wystąpili dziś na pozycji bramkarza, gdyż wzorowo wznawiali grę podaniem do obrońcy.

Polonia wystąpiła w składzie: Artur Szatkowski, Damian Siwek, Michał Tatarek, Jan Cicharski, Kamil Bochyński, Denys Bakulin, Adrian Sikorski, Karol Maleszka, Wojtek Lepczyński

Najnowsze aktualności

  • 20.03.2023

    Aktywny weekend orlików (2012)

    Aktywny piłkarski weekend zaliczyli zawodnicy grupy II Orlików Starszych Polonii. W piątek zmierzyli się z zespołem Młodziczek, a w sobotę udali się do Jarocina na sparing z miejscową Jarotą.

  • 20.03.2023

    Towarzyskie granie młodziczek

    Młodziczki Polonii zagrały mecz kontrolny z drużyną młodzików Pelikana Niechanowo. Mecz rozegrany został w dystansie 2x30 w formule młodzika i 1x30 w formule trampkarza. Młodziczki jak równy z równym rywalizowały z Pelikanem, a mecz cechował się wysoką kulturą gry i był miły do oglądania dla kibiców.

  • 20.03.2023

    Ostatni sprawdzian młodzików (2011)

    Młodzicy młodsi w ostatnim sprawdzianie przed liga zmierzyli się z zespołem Canarinhos Skorzewo. Młodzicy trzymali się założeń przedmeczowych skupiających się na spokojnym budowaniem gry w środkowej strefie boiska, lecz mieli problem z fazą przejściową po stracie piłki gdzie zbyt późno się organizowali po stracie. Mecz zakończył się wynikiem 5:1, bramkę zdobył Piotrek Nowaczyk.

  • 20.03.2023

    Trzy punkty wróciły do Środy Wlkp.

    W sobotę 18 marca punktualnie o godzinie 15:00 rozpoczął się mecz I ligi kobiet w którym piłkarki Polonii Środa rywalizowały z KS SWD Wodzisław Śląski. Polonistki wiedziały, że czeka je bardzo trudne zadanie, bo bilans meczów rozegranych z rywalkami ma ich terenie nie był korzystny dla naszego zespołu.

  • 20.03.2023

    Porażka na inaugurację

    Drugi zespół Polonii Środa Wlkp., na inaugurację rundy wiosennej przegrywa w Strzałkowie z Polaninem 1:2 (0:2) i wraca do domu bez punktów.

  • 18.03.2023

    Z nieba do piekła

    W sobotnie popołudnie 18 marca piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem do naszego miasta przyjechał Sokół Kleczew. Spotkania między tymi zespołami to już ligowe klasyki w naszej grupie trzeciej ligi więc kibice mogli się spodziewać bardzo ciekawego spotkania.

  • 16.03.2023

    Towarzysko z Reissem (2015)

    Ubiegły weekend dla żaków urodzonych w roku 2015 był okazją do sprawdzenia się w rywalizacji z zawodnikami Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań. Mecze odbywały się na pięknej APR Arenie, czyli boisku typu orlik pod balonem na ul. Łozowej 77.

  • 16.03.2023

    Udane zakończenie przygotowań (2009)

    W rozegranym w sobotę meczu sparingowym trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2009) wygrali 7:0 z zespołem Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. Bramki dla Polonii strzelali: Marcel Kuźniewski - trzy, Kamil Jankowiak - dwie, Eryk Popis, Stanisław Jaskólski. Bardzo dziękujemy gościom za przyjazd mimo fatalnych warunków pogodowych.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.